Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    X360 verze na obřím plátně? to bude hnus. proč ne raději PS4/PC?
    • Keyz
      Tohle mě také dostává *15*

      Magická aura velké TV a velkého plátna.

      1080p na nějakém běžném LCD vypadá lépe jak na nějaké běžné TV. Důvod je jasný. Je to jemnější. Na TV to je pouze větší ale rozlišení je stejné. I když je pravda, že když jsem zapojil PC do TV, tak to vypadalo dobře a mělo to ten efekt, ale když se člověk zadíval dobře, tak viděl, že to není lepší.
  • deridon
    Aaron Paul se docela předvedl v předposledním díle Top Gear.. zajel nejrychlejší čas na té jejich trati.
    • Vrook
      Breaking Bad spoiler To má určo natrénováno z konce Breaking Bad finále. Taky u toho řval euforií? *4*
  • na tenhle totální propadák by mě nikdo nedostal ani zadarmo
    • Abych byl také trochu konstruktivní, doporučuji stáhnout si jednu ze Spielbergových prvotin - "Duel"...jak natočit dvouhodinový trhiller jen s autem a kamionem, bez počítačových efektů... Navíc byl Spielberg tenkrát ještě docela surovej.
      • Vrook
        Souhlas, Duel je suprovka. Vono i starý vyloženě carsploitation filmy jsou skvělý a ve světě uznávaný, přestože jsou prvoplánově točený jako béčka. Ale prostě fungujou skvěle. Příkladem budiž Vanishing Point nebo Gone in 60 seconds (ten ze '74, né ten bullshit s Angelinou Jolie *15* ).
        • Jmenoval bych stejný kousky jako ty . Barry Newmana jsem si musel koupit i na BD , jakmile vyšel , přestože jsem ho měl už na DVD ...
      • Amylee.Anderson
        http://youtu.be/izqkPRl-Ss0
      • Black_Hand
        doporucuju. ten film je fakt super. http://www.csfd.cz/film/8634-duel/
  • Amylee.Anderson
    Škoda, že pondělí :/
  • Draken69CZ
    Nebudu to riskovat co kdybych ještě "vyhrál" *13*
    • *1* lépe bych nevyjádřil svůj pocit.... Opravdu do kina neeE počkám BR
  • Závodní film ve 24 FPS na velkém plátně s blurem. To je teda nádhera.

    Snad se dočkáme doby, že filmy pokročí a blur nahraní větším počtem snímků aby rychle scény nebylo jak rozmázlé ho*no.

    Jestli někdo hledá info ohledně technikcých záležitostí pak je to zde:http://www.tweakguides.com/Graphics_5.html
    • Alex81
      cim vice snimku, tim vice "telenovela efekt", brrr
      • Keyz
        To jsi napsal trochu nepřesně.
        Telenovela efekt opravu způsobuje to co píšeš ale je to také a to je hlavní, umělým zvýšením FPS ze strany TV. Tuším, že to je efekt intelligent frame creation a další názvy u jiných výrobcům který se snaží využít dostatek Hz TV a nějak divně to kouzlí s FPS a pak to dopadá jak píšeš.

        Proto je lepší u TV neřešit super marketingové efekty a koupit nějakou která má hlavně malou odezvu, rovnoměrné podsvícení apod.

        Kdyby ten film byl natočen ve 48 FPS, 60 FPS apod. Tak by se tohle nestávalo. To samé jaké pravý 3D film a jeho převod.
        Prostě je potřeba to udělat pořádně a pak to je dobrý. Stejně jako nové NFS mělo FPS spojeno s rychlostí hry a pak to vypadalo zcela komicky.
        • myslim, ze narazel na jev ktery je popsany spise z lekarskeho hlediska nez technickeho.. podle me narazel na ten effekt kdy lidskemu mozku prilis dokonaly obraz jiz nespina fantazii a tudiz film vypada umele jako tv serialy.. ten efekt se zacal resit s prichodem prvniho dilu Hobita a nasazenim 60fps... nebo to smotal dohromady.. kdo vi o cem je rec tak vi...
          • Keyz
            Jo tohle. To je těžký, když ten pojem vyznačuje několik věcí.

            Spíše to bylo tím, že lidé byly na něco zvyklí a najedou to vypadalo jinak. Když tam není najedou takový blur. Jinak jestliže porovnáš nějaké scény, tak verze Hobita s více FPS to vylepšila jen to chce dávat častěji a lidé se zvyknou jako si zvykly na 3D.

            Prostě během rychlých bojových scén to redukuje šmouhy a další neduhy. Mě to nevadilo. Koneckonců nehraji také ve 30 FPS a blur nezapínám.
            • Black_Hand
              ja bych po pravde rad videl nejaky film >24 FPS v kine. posledni rok mam problem koukat v kine na akcni sceny nebo proste jen rychly pohyb, protoze vidim jak je ten pohyb krokovany. v IMAXu je to snad nejvice znatelny. ta uvodni odpocitavaci scena je naprosty peklo a musim se presvedcovat, abych se na to vydrzel koukat. obcas jsem ale zrak musel odvratit, a nejen v IMAXu, abych si trochu srovnal oci.

              na druhou stranu kamaraduv fotak dava video 1920x1080 v 60FPS a s nim mam trochu problem, ze v pohybu vypada video jakoby zrychlene, ale ten pocit z plynulosti obrazu je uzasny. komicky bylo, ze jsem si toho, ze je to toceny ve vetsim poctu snimku, vsiml v podstate okamzite. jasne, clovek nepozna >24FPS :D.
      • tak u tohodle titulu to bude docela jedno :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit