Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skeleth

    Geralt modelka. Tohle bude pěkný průs-er. 😂

  • yeniczek

    Jak odhalit někoho, kdo nečetl knížky nebo si je přebil herní trilogií? "Geralt má jen jeden meč.." :D Jinak vzhledem k věku Ciri bych si to skoro tipnul na dvě časové roviny.

  • skaven

    vsetci co kritizujete Yennefer, vydrzi vam to len do momentu, ked ukaze kozy, potom nastane fappening

    • Carnage666

      Pořád nikdo neví jak moc explicitní to bude, třeba neukáže prsa nikdo. Dobře no Geralt 100% do půl těla bude ale s ženama bych to tak horký neviděl... i v GoT se od toho ustoupilo a jediný prsa který člověk viděl později byli už jen no name side postavy prostitutek.

    • Veskoslav

      Ty drandíš pelikána u seriálů? Měl by jsi navštívit doktora, protože u GoT ses musel přehonit evidentně.

    • jindra.veliky

      To mozna tak detem jako ty

  • michaelfoucault

    Ach, ta laciná zbroj (kterou si studio nechalo za nekřesťanské peníze vyrobit od jednoho řemeslníka v ČR). 

    • Derp_1337

      No a?

      1. série Game of Thrones taky nebyla žádný zázrak na rozpočet a kostýmy.

      • michaelfoucault

        A dál? Nejspíš mi obratem odpovíš, že z toho byl nejlepší seriál všech dob. Možná byl, nevím. Zabalil jsem to během druhého dílu. 

  • jindra.veliky

    Hrozný, ta herecka se na roli Yennefer vubec nehodi

  • Jack1947

    No konečně to vypadá lépe, teda Geralt... jinak to vypadá +- sequel ke Game of thrones😉 takže myslím f poho co se týče fandů GOT.

  • Coffin.Corner

    Otázka je, jak mu půjde metání kozelců... :)

  • maros.goc

    Geralt vyzera fantasticky, Ciri vyzera dobre OK, Yennefer ale mi tam vobec nesedi :(

  • no Geralt nic moc, meli by mu nasadit dietu a pridelat aspon nejakou tu jizvu

  • KronosDeret

    Předně, dělat adaptaci čehokoliv populárního je nevděčná práce do kopce. Lidská přirozenost je být předpojatý k tomu co nevypadá jako to na co jsem zvyklý. Ale Netflix adaptace zatím docela umí, Upravený Uhlík byl super. A z fotek fakt nikdo nepozná, jaký bude seriál. Takže stále dál držím palec, ostatně co se může stát nejhoršího? Nebude to tak dobrý? Knížky nezmizí, ani hry, ani představy Geralta v hlavách fanoušků. 

    • Ilusiveman

      Co to je? Mozek? Se mezi těma místníma voličema SPD vidí poskromnu. 😁


      Vyplatilo se scrollovat

      • twicer

        Jojo, jde vidět že si o mozku nikdy neslyšel. Tyhle ubohé politické narážky si odnes zpátky na novinky

        • Ilusiveman

          O mozku si nechám rád vyprávět od voliče SPD (předpokládám, když máš potřebu reagovat) 

          Jaké informační médium snidas ty?(zase předpoklad, že jsi jeden ze zdejších multiprofilu, co si z toho zde dělají vlastní léčebnu a omezený nástroj socializace. )

    • Přesně. Konečně rozumný názor. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit