Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011

    Gothic 3 s comunity patchem je lepší než předchozí díly dohromady, měsíc zpátky jsem ho znovu dohrál, dvojku nedávno taky takže to není nostalgie. Jinak KIMCID myslel pochopitelně to, že seriál má být podle knih ne podle her, i já myslel že to je dávno obecně známé zjevně ne.

  • lito

    tak vypadá to lépe než hra, začínám se těšit. Vypadá to knižně a ne herně. Super! 

  • BoB.2

    chtělo by to nějaké jizvy

  • Zaklínač nemá dva meče proto, že v první knižní díle měl pouze Stříbrný meč. Tvůrci se asi drží knižní předlohy víc než jsme všichni čekali :)

  • BoB.2

    Yennefer taková nic moc ,ve hře je to taková Femme fatale tahle je nemastná neslaná a ještě bych si hlídal peněženku.

  • jj, meli by radeji natocit grandiozni serial podle dark souls


    5 minut, 10 vet a polovina z nich prectena z prstenu, trhak zarucen

  • Všechny tři díly byly špatný. Jednička měla dobrý nájezd, zajímavé mosntrum a vypadalo to jako inteligentní zábava, kdy se číhá na monstrum, připravuje, bojuje. Hrál jsem jedničku asi třikrát a naposledy dohrál podle návodu asi do poloviny a dál už jsem nemohl nesmyslné pobíhání tam a zpátky kvůli jednomu pokecu... Celou sérií se táhne určitý pocit nesamostatnosti nerpgovatelnosti. Druhý a třetí díl jsem jen zkoušel, ale strašně se těšil a pak velké zklamání. Dobrá RPG podle mě? Gothic 1,2. KOTOR 1,2.

  • readyxx

    no takhle sem se dlouho  od srdce nezasmal ..ale co  treba to nebude takova grcka

  • Právě proto se ptám která hra, jestli naráží na slabší ztvárnění jedničky, či zajímavé propojení s knihami ve dvojce nebo famozní završení celé série ve třetím díle. Nesouhlasím s tvrzením hry byly špatné. Naopak vím v nich vrchol série.


    Teď je spíš otázka proč vůbec vzniká seriál? Dějově bude pouze rekapitulovat to co známe nebo se jen snažit vyplnit méně známá místa? To mi jako námět na seriál nepřipadá. Ve třetím díle jsem se s postavou Geralta, Yen a Cirii rozloučil v plné parádě až mi ukápla slza s vědomím že konečně došli pokoji. A teď je mám vidět znovu v seriálu? Je tam tolik jiných postav které mohli převzít štafetu a rozvíjet dál příběh....

  • Hra the witcher. Kniha byla skvela, ale hra spatna

  • dworkin

    Taky mě hned napadl Conan. No uvidíme. Knižní Geralt byl místy docela citlivka a dost mě zajímá, jak tady ten pan zvládne "Geralt se zatvářil ublížene", aniž by to bylo nechtěně vtipné. :)

  • KIMCID

    trolle

  • KIMCID

    hra snad kniha?

  • XorxoxTalarius

    Neni to tak spatne, ale spis mi to Cavil pripomina Conana nez Geralta.

  • danny_the_hound

    Za mňa celkom spokojnosť. Geralt vo finále vyzerá asi stokrát lepšie ako na kostýmovej skúške (čudujem sa, že to video vôbec vypustili), Yennefer pôsobí stále príliš mlado a skoro až krehko, ale uvidíme, možno to tá herečka uhraje. Ciri je naopak vzhľadom k svojej predloha staršia, ale možno bude staršia aj v seriály.  V skutočnosti má 17 a casting tak starej herečky môže byť aj účelový. V prvej sérii asi nebude mať veľa scén a v prípadných ďalších s ňou už môžu pracovať ako s plnoletou, čo znamená jednak väčší pracovný čas a zopár ďalších výhod pre štúdio. Nehovoriac o tom, že ak by s ňou tvorcovia potom chceli aj nejakú pikantnejšiu scénu, tak im nemôžu citlivejší diváci nadávať do pedofilov :) Mne sa ale na nej najviac páči, že hlavne na tej prvej fotke na mňa naozaj pôsobí ako niekto, komu v žilách neprúdi len ľudská krv.

  • a která hra?

  • Jestli seriál bude stejně tak špatný jako hra, pak se není na co těšit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit