Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    O mozku si nechám rád vyprávět od voliče SPD (předpokládám, když máš potřebu reagovat) 

    Jaké informační médium snidas ty?(zase předpoklad, že jsi jeden ze zdejších multiprofilu, co si z toho zde dělají vlastní léčebnu a omezený nástroj socializace. )

  • twicer

    Jojo, jde vidět že si o mozku nikdy neslyšel. Tyhle ubohé politické narážky si odnes zpátky na novinky

  • Carnage666

    Pořád nikdo neví jak moc explicitní to bude, třeba neukáže prsa nikdo. Dobře no Geralt 100% do půl těla bude ale s ženama bych to tak horký neviděl... i v GoT se od toho ustoupilo a jediný prsa který člověk viděl později byli už jen no name side postavy prostitutek.

  • Veskoslav

    Ty drandíš pelikána u seriálů? Měl by jsi navštívit doktora, protože u GoT ses musel přehonit evidentně.

  • michaelfoucault

    A dál? Nejspíš mi obratem odpovíš, že z toho byl nejlepší seriál všech dob. Možná byl, nevím. Zabalil jsem to během druhého dílu. 

  • Ilusiveman

    Co to je? Mozek? Se mezi těma místníma voličema SPD vidí poskromnu. 😁


    Vyplatilo se scrollovat

  • Derp_1337

    Jestli musíš hrát hry i na 3. dohrání podle návodu, tak očividně něco děláš špatně . Tudiž tvůj názor nebude zrovna typický vzorek hráčské populace.


    A sám jsi napsal, že jsi Zaklínače 2 & 3 vlastně ani pořádně nehrál, takže tvoje jednocení "všechny tři díly byly špatný" je prostě mimo.

    Klidně si piš, že tě to nezaujalo a svůj čas radši věnuješ něčemu jinému, ale hodnocení "je to špatný" je trolling.

  • Derp_1337

    No a?

    1. série Game of Thrones taky nebyla žádný zázrak na rozpočet a kostýmy.

  • Když to vezmu do důsledku, tu přece nejde o hru ale hlavně o příběh. Pro mě je zaklínač kultovka a z příběhové stránky jedničky mě to nadchlo, skvěle napsaný příběh jako kdybych měl v ruce knížku. Tak moc mě to uchvátilo že mi nějaké herní mechaniky hry ani netrápily. Hrál jsem to z pouhé zvědavosti jak dopadne osud postav a vychutnával si to jako při čtení skvělé knížky. A hra ti umožní nastavit si nejlehčí obtížnost a proletět to bez toho aniž bys řešil nějaké herní mechaniky.


    Je mi jedno jestli je to brakové RPG nebo co, žeru příběh a ve trojce to famozné vygradovalo i detaily chování jednotlivých postav a poslední gesto Geralta když se rozloučil. Dokonalost sama! Díky za skvělé knihy i hry ale tím pro mě postava Getalta definitivně skončila. Kapitola uzavřena. Nevidím důvod na seriál. Ale určitě bych měl zájem o seriál věnovaný Ciri, nebo ostatním méně známým zaklínačům mapující osud světa po třetím díle. Na to se rád podivám. Proto pro mě tento seriál nemá význam. Z příběhového pohledu je to krok zpět.


    A teď mě ukamenujte co je to série Gothic? Nikdy jsem nečetl žádnou knihu z toho světa, neznám žádné postavy ani pozadí příběhu. Proč bych mě ta hra měla zajímat? (Nejsem fanda RPG, nehraji hry ze středověku Zaklínač byl jediná výjimka z toho žánru co jsem kdy hrál.

  • XorxoxTalarius

    Ty prijde na to, treba oproti nekterym ztvarnenim komiksoveho Conana, vypada jako by mu z oka vypadnul.

  • jindra.veliky

    To mozna tak detem jako ty

  • SalemCZ

    Tak je normální logicka že snad stříbrný meč lidem ublíží stejně jako železný. A obzvlášť když Řezník z Blavikenu lidi nezabijí.

  • Skeleth

    Geralt modelka. Tohle bude pěkný průs-er. 😂

  • yeniczek

    Jak odhalit někoho, kdo nečetl knížky nebo si je přebil herní trilogií? "Geralt má jen jeden meč.." :D Jinak vzhledem k věku Ciri bych si to skoro tipnul na dvě časové roviny.

  • skaven

    vsetci co kritizujete Yennefer, vydrzi vam to len do momentu, ked ukaze kozy, potom nastane fappening

  • Přesně. Konečně rozumný názor. 

  • michaelfoucault

    Ach, ta laciná zbroj (kterou si studio nechalo za nekřesťanské peníze vyrobit od jednoho řemeslníka v ČR). 

  • jindra.veliky

    Hrozný, ta herecka se na roli Yennefer vubec nehodi

  • malachi

    v tvojom prehlade kludne...ten nás nezaujíma😂

  • Jack1947

    No a tady se to odchylí ouplně třeba to už ti vadit ani nemusí😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit