Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chapu ze bez nasili to jde ale jde to proste i jen tak bez niceho?
  • Me nazory jsou jen ty spravne, kazde zpochybeni mych nazoru je vzepreni boha moudrosti, existence a sexu! Kaj se cerve jinak ucitis samotny puch pekla, tva duse bude mucena a nedojde klidu, dokud nezaplati za vsechny tvoje hrichy a zpochybeni vuci me!
    • Urug
      Jsem bezvýhradný ateista, až se bojím, že mě pánbůh potrestá.
    • M.Habarta
      A můj názor je uzavřená krychlička, heč.
  • Clanek dobrej, duka mam rad a rejpani do nej mi nevadi, duke je opravdu jen o zabijeni a cumeni na cecky..... Tohle vypada na dost zajimavou hru, spis bych to bral jako dílo , nez hru ..program , nneco takovyho ... Casem by se z toho treba mohla vyklubat simulace , realny zvuky + realny zapadni slunce + rust travy + nevim ...litani cmelaku ?? Proc ne ... dneska se odlisit chce hodne stesti a umu, myslim si ze spatna grafika a bezzabijeni :) povedlo se
    • ucho
      já bych si v takovém světě představil klidně RPG, stačí mít dobré ty zvuky, rozumně vyřešené souboje a promyšlený vývoj postavy. a pak tedy ještě nějaký ten příběh.
      ono to přibližování realističnosti co se týče grafiky a celkově prostoru není pro hry úplně ideální (i když je to na oko líbivé). v onom dukovi se dali nepřátelé zabít i bez toho ubrání energie, stačilo být hbitý a umět hrát. v dnešních fps člověk nějakou tu kulku slízne jako nic. pak dělají berličky s autohealem, člověk má paradoxně horší možnosti v taktizování. ono snahou o realističnost se tak nějak dojde k tomu, že když jeden člověk naběhne na 10 nepřátel, schytá toho celkem dost. dobře to měli vyřešené v serious samovi, tam byla na každou potvoru taktika a svým způsobem i zbraň. raději tedy přistoupím na nějaká pravidla hry, s omezenými možnostmi, kdy se musím hru naučit ovládat a vymýšlet strategie dle těch pravidel. z dnešních fps se stává tak nějak duck hunt, kde si jen musíte nechat dobíjet zdraví a proběhnout to až na konec. takže za takovýto přístup jsem rád, třeba se toho někdo chytne. jen můj názor na věc :)
  • Souhlas s autorem, že zvuk je pro vtáhnutí do hry prioritnější, než počet polygonů. Animace > zvuk > grafika.
  • Nemůžu si pomoct, ale ty 2D objekty hozené do 3D tam působí hrozně divně a pro orientaci v prostoru navíc i dost rušivě. Minecraft to má s kostičkama vyřešené daleko líp.
  • Autor má z Duke Nukem solidní komplex nebo si myslel, že bude šíleně vtipnej...
    • M.Habarta
      A já zas myslím, že pana Krále chápu. Jak lépe uvést Protea do kontextu než pomocí protipólu. A pokud by mělo být protějškem střílení a zabíjení (co taky jiného...), kdopak se aktuálně nabízí? Viděl bych to tak, že čerstvě reinkarnovaný a (naštěstí) pořád stejně akční Duke je ze současného světa tak na větvi, že se samou zvědavostí cpe i do článků o ambientní hře. ;) A to mu přece nebudeme a nemůžeme zazlívat.
      • Nemám nic proti humoru, ať si třeba někdo dělá šoufky ze všeho i z toho co mám tak nějak rád a je mi to blízký, ale musí se to umět a pak se rád zasměju. Problém je, že v takovém počínání jsou jen dva výsledky, buď je to srandovní a nebo trapný a tady to autorovi moc nesedlo.

        Když už protipól, tak rozhodně ne Duke, i když mě bavil a jsem jeho fanda, tak akční teda zrovna moc neni, to už si víc zastřílíš a víc toho zabiješ v kdejaký druhý blbině co dnes vychází.
  • S timhle bych jsem si ani prd3l neutrel.
    • To mi s tebou taky ne a nikomu to necpem...
      • To jsem rad, aspon nebudu muset cist debilni nazory.
        • Aha tak to promiň... tvůj názor není debilní??
  • Tak nevim, mozna jsem stoura, ale ten mesic zapada dost divne :)
  • Nejak jsem z toho nepochopil o co tam jde v te hre :D Zaplatim si 85kc za to ze nemuzu nic delat?
    • To je stejný jako s Minecraftem, vždycky když přijde brácha k počítači když hraju MC tak se ptá proč to hraju když se tam nic neděje a na to prostě existuje jediná možná odpověď: PROTOŽE MĚ TO BAVÍ. *1* Taky jsem to zaplatil a vlastně to nemá žádný cíl ani účel.
      • Právě že v Minecraftu se děje všechno, je to jeden z nejzajímavějších virtuálních světů, ale děje se tam toho tolik, že běžný hráč se v tom dokáže rychle ztratit protože mu nikdo neříká co má dělat.
      • Presne jak rika M.. v minecraftu mas co delat, ten strom muzes pokacet, tamhle na tebe zautoci zombie tak ho sejmes, postavis dum atd.. ale co delas tady? Maximalne si muzes vzit nejakou "zabavnou" drogu a smat se vychodu slunce..
      • "To je stejný jako s Minecraftem" praveze neni... pro hrace budovatele a jeste k tomu kreativniho je Minecraft kopec zabavy
  • tezce mi unika pointa tohoto pocinu, nebo je pointa to, ze vlastne zadna neni? hum... proc ne, clovek si uvedomi, ze by mel radeji prozkoumavat skutecny zivot

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit