Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umaroth
    prodávat se to jako perIferie, jako rám na kterém mam pridelane gamepady (treba i na 3-4 ruzne velikosti tabletu) do ktereho tablet vrazím a hraji, proc ne...dobrej nápad, ale tohle je blbost !
  • eeeee
    To je trapny, mnohem lepsi je stojanek (beztak je tablet tezky, pronese se) a k nemu klasicky bluetooth gamepad. No a na cesty si hardcore hrac vezme poradny handheld. Mam tablet za 18 litru i psp a co se tyce hrani, tak ho to psp strci do kapsy, ps vita bude jeste nekde uplne jinde.
  • Na h9vno. U tabletu jde prave o to ze jsou velmi prenosne. Ty dva podle obrazku neoddelitelne ovladace to zabijeji. To uz radsi namakanej notas. Taky predpokladam ze tohle asi nebude stat 10k
  • fallout
    Tiscali.cz

    Váš web mi crashuje Google chrome, nevím co je na vině, jestli ty vaše agresivní reklamy, nebo něco jiného, ale uvítal bych kdyby jste to dali do pořádku...
    • mam chrome, robilo mi to tiez problemy.. napriklad sa mi nedala zobrazit sekcia s komentami, neustale pisalo, ze je tu 0 komentarov, napriek tomu, ze ich tu bolo cez 100.
      • to je problem Cookies
    • jj, dělá to flash plugin, taky se mi to párkrát stalo
    • Jo, mě to taky dělalo včera, padal plugin, dneska už ale nic.

      K tématu: Předražená blbost.
      • Trol.diskuzni
        Mně to padá s Chromem i dnes, tak nevím...
        • Je vhodné přestat používat druhý nejhorší prohlížeč v historii.
          • jindra.veliky
            netahej sem operu *3*
    • Safari, Firefox, Chrome a Safari iOs a vše naprosto v pořádku. Nic nepadá ;-) chyba je někde na tvé straně.
      • Lawliet
        mě to s chromem taky párkrát udělalo
        • sleepless
          Byla to chvilkova chyba, neco jsme delali s video prehravacem. Sorry za to.
          • fallout
            oka
          • Enclaw
            Zrovna když sem si to tu četl, tak mi plugin shockwave flash freeznul Chrome.. :(
    • froztik
      Pobavil *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit