Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hru som si prekonvertoval na PC so specialnym programom.Teraz to akurat hravam na novej zostave: Intel ATOM 6 jadro 7,3 GHz (Pretaktovane na 8 jadier), Gtx 720 Armagedon 4GB (Kupena v Rusku na ciernom trhu), 4+2 GB RAM.Vsetko bezi v pohode, jediny problem je s chladenim ale to sa casom doriesi *5*
  • PCkáři si aspoň budou moct sjíždět videa z hraní na youtube....eh...
  • ty nebudeš
  • tetris třeba
  • Strašně se mi u toho líbí ty animace postav a tváří.
    Občas to vypadá opravdu reálně, až mě chytá husí kůže :D
    Vím, že se tato technologie používá pomalu v každé druhé hře dneska, ale tady to opravdu vymakali.
  • spoock
    to jestli je nebo není PC verze je mi jedno (mám konzoli), každopádně soucítím s PCčkáři, protože na ně vydavatelé kašlou :(
  • A jak jsi na to přišel?
  • A proč máš z toho radost?Pokud vlastníš konzoli tak můžeš být rád že si můžeš tuhle zajímavou hru koupit.Já např. vlastním pc kvůli tomu že hry již tak pravidelně nehraju a osobně mě hodně mrzí že si nemohu zahrát několik zajímavých titulů co vyšli pouze pro konzole ale že bych z toho měl škodolibou radost jak 13-letý smrkáč že někdo kdo vlastní pouze pc lidově "utře hubu" tak to ani náhodou,někdy mám dojem že někteří diskutující snad nemůžou být ještě plnoletí když z nich tak sálá ta duševní nevyzrálost že ? ( Obvzlášt když má hra rating 18 ).
  • tady si nekdo dal praci a udelal k videu titulky
    http://www.xboxweb.cz/hry/la-noire/10824-la-noire-gameplay-zakladni-prvky-cz-titulky.html
  • Vidím to tak, že se nám tu rýsuje pecka, jen to nezakřiknout. Btw. ta mimika postav mě prostě pokaždý odzbrojí. Takže teď už se jen těšit a tiše doufat;)
  • PC Verze nebude a to je jen dobře *5*
  • neni špatne ale znam lepši hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit