Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A vítězem o nejlepší fór týdne se stává? ............ EA ! *1*


    A to je teprve úterý *1*
  • Veskoslav
    Jediný důvod je ten, aby se ti zkurvenci namastili na konzolových verzích, co stojí pomalu 2krát více než pc verze....Žádný jiný důvod to není. A po tom, jak jsem si od nich slavnostně koupil SimCity nové, tak už žádnou hru, co bude dražší jak 200 Kč....
  • A pověste my Kefalín čo vy si predstavujete pod takovým slovom průměrné pc?
    • zdeeneek
      Technicka poznamka: "prumerne pc" jsou 2 slova.
  • tak ja bych i veril tomu ze patlalove z EA neumi udelat engine co by normalni PC utahlo. A je sikovne schovavt neschopnost programatoru za tyhle kecy. Neumej ani optimalizovat 22 panaku na zeleny placce, coz samozrejme vyzaduje uber vykon novejch konzoli pac to je strasne anrocne:)
    • GaMa
      Jo a nejlepší bude až se na nějaké převáděčce zjistí že to prezentují na PC *15*
  • to do toho priemeru rataju vsetky PC aj z minulosti alebo su to taki neschopni programatori ?
  • GaMa
    Tyhle keci mi připomínají launch Xbox360 a PS3....taky nám tvrdili hory doly a skutek utek *6*
  • Žvástaj stejně jako to bylo tehdy když přišel novej engine na X360 a PS3. Prostě chtěj prodávat konzolový (drahý) verze.
  • Win7, C2D 2.8 GHz, 4 giga ram a GF 9600gt a Fifu 13 jedu 1920x1080, kvalita vykreslování - vysoká, MSAA 2x. Úplně v pohodě singl i po internetu. To musí bejt ten engine k*rva náročnej, když na současných průměrných sestavách s I3 - I5, 8 - 16 giga ram, GF 5xx a vyšších by to nerozjeli.
    • Přesně!!! geforce 9600gt byla zastaralá už při fifě 11 a 13 jede bez problémů..
      To hovoří samo za vše. Kdo se trochu vyzná tak prohlášení od EA ke absolutní nesmysl.
    • Miserius
      Dnes je to spis o tom něco si vymyslet ať jsou prachy a pak se ze všeho co nejlíp vylhat
    • Asi jsou líný optaimalizovat :D:D. Podobný kecy ale měli i u minulé (ještě současné tedy) generace konzolí.
  • skor priemerne herne pc je vykonejsie nez tieto next gen krabice:D tento blud ea tvrdilo aj pri fife 10
  • Jsem rád, že už nekupuji hry od EA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit