Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Serem na pasa, Ondazra Pyžmova alebo Skunk tam nebude ? *9*
  • Jak může po takovém fiasku dávat rozhovory? Já bych se honem rychle někam schoval a až se ukončí prodeje, uteču se všema prachama na Novej Zéland. Vždyť tahle hra vypadá jen o trochu líp, než Counter Strike. A Global Offenzive už tak strašný textury ani nemá. COD Ghosts naprosto zadupalo celou sérii pod zem. A to jsem si myslel, že by CODko mohlo překonat Battlefield. Battlefield je ale podobný příběch. Dice se vychloubá se svým ultramoderním enginem, který má ve finále horší fyziku vozidel, než BF 2. Kam se to ten herní průmysl dostává? To už nikdo nestojí o realistické hry? To nám ten realismus končí docela brzo...
    • Jack1947
      Proc by se schovaval ? Utikal, vzdyt COD svuj ucel opet splnilo, nenarocny lide si muzou po vecerech mastit ega na svych super sestavach a uzivat si MP besneni pripadne coop s ufouny.
      Prodalo se akorat, to ze to sklidiulo mensi negativni reakce nikoho ze zidle neshodi, hraci uz nekolikrat prokazali ze vlastne o vic nestoji. Bud bude jine COD nebo jina hra na motivy stareho cod nebo bude holt vychazet rok co rok nove , lepsi nezabugovane a stejne zabavne COD , kdyz to sype co resit,m par nespokojencu z cr? Pochybuji ze to nekoho jako Activision/Infinity ward vubec kdy zajimalo/zajima. *4*
      • Na hratelnost nenadávám. Jen na garfiku. A ta nezůstala ani stejná. Spíš se zhoršila. A hw nároky naopak šly nahoru. A ano, svůj účel asi splní. Tzn. vydělá co nejvíc peněz. Ale já bych Infinity Ward tak přál, aby měli tak zoufalé tržby, že by si už nedovolili vypustit na trh takovej paskvil. A mimochodem, vetřelci ve verzi na PC ani nejsou...
        • Jack1947
          Ja ne, spis bych byl za jine studio a nove nebo hru ktera vychazi z puvodniho COD, zname to ne prej a budeti prano. (Treba Ucho by ti o tom mohl povidat, spoustu zajimavosti.) *3*
  • Ty vole ja byt nim tak lezu rok kanamala a ten frajer to jeste obhajuje *8*
    • s jeho prachama lezeš pozlacenýma kanálama na klimatizovaný loďce se šoférem a minibarem
  • Call of Duty by se melo kazdy rok objevovat v humble bundle za 1 USD (predchozi dily) a novy dil v BTA za startovku 10 USD. Vetsi cenu to rozhodne nema, alespon pro me. I kdyz na druhou stranu CoD je obecne jediny FPS titul, ktery si rada zahraje i ma pritelkyne a je ho schopna bez problemu dohrat :)
  • MrSanta
    Pěknej rozhovor. S pánem se dá souhlasit. Můžeme si nadávat jak chceme, ale fanoušci prostě chtějí COD takový jaký je.
    Proč měnit něco, co výborně funguje? COD si z velké části kupují 'nehráči', kterým je nějaké hodnocení na Metacritic jedno, moc je nezajímá, že Battlefield 4 má asi tak stokrát lepší grafiku. Prostě každý rok si koupí hru, prosviští heroickou kampaň a hurá do starého známého MP.
    • XorxoxTalarius
      Takze je to pro bandu ovci/dementu/neznalcu ktera nasledne vychova dalsi genereci degeneratu ... no super
      • Na CoD sere vlčák - jen hra z mnoha - ale fascinuje mě ta promyšlená devíza typu " jistota v prdeli, ale vypičeštěná subjektivita stále ku předu! " Aneb kdo rád ještě šáhne na CoD, je ovce/dement/neznalec. Ti, kdo se koupají v konfliktních sračkách soutěživosti a libují si v porovnávání grafických a technologických párků jsou jediným pilířem průmyslu a nejsou ovcemi/dementy/neznalci a "nehráči". Krása, ale s tím jdi do pr*ele, mafiánský příteli. Osobně, kdybych se měl zabývat každým kritickým a názorovým rektálním opusem, kterej si každej usmyslí v pohledu na daný hry, tak člověk nehraje nic a přijde o potenciálně dobrý tituly. To se nemusí týkat zrovna CoD, ale němění to nic na tom, že pokud tahle hra někomu vyhovuje a nebo ji rád hraje, tak nevidím důvod, proč by měl být považovaný za "balast" průmyslu oproti zadělaným "odborníkům na všechno". Jestli někdo hraje a platí za CoD a jestli tahle značka vydělává a umí profitovat z "casual" hráčů (přestože by mě zajímala ta slavná definice, a kam až šahá hranice oné "casual" problematiky u jednotlivce, který hraje určitý hry). Ale stále no a co - je to jich nejčistší problém, nic víc zajímat nemusí a může se o dům dál. Ale ono by to bez rumcajsů s touhle studií na téma "hráč" tady nešlo. Chápu...
        • XorxoxTalarius
          Cim mensi naroky na lidi budes mit, tim vic budou degenerovat, to ze to jejich platici hraci nevidi je to co mne stve
          Je to vstepovani do budoucna velice nebezpecnych myslenek, kdy lidem reknes "Jo bez namahy jde vsechno, vidis?" a pak se nesmime divit ze mame degeneraty kteri se obesi ze je nekdo sikonoval na Facebooku. Kterym nemuzes ani rict ze jsou lepmli, protoze by jsi poskodil jejich citlivou dusicku, a tak dale ...
          • Placáš sentimentálně všechno dohromady, kolego. Z údajnýho vývojáře je už teď sociolog? A víš co, já tě seru, klidně se dál rochni v těch svých apokalyptických vizích na základě jedné hry. CoD je stále hra jako každá jiná. Hra, která po čase spadla do průměru, ale se stále s nějakými funkčními mechanismy. Je hrou z plno dalších a lepších, přičemž se ji dařilo nějakým způsobem vydělávat. Co by mě na tom mělo nasírat? Jako uživatel, který si může vybírat, a který má priority jinde, nevidím nic, z čeho bych se měl rozbíhat proti zdi. Přece jenom pod náporem široké kritiky se ocitá stále intenzivněji, takže když to někam povede, klidně to může prospět. Ovšem tohle subjektivní lpění na přání vlastní myšlenky o širokém přesvědčování zbylé části komunity hráčů, kteří jako každej druhej jinou hru, ji stále hrají, a kázání o nějaké herní mravnosti a nesrání si na hlavu a otevření očí a snahy po diktování a podobný kydy, je věc hodná naivní zbytečnosti a představivosti, jež má akorát polichotit vlastnímu přesvědčení, že s CoD konečně půjdem do revoluce za lepší zítřky. Velký kulový, páč je absurdní ta vaše utopie za držení se jednoho řetězu ideálních HC hračičků, kteří chtějí dávat penízky do nejlepšejších věcí a udělat nejlepšejší hráčskou a hratelnostní platformu pro hraní. Není tady zatím nic, co by mělo děsit z nějakýho pseudo kolapsu herní struktury, jak by se ráda řada z vás chtěla domnívat. Je to jedna zadělána hra se svým zadělaným vlastním konceptem podání zábavy a hratelnosti, kterou hrají z jejich důvodu další hráči. Nevidím důvod, proč bych je měl ale považovat za nenormální nebo dementy a podobně. No tak za to někdo zaplatil, neposeru se z toho. Já taky hraju Maria a Tetris a říkám, že je to lepší jak poslední moderní betlfíldy a jiný moderní chujoviny se sebelepším příběhem a grafikou, ale nikomu to neberu a přitom bych taky klidně mohl říct, že všichni jsou volové, protože hráli Metro nebo Crysis nebo MoH nebo CoD nebo indie přepáleniny, které mají dát uměle vzpomenout starým časům. Respekt a ne zbytečná předpojatost, to by mělo být výsadou všech panáků, kteří napříč generacemi fušují do her.
            • XorxoxTalarius
              To se prokousat neda ...
            • Je to divný, ale napíšu to. Souhlas he/he. Nicméně zkus to brát tak, že pokud tahle kritika ze všechn stran povede za pár let ke zlepšení značky, nebude to konec konců kuprospěchu ? *3* Třeba nám jednou fandové CoD "poděkují", že tahle rýpavá kritika se hrou pohla lepším směrem, kdo ví... *5* protože ruku na srdce, tahle hra by za ty peníze MOHLA (a měla) být lepší...
            • MrSanta
              Tečky. Odstavce. Kur*a, kdo se tím má prodírat *1*
        • Koukám, že se nám vrátil starý dobrý he/he *4* To rád vidim... máš pravdu v tom, že každý má svobodu ve výběru toho, čemu se chce věnovat. To bezesporu ano. Nicméně, takstejně má někdo jiný právo na to, vyřknout svůj názor (povzdych) nad tím, kam se tato dříve slavná série ubírá a že jí nejspíše čeká podobný osud jako zmiňované NFS, na kterém jsem, spolu s jinými hrami, vyrůstal... Takže, chceš-li propagovat svobodu pro příznivce CoD (kteří, musíš uznat, jsou místy i dosti fanatičtí, pokud zrovna netrollují), nech také svobodu pro ostatní, kteří si mohou, stejně jako u čehokoliv jiného, vyjádřít svůj názor.

          A připojím i jednu paralelu - každý má právo si postesknout třeba i nad tím, kam spěje dnešní svět - například "mainstream" u lidí - obecně si například holky myslí, že kluci chtějí vždy kočky... a když k tomu přičtu vliv "part" holek, tak se často stává, že i z normální fajn holky se stane nána, jen aby jí ta větší skupina brala. A ne vždy to zůstane jen u změny vzhledu, ale bohužel i charakteru... no a pak když tohle klucí vidí (ti dospělí, co vidí trochu dál než jen do výstřihu), tak je ten trend třeba taky zamrzí... (samozřejmě tohle platí i naopak). Pak sice můžeš argumentovat, že přeci máme svobodu a každý si může dělat co chce a oblékat co chce, ale ten trend jaksi říká něco jiného... podobně taky u her, se hry zjednodušují ne proto, že by to hráčí chtěli, ale nepřímo proto, že si majitelé vývojářů myslí, že to tak trh chce a hry tomu přizpůsobují... nechci ze zase pouštět do nějaké smyčky, oba máme právo na argument, jen sem chtěl napsat svůj názor. Svoboda je totiž jen dotehdy, kdy nezačne ovlivňovat svobodu toho druhého - paralela - dokud jedna hra nezačne určovat negativní trend (hodně peněz + marketing za málo muziky), je vše ok... pak už ale je něco špatně... a i když má jednotlivec mizivé možnosti s tím něco udělat, má alespoň právo si na to na místních fórech postěžovat s nepatrnou nadějí, že si to třeba někdo přečte a alespoň se nad tím zamyslí... Asi tak *4*
      • Prečo je podľa tvojej logiky niekto kto nehrá hry častejšie ako raz za mesiac dement/neznalec ?
        • XorxoxTalarius
          No pokud si nekdo kazdej rok koupi uplne to sami a je z toho nadsenej, tak neni normalni. To nema s dobou kterou u hry stravi zadnej prunik.
          Poukazuji pouze na to tim se rozrostou rady lidi kteri chyti ovladac a budou radi za to ze je hra povede vsude za rucicku a nakonec to odsereme my vsichni
          • MrSanta
            To samé bys mohl říct o každé FIFA či NHL hře. Z mého pohledu jsou to stejné hry, co vycházejí každý rok.
            COD je pomalu samostatný žánr, který oslovil mraky lidí, kteří si to každý rok koupí. Pro někoho jsou to idi*ti. A ti samí lidé, co se pohoršují nad tím, že to někdo může kupovat každý rok se zase každý rok v diskuzích opakují se svou snahou o 'spasení' jejich hráčských duší. To je u mě ještě větší hovězina než si tu hru koupit.
            Já se CODem nějak ohrožen necítím. Stále vychází FPS hry, které mě zaujmou (Far Cry série, Borderlands série, Deus Ex, Dishonored) a další hry, na které je důvod se těšit.
            Udivuje mě tvá 'drzost' někomu říkat u jakého druhu zábavy se má bavit.
            • Palec hore

              Zdá se, že jsem výše ukřivdil. Má omluva - tenhle člověk má rozhodně s.r. mozek.
          • XorxoxTalarius
            A to uz nemluvim o tom ze je to same za nekrestanske penize :)
      • MrSanta
        Ale co s tím naděláš? To je jak chc*t proti větru *1*.
        Videohry berou domácnosti útokem a skupina konzumních hráčů již dávno překonala 'hardcore hráče' (myšleno ty hráče, co se aktivně o videohry zajímají, pravidelně brouzdají internety a čtou videoherní časopisy).
        S tou další generací bych to tak černě neviděl. Moje generace byla vychovávána tak, že hry jsou zábava pro děti a kdo hraje po 18. roce je de*il.
        • Teda, možná naše generace, která u nás s hrami začínala ve velkým, byla považována za deb*ily, ale jakmile tyhle děcka zfotrovatěly, tak osobně se nestačím divit jejich vejplodům. To jsou kvalitní mozkový unikáty, to se musí nechat.

          "Hraj ne co chceš, hraj to, co ti chválí uživatelská kritika"
    • Naprostý souhlas
  • ...Prostě chceme milionům fanoušků série Call of Duty nabídnout přesně to, co chtějí...hmm, dál jsem to raději nečetl.
  • mne se nelibi spojeni run and gun stylu se zasazenim do realneho prostredi a ve spojeni s jistou snahou o realnost. Treba kdysi jsem chvili hrál unreal tournament a tam mi ta šilena rychlost hrani a neustale skakani a behani nevadilo ale tady proste jo.
    • To je prave ten nejvetsi problem CoD. Na jednu stranu se snazi tvarit strasne drsne a realne, ale pritom tam cpou jednu nerealnou cypovinu za druhou, vybuchy, o kterych by si hollywood mohl nechat jeno zdat, same spomalovacky, tuny nepratel bez mozku, zbrane co se chovaji jak paintballky a mohl bych pokracovat.
      Bud to ma byt cistokrevna arkada, ktera si na nic nehraje a nebo tu hru opravdu pojat realneji se vsim vsudy a nemusi z toho nutne byt hned dalsi Arma.
  • Je to šit a prací pana producenta je i hru prodávat veřejnosti klidně ústy jako interview i kdyby to byla nejhorší hra roku ;)
  • PR okolo COD uz vobec necitam, posledny klinec do rakvy bolo to ich PR ako zarobili prvu miliardu za den vdaka GHOSTS :D číííííííteri
  • Jack1947
    Pokud jeste v nich zbyla trocha te lidskosti na SP se vykaslou, je to zbytecnost a po 150te to same uz ani neni hezke. Takze asi tak, at je to only mp hra vzdyt je to jen a vyhradne o mp takto bude jenom o mp. *4*
    • jenže to byl aspoň ten MP musel za něco stát, tohle je na úrovni prvního Call of Duty + debilní unlocky, resp v prvním Call of Duty s datadiskem šly v MP aspoň řídit tanky
      • Jack1947
        Ja bych rad Remake nebo pokracovani puvodniho COD, nemuzeme mit vsechno. *9*
        • XorxoxTalarius
          Ale jo ... nainstaluj si Heroes & Generals :)
        • třeba se inspirují u kolegů od filmu a udělají restart série, z WW2, s novým enginem kde budou velké mapy, zničitelné prostředí, vozidla, fyzika... zkrátka to co má Battlefield už dávno *1*
          • Jack1947
            Nene, stacily by tanky a transportery potazmo i nejaky ten dzip/nakladak MW1 melo "neriditelnou helikopteru" do BF bych to netahal at jsou to 2 odlisne hry jen proste abY COD bylo COD a ne tohle. Obavam se dokud si to nevezme nekdo jiny zustane, u tech fantazii ono vlastnbe se to ani nemusi jmenovat cod... nemusi to byt cod vubec. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit