Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Díky nechci radši so počkám na mody ... *7*
  • Staré konfuciánské přísloví praví:Kdo si na GOTY edici počká,ten se dočká.
    • irdzi
      :( jsem nevydržel a koupil si to za plnou :( .. :) ... nicméně svoje jednání neumím rozumně vysvětlit - člověk, co si koupí hru za plnou cenu totiž dostane polovinu hry a člověk co počká rok na GOTY dostane vymakanou, opatchovanou hru se všemi datadisky za polovinu - to mi čistě teoreticky přijde, že snad ti kravaťáci chtějí, aby to lidi hned nekupovali ...
      • exmaxx
        Kravataci sazi na to, ze si to koupi lidi, kteri jsou nedockavi nebo penize proste neresi *4*
        • irdzi
          Njn, na tom něco bude :) ... jenom nechápu, proč třeba lidi, kteří si hru koupí první řekněme měsíc po vydání nemají všechny budouci DLCcka zdarma za to, že vyplajzli nejvíc peněz ... by mě zajímalo, jestli by se jim tím nezvedl docela dost prodej hned při vydání, resp by třeba nalomili nějaký procento těch co by normálně raději počkali na GOTY ... navíc by možná zamezili částečně i bazarovýmu prodeji ... ehm ... ale určitě v tom bude háček, ptže věřím, že toto oni mají spočítaný:)
          • No já za to dal hned po vydání asi 680,- takže mě to zase tak moc nezruinovalo.
            • irdzi
              Já za to dal 13 kil (xbox verze) a nezruinovalo mě to taky ... ale to jsem neřešil:)
    • Hmmm GOTY bývá rozumný výdaj , ale komu se chce čekat ? ....
      • Mne ne, ja jsem nedockavej... :D
      • janchor
        Mně.
        • mě taky :D
  • *1* Tak toho přesně jsem se obával .. další filmečky a tři mise navíc - máme DLC . Pak několikrát placený update , který teprve posune hru k dokonalosti jak to už má Firaxis ve zvyku s Civilization a 2K bude na svém .... *10*
    • Zayl
      Nemůžu souhlasit. Firaxis položil základy, licencoval solidní engine a oživil značku.

      Dokončit práci je teď na lidech, moderech. Samozdřejmě, konzolisti zase ostrouhají, ale tak to je jejich problém a nenapravitelný neduh uzavřených systémů.

      Osobně očekávám do roka a do dne kompletní konverzi hry.
      • GOTY ... nikoli konverzi ale nějaká ty DLC k tomu co už vyšlo . A s tou podporou modů ...
        • Zayl
          Pár DLC oblečků a zbytečných NPC co chcípnou při dalším nasazení (protože všichni určitě hrajeme zajímavý classic mode) ... to opravdu není to, co by mě donutilo kupovat GOTY verzi. Jak říkám, mody, tam teď leží budoucnost té hry. A vzhledem k tomu, že staré UFO je stále nejlepší hrou historie pro ty opravdu schopné lidi ... jak říkám, budoucnost vypadá solidně. Člověk se občas i diví co vše šikovní modeři dokáží.
          • Škoda že se zatím k možnosti modifikování staví v 2K/Firaxis negativně ...
    • no zlatá éra datadisků
    • osobne jako jedinej z mych online kamaradu bojuju proti DLC proste tim, ze si je nekupuju a ani kupovat nebudu a to na zadnou hru. Ani na ty dobre. Kdyby to tak delali vsichni, DLC by do roka a do dne zmizeli...
      • exmaxx
        S dobryma DLC bych problem nemel (ale je jich jak safranu). Jde o to, ze maloktere DLC odpovida svou cenou sve kvalite a casto pusobi jako vyriznute z puvodni hry s vidinou dalsich $$$ z nasi kapsy...
        • Zayl
          Je úplně jedno jak dobré to DLC je. Lair of the shadow broker stál kolik, 10 dolarů? A bylo to něco na dvě hodiny. DLC byly, jsou a vždy budou nechutně předražené.

          RIP regulerní expanze.
          • Dvě hodiny??!! Zrovna "Lair of the shadow broker" bych rovnal k nejlepšínu DLC za poslední léta atakový vzorek,jak by se to mělo dělat. Dvě hodiny??!!
  • osobně jsem doufal, že nic takového nevyjde - když jsem dohrál hru na nejtěžší obtížnost, tak mne nějaká mise a krákorající Číňan nedonutí to hrát znova, natož abych za to platil. Je to hra typu podobnému sandboxu a oni z toho fádním příběhem a "extra misemi" zkouší udělat víc než to má být. Hra je skvělá tak jak je. Prosím, neměnit (krom vychytání bugů)
    • exmaxx
      Hru bych klidne rozsiroval, ale poradnyma datadiskama a ne "radoby" pridavkem v podobe maleho DLC.
  • To je teda DLC... kdyby radej zamakali treba na tom ze rozsiri, pocet "generovanych" kol, po svete tak aby respektovaly vic misto pristani, vic venkovnich lokaci... poustni, na svehu, prales atd. (zastavbu maji zmaklou slusne) At se konecne vrati rasa Snakemanu. A at konecne misto pristani respektuje casovou situaci na globu a nestava se to ze na globu jsou 2h odpoledne a pri pristani to vypada jak ve 2h rano.... To je takovej problem zmenit nastaveni primarniho nasviceni sceny??? Tohle at si strci za klobouk, 3 mise, jeden vojak a novej hlas :D
    • Zayl
      Pokud vím tak Thin meni jsou jejich pohled na snakemeny a myslím že se jim povedl náramně. Od animací až po otravnost.
      • To mas pravdu, sam tam citim jiste naznaky jako kuze na krku a hadi oci.... Nicmene klasikej snakeman je klasickej snakeman. To se jim nechtel slozite animovat pohyb po hadi noze. Navic ve starem ufu byla zminka o jejich extremnim mnozeni... Umim si krasne predstavit to jak po mape musim jeste nicit jejich kokony. Evil nocni mura :) Thinmeni jsou sice extremne pohyblivi ale tim jejich zabavnost konci, je to skoro nejslabsi nepritel.
        • Zayl
          No na classic zas tak slabí nejsou, critují za 10 a spawnuje jich to milion. I když pravda, v porovnání se Sectpodem to je čaj. Jak říkám, otravní jsou celou hru.
          • Hraju samozrejme na classic :) Souhlas, otravni jsou. Hlavne tim jejich spawnem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit