Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nohejbalové trofeje. To je mi velmi simpatické. Zajímalo by mě, jestli Lukáš hraje nějakou soutěž
    • To myslim vyhrali nekdy s Polackem a Martinem Bachem ne? Bylo z toho foto asi na fb.
      • neni to z toho turnaje kde jsou redakce o hrách proti sobě?
    • Corvus
      No, mě hlavně tedy vyděsil ten velký, tlustý, bílý "prst" vlevo v kelímku. Z toho jsem měl věru nepěkné představy... Že by dárek od Ďoďa? *12*
    • Sr_Lobo
      Jestli priste Lukas nahodi i bronzovej a stribrnej diplom za plavani tak to bude dovedene k dokonalosti *5*
  • Tak tenhle díl mě rozsekal. Fakt jste borci. *1* *1* *1*
  • MARTASLJ19
    Po pravde niečo takéto by som čakal skôr na 1.apríla. Keď už sa venovať čtenářum to bol fakt taký problém urobiť normálny diel a odpovedať normálne na otázky? Úprimne celý tento diel bol skôr pekne trapný než vtipný. Fakt hrôza.
    • Jj je to trapné, jenže místnímu obecenstvu to (překvapivě) vyhovuje... jak vidíš.
    • no je to silvestrovsky dil jak jsem to pochopil
    • Jak chceš normálně odpovídat na deb*lní otázky? *1* *1* *1*
      • MARTASLJ19
        Tak je problém vybrať normálne otázky? Nie robiť tot takéto kok**** Akože môže sa GAMES hanbiť za toto.
        • Blue.Shark
          Nechtěl bych mít tvůj smysl pro humor *1*
        • Nebyly to otazky od tebe? :-)
    • Mart9
      Ďoďo?
      • Mart9
        Ďoďo mi dal mínus *1*
        • Zrzzek
          To je hustý.. Teď (4.1. 21:38) 63 nenaklikanejch plusů... Takhle se komunita games.cz dlouho nesemkla... *1*
  • Ďoďo si kope homojámu *1*
  • ďoďo byl dobrej, ale jinak nuda
  • Paráda!
  • Mart9
    Jak mu volal na konci *1* *1*
  • Corvus
    Výborně jsem se bavil a Ďoďo aby teď chodil kanálama *12* Skvělé!
    • kanalama chodis ty, ponevač smrdiš *12*
    • Souhlasím - hudba z Čety mě rozesmála :)
      • Inquisitor
        V Četě to hrálo, ale jinak je to Adagio For Strings Opus 11 od Samuale Barbera :)
        • Já vím, jen jsem to chtěl napsat triviálním způsobem :) - jinak krásná píseň.
  • Sr_Lobo
    Paradní díl, díky za něj Lukáši *15*
  • Koupil jsem si nového hlodavce na pokusy, hádej po kom jsem ho pojmenoval?

    Kam se hrabe vúdú... Ale pro jistotu zkouším i to!
    http://orig14.deviantart.net/e05c/f/2010/341/c/3/monolith_blood___voodoo_doll_by_ribozurai-d34flqe.gif

    *16*
    • Who do you voodoo, beach?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit