Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nazev pisnicky ??
  • Mno, normalne bych si tuhle hricku zahral, precijen starej wolf je legenda. Ale protoze Izraelci predevsim v poslednich patnacti letech vedou skoro az fasistickou politiku (viz napr. tricka Izraelske vyroby s tehotnou arabskou zenou a velkym tercem pres jeji bricho, pod kterym je napsano neco ve stylu 1 shot - 2 kills), tak se teto hricce vyhnu velkym obloukem!! Nechci nijak ospravedlnovat Araby, ale politika Izraele se cim dal tim vice podoba politice jednoho neblaze prosluleho nemeckeho vudce pred zhruba 70-ti lety. Paradox ze? Takze, na hry z prostredi 2. sv. valky od Izraelskych vyvojaru z vysoka seru!!!
    • Requiem1990
      Doufám tedy, že nebudeš hrát ani žádnou hru z USA páč určitě nejsi pokrytec, že?
    • A vyvojari delaji politiku? Podle me ne. Sice uznavam, ze mozna ta hra je misty prehnana, ale matlat politiku a hru dohromady je trosku zcesty...
    • No nic divnýho někde jsem četl že za 2.sv. někteří židé financovali Hitlera a některé jeho aktivity takže vlastně mu platili na vzvražďování vlastních lidí. Neni se čemu divit v každé skupině lidí se najdou zrádci kteří myslí jen na sebe.
  • Ja sa teším na hru "Vzbura v Gaze"
    Kde by sa strieľalo do vojakov z logom IDF
  • chcel by som si to zahrať za nacistov!
    • Jooo to by chtelo spousta retardovanych nedonosenych poboznych buzen jako ty, ale co nadelas... Jedine prerezatt si par tepen, to ti pomuze xD
      • Hlavně že ty se tu chováš jinak. Hodně lidí by si chtělo zahrát hru za ty zlý a to neznamená že by s nima bylo něco špatně. Je nuda hrát pořád za jednu a tu samou stranu.
  • lol. nezda sa vam to trochu moc prehnane? ked uz je to fikcia, tak by to malo byt na fiktivnom mieste aspon...
  • vsimli ste si ze zidov nezabijal? to je ake onicom ked nemozes zabijat tych chudakov ... zere ho tam pes a ty ho nemozes zabit?
  • MrSanta
    Zajímalo by mě, jaký rating by tahle hra dostala, kdyby jí někdo udělal v moderním enginu a dal do normálního prodeje. Hrát to sice nebudu, ale vypadá to dokonale.
    • Sice proti gustu...Ale osobne na tomto modu neshledavam zajimavyho at jiz pojetim nebo snad dokonce hratelnosti dokonalyho vubec nic. Radeji se podivam na nejaky dokument z te doby ale hrat toto a jeste na nejakem z archaickych doom1 engienu s rotacakem v koncentraku? Ale jak rikam proti gustu...
  • starej engine...ale to napětí!!!;)
  • Určitě vyzkouším
  • Jsem pamětníkem starého Wolfiho a Spear of Destiny (hah.. čučim sám, že jsem si vzpomenul), ale ruku na srdce, hrát tohle asi v dnešní době už nebudu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit