Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky jsou případy kdy je prostě značka dobrá a v předobjednávce máš bonus content, který bude jen v předobjednávce. Nebo limitované sběratelce. Těžko pak člověka, který má předchozí zkušenost se značkou a fandí jí předobjedná aby dostal extra content, který je svým způsobem raritní označit za debila. To je prostě bad luck pokud to takhle pohnojí.
  • Ja si to teda nikdy nechtel koupit *12* http://www.youtube.com/watch?v=Ra-wC05lZi4
  • BookerDeWitt
    Průměrní hráči, kteří se ve světě her moc nepohybují a hlavně si o nich nikdy nic nečtou a nezjišťují. Je přesvědčí vždy o koupi masivní reklama, kterou Activision nešetří nikdy. Znám spousty průměrných hráčů v mém okolí, co čísla, recenze a diskuze neřeší, prostě běžní konzumenti. Jejich nejoblíbenější hry jsou Call Of Duty, Battlefield a možná tak ještě Medal Of Honor, nic jinýho totiž ani neznaj a ani myslím nechcou, jelikož si vystačí tak s málem. S průměrnou střílečkou, která není náročná na přemýšlení a herní výzvu.
  • Kupjte hru pre tupé masyyyyyy!
  • Warface nie?
  • Zeby konecne hoovno zacalo smrdiet??
  • Jack1947
    Anonym: Ano nesikovne, timhle se tady a jeste u COD ohanet proste nelze... Kdyz jsme u piva ja bych byl pro "prohibici" at si taky prilozim polinko do ohne. *15* *3*
  • citronové pivo je močka limonáda a člověk co ho nazývá pivem je blázen, stejně jako ten co nazývá Call of Duty dobrou kvalitní hrou. Spokojený? *4*
  • Ucho, s tím pivem máš pravdu, nicméně to neni zrovna ideální příklad. S CoD je to asi jako s česnekem - Dříve si lidé kupovali ten český, poctivý. No a nedávno, co se na trhu objevil čínský česnek, za poloviční cenu, nicméně s tak pětinovými náklady, se na něj bez přemýšlení vrhli a několik let nekupovali nic jiného. Jenže jim nedošlo, že ten čínský, sice za poloviční cenu, je asi 4x slabší, tudíž ho do jídla musejí dát cca 4x tolik, aby mělo srovnatelnou sílu. Takže ve výsledku lidé tratili. A zároveň s tím ubývalo českých pěstitelů, kteří buť zkrachovali, nebo začali prodávat český česnek cizincům - třeba Holandsku (sám sem viděl jeden jejich kamion). No a když to převedu na CoD a herní svět, CoD je tak 2x předražená převařená hra, ze které už dávno nemá člověk ten samý pocit, jako dříve. Nebo jako z jiných her (což někteří zabedněnci typu he/heho nedovedou pochopit, že u jiných her za lepší cenu se dá bavit mnohem více). Nicméně neustálým kupováním téhle hry krmí vývojáře, kteří nemají důvod na hře nic měnit - ani podle jejich zprávy to něchtějí - však to ovečky kupují stále. No a co se ostatních her týče, řada z nich, aby si taky trochu vydělaly, tak se pozvolna transformují do dalších a dalších jednoduchých arkád a začínají, stejně jako CoD, chrlit více peněz do mozek vymývající reklamy místo do vývoje, třeba jako ME3 nebo CoH2... a to je ten problém. To, že to stále někdo kupuje, tak ať, ale když je to v takové míře, kazí to postupně herní průmysl... protože bohužel, i když by vývojáři chtěli zůstat originální, jejich majitelé, lačnící po zisku je budou tlačit do změn, které přinesou více peněz (za méně muziky)... snad to tedy bylo pochopitelné...
  • A já jsem si to chtěl koupit na zkrácení času než daj dopořádku BF4.. Tak zase nic..
  • Pokud tvrdis, ze nemuzu rict co je podle me dobry a co neni dobry, tak jsi proste idi*t. To tvoje cod, ktery fanbojujes je uplne stejny jak parky s 0% masa. Muze je kupovat milion lidi, muze byt ekonomicky vyhodny je vyrabet, ale stejne je to odpad. A nezakecas to ani radobychytrym kometarem. *3*
  • Jack1947
    Ja uz bych tuhle debatu mozna utnul... ti ti v oblibe neprida... chapal bych u jine hry ale ne tady (proti tobe, vubec nic nemam) neni urcite prijemne , kdyz nekdo jako ty tak pak klesa v ocich verejnosti... *7*
  • Jack1947
    Pak jedine kdyz uz nic nepomuze, by pomohlo "odkoupeni" nebo vykoupeni v podobe "odstraneni". *3* (Verim ze lidem to jednou dojde, jednou a pqak uz bude pozde... pozde pro COD a jejich tvurce... )
  • Sérii CoD jsem dříve kupoval pravidelně. BO2 mě ještě bavili. Před MW3 jsem z videí znejistěl a spíše ze setrvačnosti koupil pouze základní verzi. Mé obavy se víceméně potvrdily a hra mě vůbec nebavila. Na Ghosts už jsem jim neskočil a je vidět, že jsem dobře udělal. Třeba nás bylo víc a proto ty výsledky. Ale počkejme na skutečné prodeje...
  • Jack1947
    Cim dal tim slabsi... pak jsou tady ty MMoa, no uz abych mel ten PS3 a zase zaaparil s temi hrami co mi "unikly" mi to vystaci jeste na dlouhou dobu. *4*
  • PravyMonty
    Vyjde Ratchet and Clank a mnoho datadisků/dlc(např. pro lotro, xcom, crusader kings).
    Takže to tak černé snad nebude.
  • ucho
    ono to pramení z logiky věci. přirovnejme si to třeba k pivovaru, které vyrábí citronové pivo, které řekněme tobě nechutná. představ si, že začneš všude vyřvávat, jak je hnusný, jak se to nedá pít a že by měl pivovar začít vyrábět něco jinýho. třeba aby přešel na whisky, protože ta ti chutná víc (příklad). uvědomuješ si tu absurditu toho, že jim chceš kecat do toho, jaký produkt někdo dělá? ty jako zákazník koupíš nebo nekoupíš, to je celé. firma pak podle tržeb rozhodne, jestli se trefila do chuti lidí nebo ne. představa, že si lidé to citronové pivo kupují, přestože jim nechutná, je rovněž slušně řešeno slaboduchá. no a velmi podobné je to s hrami, tedy jde o produkt. nemáš jim do toho co kecat, protože tvé kecání do toho vůbec nic nezmění. a je to opět u toho, že ignoruješ potřeby ostatních zákazníků a myslíš jen na sebe. až to lidé přestanou kupovat, bude to signál ke změně. a rovněž je nesmysl to vše svalovat na značku. ano, když má něco známé jméno, snadněji se to dostane k lidem. to ale neznamená, že se to prodává jen kvůli značce. i známá značka může přijít s něčím nekvalitním a zákazníci jim to pak dají sežrat.
    takže ne, neprotiřečím si. ale myslím, že můj text je na tebe příliš složitý na to, abys ho pochopil :)
  • Jack1947
    Je dobre, ze u spousty jedincu zustal zdravy rozum, tato vlastnost se cenni velmi moc. Ano, kazdy nemuze byt ovce aby slepe sel dopredu s tim ze musi mit vsechno pac "Hype" rekl ze to za to proste stoji a je to dobre. *3*
  • seprah
    já ti nevím, ale ať už jsou to hry, elektronika, knížky, cokoliv... tak alespoň já osobně nemám tolik peněz na to, abych ty produkty skupoval po desítkách, takže jednou za čas si jsem schopnej najít hodinku času na to, abych si zjistil něco o tom, do čeho chci dát část svý výplaty... ale beru, je to každýho věc, jak se staví ke svým výdajům...
  • Jo jo, tak me prijde ze tenhle podzim je herne bida.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit