Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale zas musím přiznat že nevím jestli bych to na Pc chtěl vidět.Potom co udělali s portem Gta IV *1*
  • Spíš je z podivem proč ještě neoznámily pc verzi RDR když některé obchody už je mají dané v nabídce
    EFLC bylo to samé ....
  • Můžu se radovat konzolisto, jsou tu hned tři možnosti!

    V nejlepsim pripade outsorcoval R* San Diego PC verzi treba Torontu a Team Bondi Leedsu PC verzi od L.A...*1*

    V o neco horsi ale stale dobre variante. Vancouver sveril jednomu z vyse jmenovanych studii tvorbu Maxe Payna 3 pro PC, ale jedno z nich dela bud na portu RDR, ci LA.*4*

    A v nejhorsim se obe studia podelila o PC verzi Maxe Payna. *10* jediná špatná
  • no moc s naraduj :)
  • Ano máš pravdu Leeds a Toronto :D

    Tu zprávu jsem našel na RockstarWatch a v kazdem pripade jsou tu podle toho clanku 2 studia co takto v posledni dobe nabirala DX11 programatory. Ze by praci na PC verzi MP3 rozdelili mezi 2 studia?? To se mi nezda. Nebud takovy neoptimista *3*
  • Ano můžeme být rádi že nějaké hry na pc vznikají
    ale mohlo by jich být víc
  • Crook: hlavně že ty neznáš diakritiku a budeš do mě hučet něco o českém pravopise
    btw: co má společného to že píšu špatně stím že bych nemohl být rozumný ?
    jde vidět že je to tu buťto samý náctiletý a nebo dost za vodou , až vám bude přes dvacet a budete hledat bydlení a snažit se uživit vlastní rodinu , pak budete určitě peníze rozhazovat za -* konzole * když stejné funkce máte na PC (mimo spoustu jiných funkcí)
    ale tak dobře abych nebyl zase celý červený od konzolářů XBOX PS 2-3 nejsou k ničemu ale k čistě hraní her a fungují k tomu účelu výborně !
  • Souhlasím, neskutečná mimika obličejů a celkové animace - skoro bych řekl, že to bude revoluční počin. Doufám, e to vyjde i na PC.
  • posila
    Podobný příspěvek jsem četl v diskuzi o L.A. Noire na jiném herním webu. Kazdy se obcas utne (se mi to docela casto taky stava :) ), ale protoze znova opakujes stejnou chybu, budu tentokrat reagovat:

    Rockstar Ontario a Rockstar Liverpool neexistuji. Nejspis jsi myslel Rockstar Toronto a Rockstar Leeds. To ze na MP3 pracuje R* Vancouver nemusi nutne znamenat, ze delaji i PC verzi. Napriklad v R* Vancouver udelali PS2 verzi Bully, ale PC a X360 verzi delali v R* New England. R* North delal konzolove verze GTA IV, ale PC verzi delali v R* Toronto.

    Sance pro PC verze RDR a L.A. Noire vzdycky existuje, osobne si ale nemyslim, ze je v soucasnosti nejak velka :/
  • Pokud vyjde i RDR tak to bude štědrý rok pro PC scénu
  • PC verze teto hry *pravdepodobne* bude. Rockstar Ontario a Rockstar Liverpool delaji kazde na PC hre. (netyka se tvroby Maxe 3 PC!! Na tom dela R Vancouver!!!) Na podzim a v zime 2010 shaneli programatory schopny pracovat s DX11, to je dost presvedivy neprimy dukaz. (podobne se prolaklo Fable III pro PC)

    Takze mili PCckari Rockstar pro nas chysta minimalne 1 PC verzi sve hry. Hell Yeah! *1*
  • No první to rozhodně nebude a poslední taky ne
    ovšem záleží na R* zdali si nechají upláchnout statisíce $ od PC hráčů
    ale není se čemu divit vždyť RDR taky ještě nevyšlo na pc (i když se prý chystá )
    každopádně nám to jistí Valve a až i oni přestoupí primárně na konzole
    pak o její koupi budu možná uvažovat
  • A máme tu detektivku na PC. Proč hned kupovat konzole? Tak schválně, kdo vypátrá Ultra Kinga.
    L.A. Noire si nechám klidně protéct mezi prsty a rozhodně nepoběžím do obchodu pro konzoli, abych si to mohl zahrát. Z toho jsem už vyrostl, mám PC a jsem s ním spokojený. Ten má to a ten zase tohle, důležitější je aby vůbec nějaké dobré hry vznikaly a někam se to sunulo. Ne jako v případě her od EA sports, NfS, CoD. To je furt dokola a lidi to kupujou jak zjednaný, nechápu to. Proč?
  • Kdo?
  • Toto je jasný Ultra King zo sectoru.sk. Neviem čo z týchto komentov má, ale je to jasne jeho rukopis.
  • jj souhlasím! protože tohle může být TA mafie, kterou jsme chtěli! Už mě to pěkně se*e jak jde všechno primárně na konzole a pak za cca rok se udělá nějaká zprzněn port (a to ještě, když máme štěstí!) aby ti kreténi neremcali! Navíc na zprzněné porty je RockStar hvězda! Škoda že se nějaká podobná hra nedělá na PC! *7* JÁ CHCI HEAVY RAIN KU*VA!
  • RakeW
    Kdyby byly hovna sladký, srali bychom si do kafe.
  • Kdyby v prdeli byly ryby nemuseli by bejt rybniky.
  • Kdyby udelali neco primarne na PC, tak pri soucasnych cenach vyvoje AAA her a rozsirenosti piratstvi na PC, by R* zkrachovali.. *7*
  • Já s ním nesouhlasím...stačilo GTA 4...většina lidí byla a je ráda za střední detaily...je fakt, že střední detaily jsou na tom tak nějak jako konzolová verze, která je o tom sice o fous lépe, ale když má možnost člověk tam hodit vše na full, tak je tak pak mezi PC verzí a konzolí prakticky rozdíl třídy. Jestli to zrovna brzdí...no nevím. Ta jejich kreslená grafika je taková...kreslená a i kdyby byl engine sebe lepší, bude prostě taková...no prostě taková jaká je.
    Jeden z docela velkých bugů u GTA 4?...při zásahu do hry(možná i systému), pokud se tak stalo, tak hra dokázala hodit o cca 10 - 20 fps méně.
    Při různém nastavení byl rozdíl(klasicky jako většina na střední detaily a něco na high)...od cca 10 fps(nehratelné) až někam k 35 - 40 fps...to samé místo a dokonce i vyšší nastavení.
    Tady to hodně haprovalo, ten patch pro lepší chod?...radši bez komentáře, spíš to hře uškodilo, než pomohlo. Jinak nevím jak teď, ale hru jsem dohrál s ovladačema někdy před rokem...kuriózně s ovladačemě někdy z roku 2008, na těch novějších to na mojí obstarožní 8800 GT řádně haprovalo a počet snímků skákal jak...
    Člověk by se těšil na tu kovbojku, ale registrace na woknows live
    trápení se s tanastavením grafiky(jak ve hře, tak u grafárny) a další opičárny, aby hra fungovala...tak se radši té hry vzdám.
    Jo fyzika vypadala hezky, ale měla být možnost jí vypnout, nebo třeba nějak omezit...jestli by to pomohlo?...možná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit