Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Omg nakupuje tady někdo třeba na steamu, že si stěžujete na ceny kamených obchodů oproti digital download? Tam sou launch ceny her na 90% vyšší než u nás krabicovky třeba v Game a hlavně u AAA titulů. Zrovna v Game jsem koupil přes web Borderlands 2 za 799,- a akorát sem si pro to dojel cestou domů, kdežto na Steamu by mě to stálo ve stejnou dobu 50€ což je asi 1250,- tak co je potom dražší. Jediné, v čem takovéto DD vynikají jsou slevy a to si člověk nějaký ten čas po vydání počká.
  • zdeeneek
    Ted jeste otazka: Co to bude znamenat pro nas zakazniky?
  • uz dlouho nakupuju hry pres game.co.uk s ecenama u nas te neda srovnavat. vse mi prijde do 3 dnu s postovnym 3 liber
  • "O jejím prodeji novému majiteli se začalo jednat jen několik týdnů poté, co byla na mateřskou firmu uvalena nucená zpráva" - správa Petře, správa.
    • blixa
      Opraveno.. Byli jsme na cestě do Kolína, to jen na vysvětlení, proč ta oprava trvala tak dlouho..
      • Klid, profesionalitu by nikdo nečekal, v pohodě. Nejste přeci jen novináři, dejte si pifko a cíčko na Gamesconu a "spovídejte" nějaký selebrity herní. V poho. Lehárko.
  • faramir
    Byla by škoda, kdyby zanikli. Ale vzhledem k tomu, že maximálně před měsícem u nás (konečně) otevřeli pobočku, to IMHO nehrozí.
  • Zrovna nedavno jsem nekde cetl, ze hry jsou u nas drahe protoze jsme maly trh a tak nemuzou stat hry stejne jako v UK kde jich prodejce nakoupi od vydavatele vic, je to fakt lzivy a laciny argument (hlavne u her bez lokalizace a i ta v prepoctu na kus muze hru zdrazit max. o par korun) kor, kdyz ten prodejce ma sit prodejen v cele EU
    • smejki
      tak tos četl nějakou děsnou koninu.
      • Ceny jsou v cizině v podstatě stejné jako u nás (nové AAA tituly), což ovšem neplatí o našich platech, a tady platí rovnice (s nadhledem): Více peněz = Více peněz pro koupi hry = Více prodaných her. U mě to tak funguje, já bych chtěl hodně her, ale nemůžu si je ze svého platu dovolit, ale to je všechno zase na delší povídání, protože někdo může kontrovat třeba dražším nájmem a pojištěním v Anglii, celkově tedy vyššími životními náklady a k tomu úměrně vyšší mzdu atd, atd, atd. Na dlouho.
        • ja zijem v uk uz dlhsiu dobu a hry tu stoja okolo £23 - £27 launch release na PC. keby som to prirovnal k platbe napriklad za shoping tak nakup na jedla na vikend.
    • Robotron3
      Hry u nás nejsou drahé, problém je, že na západě si lidi víc vydělají a tak si mohou víc věcí dovolit. Ceny her u nás jsou přesně takové, jak se ještě vyplatí je prodávat a lidé jsou schopní hry kupovat. Obchody a distributoři se u nás drží jen tak tak. Trh v Anglii byla výjimka a taky na to doplatili.
      • bobsh
        Drahý nejsou, spíš mi přijde, že jsou místní kamenný obchody zoufale neflexibilní co se týče cen. Gamescape třeba prodává Fallout: New Vegas nebo Battlefield: Bad Company 2 (oboje xbox verze, které jsou na Games on demand dostupný za 299kč) za 1499Kč, WTF? Nemluvě o tom, že jejich skladový zásoby jsou mnohdy zoufalý. Maj plný police pár let starých her za launchovou cenu a když jsem si chtěl koupit pár měsíců starý SpecOps: The Line, tak jsem musel obejít 4 obchody. U Game je to o něco lepší, ale pořád žádná hitparáda
        • Gamescape je tragický obchod.
        • Robotron3
          Některý asi jsou, ale k nám se ta sleva vždycky dostane o něco později, už z principu. A než oni doprodají tu původní várku. Jasně, záleží, jak si to dokáží ošéfovat, ale to už je pak na zákazníkovi, s kterým obchodem má dobrou zkušenost. Taky se na tohle dá upozornit a oni třeba řeknou, ta sleva příde za týden, nebo tak.
          • bobsh
            Tak jasně, určitě nemůžou cenově konkurovat digitálním distribucím, ale ten rozdíl 299 vs. 1499 mi vyrazil dech *4* Je to škoda, já bych si rád kupoval krabicový verze xboxových her, jsem ochotnej za ně dát třeba o 200 navíc oproti XBL, ale ve chvíli kdy přídu do obchodu s tim, že bych si rád koupil nějakou hru a buď si z tý jejich nabídky prostě nevyberu (a to mam dluohej seznam her, co bych si rád koupil), nebo je to o tisícovku dražší než na digitální distribuci, tak se nemůžou divit že jim tam moc lidí neleze
    • zdeeneek
      Ja tenhle nazor slysel v nejakym podcastu (nevim jestli to bylo na hrej nebo eurogameru) kdyz tam meli jako hosta nekoho z ceskych distributoru. Ja do toho nevidim, nikdy jsem v zadnym hernim obchode nepracoval. Ale prijde mi logicky, ze cim min si ceskej herni shop naskladni her, tim vetsi musi byt potom prodejni cena zakaznikovi. A rekl bych, ze prodeje her u nasich hernich shopu nejsou nijak velky.
      • To musel bejt eurogamer. Hospodsky reci tamnejsich diskuteru fakt stojej za to...
        • Robotron3
          A proč si asi myslíš, že měl game finanční problémy, když tak hodně her prodali? A je tam velký trh? No asi právě proto, že ceny už byly díky tamnímu šílenství moc nízké...
          • teda takovýho blba jako ty už sem opravdu dlouho nepotkal, když minu diskuze zde, to sem eště neviděl, ceny her v Anglii, cca o 15% nižší než u nás nemají s nízkou cenou nic společného, je to naprosto stejný zlodějský vydavatelský svinstvo jako u nás, jakákoliv cena přes řekněme 20-25$ je naprosto neobhájitelná jakýmkoliv vykastrovaným hlupákem ať už si říká robotron nebo jakkoliv jinak
          • aha, ceny moc nízké, to je nejlepší vtip, co sem dneska slyšel-na druhou stranu, co jiného čekat od blbců z Games diskuzí
            • Robo zase tak až moc nízké nebyly.MAximálně tak byl rozdíl resp. pořád je max. +- 150,- kč.Byly tam i vyjímky, ale tu si snad pamatuju jen u DA2.Zase ale u mě je to dáno tím, že já češtiny do her nepotřebuji, takže budu nakupovat v zahraničí i kdybych ušetřil jen 50,-
              Jestli jsou hry u nás drahé ? Ano i ne, ale problém u českého Game je, že on u nás ty hry nejdražší prostě má.
              Stačí se podívat třeba na ceny D3 nebo Max Payne 3.Bydlím kousek od Game, ale dávat za to ty peníze a ještě navíc platit v kamenných obchodech o 1oo - 2oo,- více ? to po mě ani po nikom jiném snad ani nemůžou chtít.
            • Robotron3
              Že cenové šílenství her v anglii způsobilo prodejcům problémy ví uplně každý, kdo do toho aspoň trochu vidí, nebo aspoň si přečetl těch pár novinek a článků. Až budeš chtít někomu nadávat do blbců, zkus to ráno, když se podíváš do zrcadla.
  • I love game,ja. Beru hry v ramci trade in akci a nevim jak vy ale ja mel battlefield 3 za 399kc prvni den, max payne 799 a mohl bych pokracovat dal a dal
  • Dobře jim tak, ty jejich předražené ceny a nízké výkupy... když 2 týdny po vydání nové AAA hry v top stavu bez použitých kódů za ni nabízí 500,-kč... (Xbox) ...
    • výkup novinek většinou bývá za 700-800,- protihodnotou třeba i kolem 900,-...samozřejmě pokud to není nějaký sranec. A použitý nebo nepoužitý kody většinou nejde moc ověřit takže se prostě počítá s tim že použitý sou.
    • Tak s tím jdi ke Krupičkovi do Presta
    • A co čekáš že ti za to zpátky daj plnou cenu čico neghledě na to že ti daj víc když si rovnou na proti účet vezmeš jinou hru. Oni taky musej na něčem vydělávat. A ty vysoký ceny zas tak vysoký nejsou když seš stálej zákazník a máš tam slevu.
      • 5 procent, a to není na protiúčet, kdo by tam kupoval ty jejich předražený hry. 3tina je hodně málo, navíc když vidíš za kolik tam prodávají starý poškrábaný dojebanýý hry, to je hnůj občas... a za novou top stav leštěnku dají skoro nic .... prostě předražení šmejdi ve všech ohledech.
        • Jde vidět že o tom víš uplný kulový tak tu nešiř takový bludy. 5% je základní sleva kterou získáš nákupem nad 500,-. Dále když za rok nakoupíš nad 5000,- tak máš 10% a dále až na 15%. Ty "Dojebaný hry" jsou čištěny speciálni leštičkou, že jsou pak většinou k nerozeznání od nových, pokud nepočítám krabičky nebo manuály. To jak vypadají se nedá nijak opravit.
        • 5% ? to je vtip? jako nájem, proud, zaměstnanci, účetnictví to nci nestojí? mít 5% tak na tom prodělávají..normální je brát si tak 28%
        • Tak tu prosím vypiš jiné alternativy českých e-shopů s mnohem lepší nabídkou.

          Ale neočekávám odpověď...
  • Nemá být náhodou "nucená správa"?
  • Drzim palce v co mozna nejlepsi konec holt recese je svina...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit