Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jupiii v CoD neni lens flare tak to si to hned musim koupit
  • seprah
    přál bych jim to pouze a na základě těch dvou titulů, vůbec jsem neřekl, že všechno, co udělají, je špatný... jen se mi prostě nelíbí tendence, kterou konkrétně tyhle dvě hry každoročně směřují (tj. po hlavě dop*dele). nejsem závistivej člověk, spíš mě mrzí, že hry, jejichž první díly mě královsky bavily, se dostaly až na takový dno a v podstatě mají na zadku cejch "gold mine." je mi jasný, že už z toho důvodu se další díly vydávat nepřestanou, samozřejmě, s tím, jak se to pokaždý prodává, by byli sami proti sobě, kdyby to utnuli..
  • ucho
    ty nemáš radost z toho, že někdo dokáže svou prací vydělat slušný peníze? přeješ mu vše špatné? tomu se říká závist, ne? nebaví, nehraj. přijde ti to drahý? nekupuj. chceš jim kecat do vývoje? dostaň se do vedení společnosti.
  • všechny změny hernícho byznysu jsou v prvé řadě na hráčích - budou li kupovat, budou vydávat. A netýká se to jen fančízových značek, ale i DLC, exkluzivit a dalšího bordelu. Jenže tohle určitě celosvětově nikomu nevysvětlíš.
  • seprah
    nic by mě nepotěšilo víc, než kdyby příští díly BF a CoD všichni bojkotovali a ty firmy na tom neskutečně provařily... ani bych pak Ježíška neotravoval s dárkama a za okno by dostal bonusouvou porci mlíka a sušenek za ochotu.. jenže ono je to každej rok to samý, spousta trollení před vydáním, kritika na pseudo-funkčnost MP po vydání... ale stejně na se na tom vaří nehorázný peníze.. kdyby radši všechno úsilí, co vrazili za všechny ty roky do vývoje takovýho hnoje, věnovali vývoji nějaké nové, neokoukané značky, která by měla alespoň nějakou úroveň... jenže to by k tomu napřed museli mít důvod ze strany hráčů, takhle ta ždímačka na prachy pojede ještě asi dlouho
  • no maju hlavne ze ide o otrasny port clovek by cakal ze ked recykluju q3 engine od cias cod1 tak ho dokazu zoptimalizovat na vybornu bohuzial sa tak nedeje ale zas davat 0/10 je dost drsne:D
  • A ještě bych přidal ten jejich po*banej IW systém, kde si člověk ani nemůže vybrat mapu, kterou chce hrát a hra sama háže kam se jí zlíbí.
  • Jack1947
    Zkazenej Port? To nevim , doufam ze ne.
  • Teď jsem se tím poctivě prokousal a mám ve tváři docela úsměv. Takovej hate už jsem dlouho nečetl *1* Ale vesměs mají lidi pravdu.
  • ucho
    dotaz na autora článku.
    název článku je: "Prodeje Call of Duty: Ghosts oproti jiným rokům poklesly"

    pro srovnání:
    Call of Duty Black Ops 2 $500 million on its first day at retail (Xbox 360, PC & PS3).
    Call of Duty: Modern Warfare 3 made $400 million in the first 24 hours
    Black Ops raked in $360 million in 2010
    Modern Warfare 2 made $310 million

    takže jak je to s Call of Duty Ghost, můžeš dát konkrétní číslo, jaké jsou prodeje té hry? jak si vedla první den, ať lze srovnávat? v článku několikrát zmiňuješ, že jsou prodeje hry nižší, tak asi nějaké číslo máš. proč není v článku? mimochodem ten nadpis je trochu zmatenej. jak mohly prodeje Call of Duty Ghost oproti minulým rokům poklesnout, když se minulé roky hra neprodávala...
  • Miserius
    Nahodou CoD by byla výborná hra... Vyjít jedna hra ve který by bylo MW1+MW2+MW3+BO+BO2+Ghosts tak to bude přibližně stejně dlouhý jako průměrná hra, zábavný a zaslouží si to těch 60 euro...
  • rami.cz
    http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-ghosts

    :D
  • pamatuju si jak jsme právě na téhle mapě hrávali deathmatch jenom sniperky, to byla slušná číhaná *4*
  • "Čím dál větší mapy" *facepalm*
  • hlavně aby to došlo Bobymu Kokotickovi
  • jak prekvapive
  • Jack1947
    Jen at Klesaj, treba se zadari Slunce zacne svitit, bude delsi den a vyvojarum dojde ze takhle proste ne, ne ne. *3*
  • Ronox
    Dal bych hru o barák na jednoranky *14*
  • Nejsem proti CoD zaujatý, ale hráč s odstupem uzná, že je něco špatně. Stačí se podívat na GameRankings. Zlaté první dva díly a MW I...
  • Keyz
    Jo BAR byla hovadská zbraň. Kopalo to jako prase, málo munice ale bylo to logicky dost silné.

    Nebyl tam navíc Autoheal!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit