Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • World of Warplanes můžou hrát jen ti, kteří ještě neobjevili War Thunder
    • tak jasně, fakt že je WT prakticky ve všem lepší je celkem nepřehlédnutelný slon uprostřed obýváku, ale i tak si WoWP zaslouží aspoň trošku té ne-hatovací pozornosti *4*
      • A čím si podle Tebe WoW zaslouží pozornost. Kdyby nebylo marketingu a jeho chytrého tahu s tokeny, tak dnes už po této herní frašce ani pes neštěkne.
        Jenže žijeme v době kdy na prodeji výrobku se nejvíc podílí reklama a ne kvalita výrobku jako taková. A tak nás nutí konzumovat "lejno nabarvené zlatou barvou a podávané na zlatém podnose".
        • Jenze wowko je ponekud jiny zanr ... a zije predevsim kvuli lidem, kteri v nem maji acc roky, a ti tam jsou proto, ze tam jsou roky spolecne se znamym/kamosem/...

          O kvalite to davno neni, neznam defakto zadnyho dlouhodobejsiho hrace, kterej by s kazdym datacem nenadaval, ze to zase podelali ...
          • Pardon, moje chyba, já měl na mysli WoWP - World of Warplanes.
      • Greenhorn
        Samozřejmě ale je to především kvůli zastaralému enginu (lepší grafika a plynulejší herní zážitek) a faktu, že ve WT se objevují pouze stroje, které opravdu zakusily válku :)
  • Kdyby radši nechali letadla těmi, kteří to umí a radši se plně soustředili na tanky udělají lépe. Myslím tím skutečně vylepší, to že chrlí jeden sci-fi prototyp za druhým je spíš krok zpět nebo minimálně přešlapování na místě.
    • Jenze to oni NEUMI ... ver tomu, ze vim o cem mluvim, protoze sem mel tu cest jim videt ponekud do kuchyne ... neumej udelat daleko jednodussi veci, nez nejaky realny zlepseni hry. Dyk oni neumi udelat ani to, co udelaji sami hraci, pomoci vsemoznych modifikaci klienta ...

      Maly priklad ... jakej by byl asi tak problem, dat do konfigurace moznost, si proste a jednoduse natahat ruzny infopole o hracich kam chces => primo ingame by sis nastavil, jestli chces videt trebas pomer viteznych bitek, pripadne ruzny zbarveni podle "nebezpecnosti" ... Tohle delaji hraci bez pristupu ke zdrojakum ...

      Dyk oni neumi udelat ani takovou trivialitu, aby fungoval (naprosto logicky) predpoklad, ze celni pancir je nejodolnejsi - u spousty tanku to tak jednoduse neni.

      Vem si trebas ten jejich slavnej "multicluster" ... valel sem se smichem asi 1/2 hodiny, kdyz sem zjistil, jak ze to ma fungovat. Vem si, ze technicky je naprosto trivialni distribuovat kazdou bitku na zcela jinej stroj (server). Jiste uznas, ze i kazdej domaci stroj utahne podstatne vic nez jednu bitku 15 vs 15... (v pozici serveru samo). Zaroven je zcela trivialni, mit JEDEN login server (udrzet prihlasenych klidne 300k hracu kdyz jde jen o login ... je trivka). A pak jednoduse vemes ty, co cekaji na bitku (vsechny) z nich sestavis bitku ... a ty pridelis nejaky srv. Samo, srv muze byt (podobne jako to ma WT) s preferenci (eu, us ...).

      Tohle ti naprogramuje zacek ZS ... jenze to by nekdo u WG musel umet pouzivat mozek. To je pro ne sprosty slovo. Mimochodem, pokud si pamatujes (tusim)predlonsky vanoce, tak v ramci vanoc (tedy tesne pred ruskym novym rokem) vysel patch ... a nebyl cesky. Vis proc? No protoze dobrovolnici preklady dodali - vsichni, ale najate firmu o vanocich samo nepracuji => vypadalo by to blbe, kdyby vsichni krome polaku a nemcu preklad meli ... a trvalo jim dalsi temer 3 mesice do dalsicho patche, nez tam ty preklady dali ... protoze samo, vydistribuovat 1MB dat byl strasnej problem ... (nemluve o tom, ze pro ne je diff taky sprosta nadavka, proto dycky ty jejich updaty jsou tak neskutecne velky, protoze neumej vyrobit rozdilovej soubor ... o tom, ze prvni hodiny spouste lidem update ani nejde stahnout, protoze neumej dat dostatecne vykonyho uvodniho seeda ...)
  • Pilgrim66
    Proč to nemá hlavičku PR/Obchodní sdělení
  • ooo že by redaktor měl zaplacenej výlet ? proč neni ani jedna zmínka o WT nebo nebyla položena logická a zajímavá otázka co říká na konkurenci ? odpověď by mě zajímala
  • Letal jsem to 2 mesice v bete moc se mi to libilo, ale prisel den a nekdo mi ukazal War Thunder a co ted ?;) Ted hraju 3 tydny War Thunder.... lepe udelane jak po grafice tak i po fyzice.
  • Hral sem oboje ale war thuner mi prijde vymakanejsi, alespon prozatim...
  • cr8gg
    Muzete taky uz zacit hazet naky veci o WT? ... tahle s*acka (ANO S*ACKA) nikoho vazne nezajima ..
    • Moc na online jsem nikdy nebyl tanky jsem přestal po betě letadla zapnul a vypnul.Ale WT mě chtlo hodně.
    • Už jsem o to zde na Games sice žádal dřív, ale myslím ,že nebude na škodu, když žádost znovu zopakuji: :Prosím VÍC článků o SKVĚLÉ hře War Thunder". Děkuji mnohokrát....
      • klidne misto kazdeho clanku o War of Planes ..
  • hate is coming
  • protoze wargaming si plati vsude a vsechny a dava vsude reklamy na WoWp jenom aby se o tom psalo jak je to uzasny protoze jim tece do bot... dokonce pouziva screeny z WT pri propagaci WoWp ;) coz je vrchol
  • martyEF
    průměrně necelé 3000 hráčů on-line je docela průser, a to jsou tak z 90% hráči WoT kvůli výhodám spojeného účtu ... za to jak poslední dobou s*rou na tanky tak jim to i přeji, a to nejsem nepřející člověk ....
    • vím že jsem menšina vím že tento příspěvek odsoudíte ale... Proč bych měl přejít na WoW z mé skvělé X3 serie (ano je to vesmírný simulátor) proč bych měl hrát zrovna toto když na trhu je tolik leteckých simulátoru které jsou daleko kvalitnější (abych to hrál proti více lidem?)

      WoT je blbost ke které se z nějakého důvodu pořád a pořád vracím, má to v sobě něco co ostatní hry nemají a proto ho hraji. + Jsem si vždycky chtěl zajezdit v tanku a tankové hry nejsou... To samé čekám i na WoB (lodě, chci si zahrát nějaký lodní simulátor a užívat si souboje na velkých mapách)

      za neuspěchem WoW nestojí kvalita hry ale pouze přesycenost trhu
      • Nebo ze by to spis bylo naopak? Ze za uspechem wot stoji vyhradne to, ze na trhu (zatim) jine tanky nejsou ... a jakmile budou, tak pujde wot do kopru?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit