Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co by jste chteli... Clonove války, vesmir? Ja taky! Ale uvedemte si ze pri takovem zpracovani a mire detailu se proste hned vsechno stihnout neda. Dyt to mistama vypada jako film! Jasne tohle neni ingame, jen trailer v enginu. Takze rozhodne ve hre nebudou takhle vyvoneny animace. Ale treba pri zaberu kdy vyletaji tie fightery z hangaru... vubec bych se nedivil kdyby to tak vypadalo i ve hre. Takze jsou 2 moznosti bud se bude cekat dalsi rok az tam zapracuji dalsi mapy z jinych obdobi a herni mechaniky (třeba ten vesmir). A nebo to vydaji "ted" a pak si proste lidi dokoupi DLC tak jak je postupne DICE dodelaji. Kdo chce si to koupi, kdo nechce nekoupi. Vubec se tehle politice nedivim. Necim se ten vyvoj zaplatit musi. Narocnost na udelani jedne mapy a jejich assetu vzrusta a vzrusta a ne zdrovna linearne:)
  • uz se nemuzu dockat tohodle skvostu. I kdyz jeme 46 let tak to bude uzasny.
  • Jack1947
    Z obrázků to vypadá náramně, páni hned si získala tahle hra mou pozornost trochu BF (2,42) z star wars ne? *4*
  • 100% Star Wars, teda až na bitvy ve vesmíru, pro mě osobně zklamání *13*
    • Větná skladba sakra. A tohle jsou battlefronty, na lítání a dělání "pju pju" ve vesmíru je v současné době plno jiných plnohodnotnějších pecek.
  • Uplne nejlepsi grafika jaku sem kdy videl. tohle je na 10/10 gold medal.
    Uplne realisticka grafika toje ako skutecnost paaani. tolhe ty konzole urcite nerozjedou.
    Fakt ako by to bla skutecnost.
    • C-BEAM
      vyzerá to dobre ale realizmus ešte určite nie. Ale už sa v hrách dosť blížime filmovému vzhľadu, sranda že to čo sa kedysi renderovalo celé týždne moderné grafické karty vyplujú 30x za sekundu :)
    • Ty si vážně myslíš, že to takhle bude vypadat? LoL :D
      • Tam rikaj ze to je ze hry .. Proc bych jim neveril.
        Je rok 2015 tak nevim proc by to tak nemelo byt. Dokonce cekam jeste lepsi jaspon muzu vyuzit moje delo za 150 000 kč,- .
        • A já říkám, že jahody jsou modré.
          • Pořád reálnější než jeho očekávání. http://www.pobavime.cz/wp-content/uploads/modra-jahoda.jpg
        • JJ máš naprostou pravdu, utíkej si to předobjednat :D
  • Kozy
    Super, zatim to zní parádně, ve splitscreen jsem ani nedoufal, to potěšilo hodně. Jednom mě teda mrzí absence vesmírnejch bitev, ty mě bavili asi nejvíc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit