Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Das besten aus Tschechien. ALLES GUTE—Nur so weiter!
  • Hodně dobrej díl, Games TV rád sleduju, ale nemůžu si pomoct, s tím, že moderuje zhulenej, musím souhlasit :D
    • Lukas nehuli, jestli si to ze starych podcastu pamatuju spravne...
  • KTO JE ĎOĎO ??? *13*
    • Aha uz viem , no ale ma pravdu.
      Oblieka sa ako Jarda Slavik na Gay Party *1*
      A uroveň katastrofalna *12*
      • ? Svetr, co je na tom zvlastniho...??
  • Trapne *11* *11* *11*
  • dobry diel pre vsetkych pamatnikov youtubera zelezneho
  • Trapný.Ještě trapnější to dávat na stream *7*
  • A stejne bych raci videorecenze ci skvele gamesplaye jako je SPINTIRES ci neopakovatelny Elite, sofistikovany humor ci kvalitni debata proste jednoduchy humor trumfuje...nadruhou stranu tendle druh videa delaj celkem bezne i machri jako je JonTron (doporucuju se tam inspirovat), ale samozrejme i Pewdiepie a tim padem asi vseci ostatni
  • Nuda, humor asi tak na úrovni prvej ľudovej.
    • frantisek_nejezchleba
      jesteś geniuszom.
      • Pša kref cholera a ešte k tomu to máš nesprávne pšonka.
  • Zrzzek
    Nějaký vtípky byly povedené, jiné už tolik ne.. Nicméně Ďoďo hodně dobrý... +1 za odvahu...
  • Docela trapárna, Grygar se snaží být vtipný a nad věcí, ale vypadá to jak cílení pro 12ti leté puberťáky ... :(

    Kde jsou časy jeho skvělých videorecenzí, teď ze sebe akorát dělá blba a naprosto zbytečně.
    • solomon.short
      az ti umre zena, rad uvidim jak se snazis o sofistikovany humor. Ja byl rad ze jsem Lukase videl a preju mu at je rok 2016 lepsi nez ten minuly
      • Sr_Lobo
        Nic ve zlym ,ale to nebyl nejchytrejsi napad to tu zas vytahovat.
      • Co to sakra kecáš? Copak mu umřela žena? Pokud vím, tak zemřela přítelkyně jeho otce, ne Lukášova matka. A hlavně ... ty myslíš, že mi nikdo nikdy nezemřel? Lidi jsou snad nesmrtelní? Tohle je hodně stupidní argument ti povím, každému člověku dřív nebo později umírají blízcí, to je holt život, ale není to důvod, aby točil takové stupidní pořady pro náctileté, Lukáš ma na víc.
        • Tilwaen
          Co to sakra kecáš? Copak mu umřela žena? Pokud vím, tak zemřela přítelkyně jeho otce, ne Lukášova matka.

          Co?

          Jinak Apačka byla Lukášova žena, ne přítelkyně jeho otce ani jeho matka.
          • Netuším kdo je Apačka, ale ok teda, někde jsem zaslechl tu verzi co jsem psal, tak či tak, pořad dělá dál a když už ho dělá, tak přeci není důvod ho dělat takto dětinsky, ale to je můj názor, jeho věc, ať si to dělá jak chce, jen říkám, že se mi to nelíbí, videorezence byly o level výš.
            • BangMeInBangladesh
              Me to je celkem jedno, ale kdyz uz chcete o necem rozumovat, tak pouzijte alespon google.
              http://kultura.zpravy.idnes.cz/zemrela-jana-grygarova-07i-/hudba.aspx?c=A150803_120805_hudba_vdr
            • Nepoznáš Nšoči? Dávaj pozor lebo Čikariové už čekají !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit