Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je fakt, že to moje přirovnání k malbě je uhozená analogie, ale mě jen prostě přijde divný, že v době, kdy je velká část her stupidní odpad, kde je často jediným smyslem střílet a ničit, příjde hra, ve které je smyslem (podle toho co jsem viděl na videu) estetický uspokojení a všichni na ni nadávají jaká že je to nesmyslnost.
    Já si klidně rád zahraji tu hru, je to pro mě něco unikátního, tak proč tomu tu chvilku neobětovat. Stejně tak se rád půjdu projít krásnou přírodou. Nikde není řečeno, že člověk hrající tuto hru, jí dává přednost pře přírodou.
  • ked sem hrat tak nieco zmyslu plne nie toto...ked chcem pocit prirodu idem von ked sa chcem bavit hrou tak si pustim pc...ked pozeram na obraz prirody tak obdivujem skor schopnost toho maliara a dokonalst obrazu nez samotny obsah resp tu prirodu...ano obcas i to ak je to pekne zachytene...ale nic mi nevynahradi ten pocit cerstveho vzduchu a pestrost farieb a zvuku prirody ako sama priroda...a toto uz vobec nie...neviem no mozno som len nepochopil pointu tej hry...takze mozno sa mylim :)
  • "To je stejný jako s Minecraftem" praveze neni... pro hrace budovatele a jeste k tomu kreativniho je Minecraft kopec zabavy
  • To je stejný jako s Minecraftem, vždycky když přijde brácha k počítači když hraju MC tak se ptá proč to hraju když se tam nic neděje a na to prostě existuje jediná možná odpověď: PROTOŽE MĚ TO BAVÍ. *1* Taky jsem to zaplatil a vlastně to nemá žádný cíl ani účel.
  • s tou kritikou duka taky nesouhlasím. ale na to co jsi napsal: "random clanku o hre pre ludi, ktory ked chcu pocut "realne zvuky prirody" tak si sadnu za pocitac" musím zareagovat negativně. Když někdo nakreslí obraz přírody a lidi se na něj strašně rádi dívají, taky je zkritizuješ způsobem, že jim řekneš, aby místo civění na obraz šli do lesa? Co je sakra špatnýho na tom, že chce někdo vytvořit audiovizuální dílo a jsou lidi, kteří si ho rádi vychutnají (možná si ho dokonce vychutnají víc než hloupý zabíjení, který je dneska úplně všude)?
  • Tak nevim, mozna jsem stoura, ale ten mesic zapada dost divne :)
  • Nejak jsem z toho nepochopil o co tam jde v te hre :D Zaplatim si 85kc za to ze nemuzu nic delat?
  • tezce mi unika pointa tohoto pocinu, nebo je pointa to, ze vlastne zadna neni? hum... proc ne, clovek si uvedomi, ze by mel radeji prozkoumavat skutecny zivot
  • Myslim ze tato prehnana kritika DN:F nieje na mieste. Mne hra dala presne to co som od nej cakal (ano, nostalgia) a moc sa mi nepaci ked sa na nu hadze spina v nejakom random clanku o hre pre ludi, ktory ked chcu pocut "realne zvuky prirody" tak si sadnu za pocitac *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit