Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle se objevit s dnešní grafice, tak to na mě tak nezapůsobí jako tohle. Klobouk dolů. Ta grafická surovost let minulých se k tomu vyloženě hodí.
    • Minecraft by mohl povídat...
  • Působí to skvělě a ten starej engine tomu dává něco navíc.
  • Tak to je vazne sila, uz me mrazi jen z videa.
  • diky moc za info, vypada to hodne zajimave (napad) i ta autenticnost (dosud nevidana).
  • To je úplně supr, wolfika jsem dohrál Xkrát jako malej, protože sme s děckama nevěděli, že existuje něco jako doom tak sme pařili wolfa a když sme zjistil, že je doom (v době dn3d) tak jsme to jenom ofoukly.. doom co? to je shit :D
    Wolf je fakt ultimát!
  • starej engine...ale to napětí!!!;)
  • pěkná sr*čka. perverz doom byl lepší, když už jsme tak děsně retro *4*
  • Jsem pamětníkem starého Wolfiho a Spear of Destiny (hah.. čučim sám, že jsem si vzpomenul), ale ruku na srdce, hrát tohle asi v dnešní době už nebudu *1*
  • Určitě vyzkouším
  • MrSanta
    Zajímalo by mě, jaký rating by tahle hra dostala, kdyby jí někdo udělal v moderním enginu a dal do normálního prodeje. Hrát to sice nebudu, ale vypadá to dokonale.
    • Sice proti gustu...Ale osobne na tomto modu neshledavam zajimavyho at jiz pojetim nebo snad dokonce hratelnosti dokonalyho vubec nic. Radeji se podivam na nejaky dokument z te doby ale hrat toto a jeste na nejakem z archaickych doom1 engienu s rotacakem v koncentraku? Ale jak rikam proti gustu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit