Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsou samozrejme pekny zvasty ... kdyz nove konzole budou vykonostne na urovni velmi podprumerneho PC ...
    • No když srovnáme pc a konzole za stejnou cenu,tak konzole na tom bude určitě líp(výborná optimalizace,atd).Vidím to tak na i5,8GB DDR3 a ti660 za +-15000, což rozhodně není podprůměrná sestava.Samozřejmě ta cena se za chvíli vyrovná díky nižší ceně her,nemluvě o tom,když si to někdo stáhne.
      • V cem na tom bude konzole za 15k (neb to bude realita nasich koncin) lip? V tom, ze cena je bez zobrazovadla? Kdezto u PC se vetsinou bere, ze je v cene i monas? Za 15k postavis minimalne stejne vykony PC jako je ta konzole, spis lepsi, protoze konzole musi resit chlazeni => mene vykone komponenty. Moje PC pri full load papa neco ke 400W. Ano, kdybych ho postavil dneska, tak pri stejnym vykonu to mozna bude o 100W min ... co myslis, kolik W si tak muzou dovolit chladit v ty pidikrabce?
    • God-of-War
      Velmi podprumerneho pc??? *15* Dneska je podprumerny pc takovy, ktery rozjede zakline 3 na max? No nenech se vysmat *15* .
      • Tard se projevil ... tak zaklinac v 800x600 na konzoli vypada uzasne, to je fakt, predevsim kdyz mas HD zobrazovadlo ...

        Fakt chci videt, jak do konzole naladujes velmi prumernou grafarnu v cene kolem 5k .. s jejim dvouslotovym chlazenim. A k tomu jeste odpovidajici CPU ... s 2kG hliniku na nem ... a samo, odpovidajici 500+W zdroj, kterej to uzivi ... a to vsechno do krabky 10x10 cm.

        Mimochodem, mam tu vedle sebe "prenosnou grafickou stanici" - je to "notes" ... v cene 80k .... vazi to neco k 10kg.... a na baterku to prezije cca 15 minut. Hrat se na tom +- da, nikoli v plnych detailech, ale vetsinu her netreba nijak zvlast omezovat. Topi to primo pekelne.
        • God-of-War
          Nevim hele:D. Jedinej blb, si ty:D
      • kde jsi vyvestil, ze to zvládne zaklínače "na max"? Tzn. minimálně FHD na 60fps s plným vyhlazováním
        • God-of-War
          Jezis no jo vlastne.. Na PS 4 to pojede na stredni detaily a bez vyhlazovani a na 30 fps..Hluboce se omlouvam:(
  • Ano ano co ten pablb řekl je úplná konina , ale zase na druhou stranu to dává stejný smysl jako že nemůžou vydat modovací nástroje pro Battlefield 3 protože by byli příliš složité a modeři by je nepochopili *1* . Takové výroky od EA by nás měli přestat překvapovat.
  • Nebudeme se stresovat, PES 2014 to jistí. Snad se povede *14*
  • kapalka
    Konecne zase jeden rok, kdy bude vladnout PES, uz se zase tesim na poradny fotbal. Ne na pozlatko pro casualy.
  • Veskoslav
    A mimochodem EA bude vyžadovat Origin u nové Fify. Tudíž další důvod to nekoupit:)
  • MidnighT91
    Průměrné PC je na engine EA Sports Ignite prý příliš slabé??? Jak to chtějí v tom případě rozjet na konzolích nové generace když jejich výkon bude jak průměrné pc... Edit: další věc, oni nám chcou tvrdit že když vyšla 11 tak většina lidí neměla pc lepší než konzole z roku 2005??? Já si nemůžu pomoct ale za tyhle lživé prohlášení by měl někdo dostat pořádně přes tlamu...
    • Viktor_H
      Proč pořád srovnáváte hrubý výkon? PC =/= konzole, je to hlavně o architektuře, a tedy specifické optimalizaci.
      • lol ... nova konzole JE PC. KOnecne by mohli placalove jako ty zavit kusny.
      • Veskoslav
        Ale i architektura je ksakru +- stejná. Konzole v podstatě je už pc, co si říká "konzole". Nic víc. Prostě EA chce vytřískat více prachů ze zastaralého enginu a ještě více prachů vytřískat z nové generace, protože jenom blázen si koupí Fifu 2014 za 1499 na konzoli, když na pc jde sehnat i za 750 Kč (vycházím z cen u Fify 2013)
    • Veskoslav
      Neřeš. EA vyhráli titul nejhorší firma, tak si to chtějí zopakovat i letos:)
      • MidnighT91
        Jo něco na tom bude, absolutně nechápu jak někdo, kdo reprezentuje multimiliardovou společnost, může pustit takovej žvást do světa. Oni si musej myslet že jsou lidi úplně blbí ale ani se jim nedivím vzhledem k prodejním číslům těch jejich sraček...
        • sic to tak vyznělo, ale úplný žvást to není. Velká spousta mých známých mainstream hráčů má 10 let staré stroje, nebo NTB za max 15k. Ten výrok se ti může zdát směšný a taky je z pohledu někoho kdo má pár let starý kompík :)
          • V tom pripade to nejsou mainstream hraci ... ti totiz hraji cod, wow, ... a na to jim pravda 10let stary komp stacit muze ... ovsem ne za 15k. Aby se na PC dalo hrat, tak stoji min 25k, a aby se na nem dalo hrat i za 10let .... tak spis dvojnaosbek.
            • Dva imbecilove pod sebou ... hmmm. Tak jo, predvedete mi, jak na AMD do sktA (protoze to je 10+let stara platforma za tech +- 15k) a ... gforce 4 (protoze to je 10let stara grafarna) rozjedete wowko se soucasnym patchsetem.
            • Zaprvé neumíš číst a za druhé stejně nemáš pravdu ;)
            • Veskoslav
              Kecy. I když jak čtu ty tvoje příspěvky, tak budeš stejný "odborník" jako GGG.
          • Veskoslav
            10 let staré pc? A co hraji CS 1.2 a Wacraft III?
        • Veskoslav
          Neboj, už i tady se našli dva lidi, co si myslí, že je EA správná firma *1*
          • JohnyTheZik
            Ach jo, vesko, ty jsi tak jednoduchej. Neni vsechno cernobily.
            • JohnyTheZik
              Ne, zase jsi to nepochopil, jen reaguju na to tvy "minus pro me = EA je spravna firma".
              Smajra boze, to neni tak tezky.
            • Veskoslav
              Vím, EA je jenom černá;)
  • Tak pokud do takového průměru započítávají ze spodní hranice i 286ky, tak mají pravdu...
  • jonatan.hanzlik
    Mno...ještě že se chlubí tím, že je architektura nových konzolí bližší počítačům, aby se vývojářům dobře pracovalo, protože hry na konzole stejně na počítačích vyvíjí.....takže to tak není? Nebo kecaj teď o Ignite enginu?
    • walltar
      No spíš se jim ten engine nechce na PC optimalizovat ... oni ho mají optimalizovaný na jednu konfiguraci na které pracují a na random herním PC nemusí vůbec jet.
      • jonatan.hanzlik
        Ok, jenom mi z jejich konferencí přišlo, že se počítačům konzole blíží a tak by mělo být jednodušší (a tedy také levnější) optimalizovat engine i pro PC.

        EDIT: Vlastně i ty jsi potvrdil to co jsem chtěl říct - prostě se jim nechce
        • Je to v zasade PC v jejich krabicce, nic moc vic. Vykonove to taky neni zadna slava, mozna lepsi nez prumerny PC ale to se zas brzo zmeni jak se kvalita her zlepsi a zas bude mit smysl vyvijet lepsi PC a lidi dostanou duvod upgradovat. To co ta EA guma ohlasila je fakt na facku. To rovnou mohli rict ze na PC hrace kaslou protoze jim to nevydela...to by aspon byla pravda.
  • No co chlapci od pro evo sa potesili.;-)
  • smejki
    Tak pokud tam počítají kancelářské šitky, je to možné.
    • Viktor_H
      Mám to chápat tak, že mu nevěříš? Já nejsem zrovna "tech geek", takže to ber spíš jako dotaz. Existuje nějaký jiný důvod, proč moje nové PC nevydrží z herního hlediska 6 let (dejme tomu, že to bude cyklus příští generace konzolí), než malý zájem vývojářů o optimalizaci? Vždyť to přece nemůže být jen o tom.
      • smejki
        rozveď post a možná ho pochopím (chlastám od oběda mojito, tak mě omluv). Ale jinak se dotýkám jen definice průměrného PC, která tu záměrně chybí.
        • Viktor_H
          Jde o tezi, že hrubý výkon PC se nerovná výkonu konzole ve vztahu ke hrám. A to fakticky, ne jenom kvůli nedostatečné optimalizaci. Samozřejmě si to cucám z prstu, protože tomu moc nerozumím, ale když budu tlumočit lidi z různých tech fór, tak konzole by měly být ke hrám uzpůsobenější i třeba díky lepší propustnosti pamětí apod. To by pak znamenalo, že prostě nelze přímočaře srovnávat parametry obou HW.

          Jako laikovi mi to dává smysl, protože s takovým Zaklínačem 2, vyvíjeným primárně na PC, měla moje předchozí sestava co dělat, zatímco později vyšlá Xbox360 (a ten je na papíře totální sh*t) verze byla bezproblémová a rozhodně nebyla oproti PC verzi nijak zvlášť hnusnější (Naopak, jestli si dobře vzpomínám, tak byla chválena jako nejlépe vypadající port).
      • Moje 8 let stare herni PC je stale jeste na hrani zcela vpohode ... pravda, nestalo 15k. Ale realne, nemam moc duvodu ho menit ... mohlo by byt vic ramky (mam 8G), mohl by bej o fous rychlejsi CPU (mam 4jadro) ... a ponekud vykonejsi grafarna (ta jedina by se trochu projevila, nejnovejsi gamesky si na full uz nepustim).

        Rek bych, ze ten stroj odpovida soudobymu prumeru. A rek bych, z je o dost vykonejsi ... nez "nextgen" konzole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit