Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlas, znám z osobní zkušenosti... *7*
    Dříve jsem stahoval (jak uvádíš) z torrentů, nyní již od 16 jedině Steam. *14*
  • zdeeneek
    Tezko Anezko. 32 let, na PC jen MMORPG na originalnich serverech a zbytek PS3, 3DSko.
  • Sweetchuck
    V podstatě jsi popsal sám sebe *3*
  • SirArag
    Asi jsem něco minul. Kde že na něco takového narazím? Takovou věc prostě musím vidět :)

    Třeba s příštím datadiskem WoW přejmenují na Warcraft the Gathering. Hlavní náplní by bylo sbírání karet a skládání strouhanky zpět na rohlíky. To by mělo úspěch! :)
  • DangerousDave
    jejdasek ako majster demagógie zase vo svojej najlepšej forme.
  • Az vyrostes, pochopis. *15*
  • smejki
    ale já o konzolích vůbec nemluvím.
  • Vyslo treba dragons dogma, fantasticka hra, a prodalo se jen milion dilu.
  • Jako by to driv bylo jinak, eye of the beholder 1 as 3, ishar 1 az 3, wizardry 1 az 8, ultima 1 az nevim kolik 8? a k tomu vedlejsaky typu ultima underworld 1 a 2. A jak jsme ty pokracovani meli radi. Doom nebo tes pokracuje z tehdejsich dob az do dnes. Starsi casy byly v necem jine, ale v tomhle ne.
  • Dragon's dogma, dark souls, heavy rain - to jsou moderni hry se silnou atmosferou.
  • Souhlas. Ja nejvic postradam tahove takticke hry typu ufo, jagged aliance nebo fallout tactics. Ale par dobrych veci jsem nasel na psp/ps vita, ted hraju tactics ogre a je to dobry.
  • Ano, je pomerne paradoxni, ze na konzolich se naopak vic dari fps, prestoze se traduje, ze fps se bez mysi hrat neda. Strategiim se na konzoli nedari skrz ovladani, temer zadne pro konzole ani nejsou, na tom nic prekvapiveho neni.
  • Desert Strike ?
  • zdeeneek
    Prumernemu hraci v CR je 12 let a nakupuje na torentech, vsechno co se da.
  • Odulin
    Jj taky pamatuju dvojky:D Ale zas když přijely maringotky, tak do automatů v nich se speciálně házel bůr myslim. :)
  • Odulin
    Jo pěkný čtení....pro srandu bych chtěl takovouhle analýzu vidět z počátku 90. let minulýho století.:D
  • Odulin
    Taky hraju od pradávna a já osobně nevidím situaci tak černě. Her je všude plno...dobrých, špatných, originálů, klonů, adventur, starých remaků, emulátorů a já nevím čeho všeho. Kdo chce hrát, tak si hru najde....tenkrát to bylo jen všechno nové a neokoukané a ne pro každého;)..teda IMHO.;)
  • Shania
    Tohle se už dávno děje:)
  • smejki
    plošinka s rozdrcenou pánví, no *1*
  • Tak to asi nejsi zas tak starý - já tam sypal dvoukoruny *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit