Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    jen 40 000? *1* ty kopie na steamu se pocitat nemuzou kdyz maji steamworks ...
    • miker17
      a helemese Magor !!! a stále trapný jako vždycky *1*
    • Ale peníze za těch 40 000 šlo rovnou do kapsy CDProjektu (provozovatel gog.com) bez žádnejch jinejch polatků komukoliv ať už prodejci nebo distributorovi a nebo ještě komu já vím.

      No a to už při průměrný ceně 900,- za kus dělá 36 000 000 a to už je pěkná sumička, takže ,,jen,, tady asi neni na místě.
      • Taky si myslim že se toho zaklínače 2 Assassins of Kings prodalo několik milionů protože Zaklínač 2 je stejně dobrá hra jako Z1 akorát má lepší *1* Jo a nevěřim těmhle "hejtrum"...
        Lidé si tuto hru koupili a koupí kvůli 1) podpoře vývojářů, 2)DLC úplně zdarma..takže žádné předražené DLC které ani nejsou DLC a přidají vám do hry ho*no, ale dají vám pocit že jste si to DLC koupili...Tady ten stahovatelnej přídavek je plnohodnotný, 3) CDproject myslí velmi na hráčskou komunitu, 4) ke všem jejich hrám dostanete i bonusy co byly v jiných Sběratelských Edicích jako jejich obsah, Viz. příklad normální Edice Zaklínače 2 za 900 Mapa+soundtrack+průvodce hrou+komiks+a nějaká vystřihovánka či co to bylo :D...Tímto vám vy posměvačný imbecilové co hrají na těch jejich konzolích to jejich CoDko MW 3 který mimochodem není pro mě pokračování MW...Co bude příště? Koupíte si několik DLC za plnou cenu hry nebo jak? To je podle vás DLC to když tam hoděj 2 mapy do packu a vyhlašujou to jako best DLC ever....To se u battlefieldů dělá normálně že vám tam daj mapy zdarma...Tím chci řict že nemám nic proti ostatním konzolářům ale proti těmhle chytrolínů co buzerujou s tim že CODko se zase prodalo více kusů.POdle mě je i trochu výzva vkročit s hrou do trhu PC her, které se pirátějí.Tady se ukáže kvalita distribuce, herního studia a HLAVNĚ hry...No a CDproject se naštěstí chytl a už teď má hodně velkou fanouškovskou základnu která s vyčkáváním čeká na dalšího zaklínače či něco jiného co budou vyvíjet...CDproject is Best.
      • Tých peňazí bude asi menej -- marí sa mi, že pri uvedení mal Zaklínač 2 na GoG nejakú masakrálnu zľavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit