Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takový kus laciného plastu a pořád za takové peníze? Ne děkuji pěkně. Možná za 2 500,- bych začal uvažovat.
  • Klokaní dolary, ROFL :D
  • hlavni stranka a kouka na me NINTENTO zlevnuje... no omg...
    • SA-reg
      Chtělo by to jen novinky jako:
      Počítače jsou nejlepší!
      Lidi jsou hotoví z klávesnice a myši!
      Hráči Codu slaví úspěchy u žen všeho věku!

      Že jo? *2*

      Doporučuju si zařídít vlastní stránku, kde budeš psát jen to co sám chceš. Games informuje i kkonzolích. DEAL WITH IT.
      • Skoda, ze nenapsal nintenTo, mozna by Ti to pak doslo...
        • SA-reg
          Životní smůla... nejsem neomylnej, omlouvám se.... *11*
  • Piggsy
    A jak oni vlastně poznají, kdy a za kolik jsem si to koupil?
    • Piggsy
      A jak si mám ten účet vytvořit, když mi to píše, že služba není v českém regionu podporována?
    • SA-reg
      Podle toho, kdy jsi se poprvé přihlásil na svůj Club Nintendo účet... mebo tak nějak... podívej se do oficiální zprávy, někde to tam bude.
  • A není už lepší si koupit ještě to nintendo teďka, abych dostal těch 20 her zadarmo? :D Myslim, že by to vyšlo výhodněji, ne?
    A škoda, že cena her taky o trochu výrazněji nepoklesne cena... :( ;)
    • Pokud máš 20 GBA her, které bys chtěl, tak jo. Jinak ale asi ne. Tam podle mě stojí za řeč jenom Pokémoni.
  • to bolo pre confliga a ursusa
  • a ja dam radsej 30€ v bare laytona mam puzzle s klucami a zamkom a mozno sa aj pobijem ako nate a mam to v 3D a paradnej grafike :D
    • To je ale poněkud jednotvárné a hlavně se to blbě hraje, když jedeš zrovna do práce nebo do školy. :)
  • Piggsy
    Nevíte někdo, jak je to s tou podporou v ČR? Když se chci přihlásit na ten e-shop, tak to napíše, že neni v mém regionu dostupný. Zkusil jsem změnit v nastavení zemi na Velkou Británii a e-shop už fungoval. Akorát mám obavu, aby s tím pak nebyly nějaké problémy. Je vůbec nějaká šance, že zavedou podporu i u nás?
    • *1*
  • SA-reg
    A teď k článku:

    Myslím, že ta sleva se dala čekat hned, jak Sony oznámilo 250$ za PS Vitu. Jo, mám rád Nintendo, ale nejsem slepej a vidím, že momentálně se jeví Vita jako lepší koupě. 3DSko to mělo těžký, protože 3D efekt není žádnej zázrak a hlavně mu chybí dost first party trháků, který by strhly fanoušky. 3rd party podpora by taky dost pomohl a RE: Mercenaries 3D zatím není dost... chce to přidat a ne rušit hry jako Megaman Legends 3. A casual crowd, kterej kupil DS kvůli hříčkám nepřesvědčí jen tak k nákupu nové a dost drahé konzole.

    Každopádně před touto slevou jsem si byl skoro jistej, že PS Vita "vyhraje", ale sleva s tím zamává a budu to dál se zájmem sledovat zpoza svého PSp, pro který mi zbývá pořád dost her na zahrání. Bitva se stejně povede spíš v zámoří a v Japonsku, jelikož u nás nevidím velký úspěch ani jednoho, hráči jsou tu už srostlí s klávesnicí a ne-hráči radši zaplatí 3x-4x víc aby jejich hračka zároveň telefonovala a posílala SMS, ale jinde se boj povede. A já sedím v přední řadě.
    • 3x-4x víc za telefon určitě ne, vzhledem k tomu, že se u nás bude Vita prodávat za 6000Kč (€250), tak je to spíše 2x, i výrazně pod 10k koupíš slušné telefony. Vita se navíc začne prodávat až na začátku příštího roku, což může zajímavé telefony posunout do ještě nižší cenové kategorie.
      A ještě by chtělo dodat, že ten za €250 bude osekanej na 256MB RAM.
      • SA-reg
        To osekání RAMky se týká obou modelů Vity a je to věc, která pomohla dát cenu tak dolů. Modely jsou dva. Jeden jen s Wifi, druhej s WiFi i 3G. Jo, za 250€ máš model bez 3G. Takže za 3G si můžeš připlatit.

        Oprava: ta kse zdá, že nikdy žádná RAMka ani nebyla snížena viz:
        http://www.qj.net/ngp/news/rumor-entry-model-ngps-ram-to-be-cut-in-half.html
        http://thesilentchief.com/2011/05/28/sony-responds-to-ngp-ram-reduction-rumors/

        A jo, 3x a 4x je možná teď už přestřelený, ale stejně...lidi radši koupí smartphone a hrajou hříčky z éčko jako Angry Birds nebo Rolling Ranch aka Angry Birds 2: The Electric Bogaloo), než PSP/DS/3DS/Vita a pořádný, ale dražší hry.

        A bonus o Uncharted... uvědomte si, že Sony vám dává na výběr jak budete hru ovládat. Takže můžete normálně hrát na tlačítkách a analozích. Jo, namačkání cesty nebo jen naklonění Vity a čučení jak Drake sám přeskáže je spíš film a ne hra, ale třeba někdo nezvládne ani mačkat pár tlačítek....
  • Není se čemu divit. Já bych si ji taky nekoupil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit