Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *Vlk se nazral..samozrejme:)
  • Co je hlavni naplni RPG z pohledu naproste vetsiny hracu a vyvojaru? Boje(bohuzel). Bojovanim stravis 90 procent casu a pokud je boj provedeny spatne(coz v DA2 je neskutecne spatne),pak je spatne cela hra.
    A mimochodem. DA ani DA2)to same ME a ME2) nema vetvene rozhovory(az na vyjimky). Schvalne si zkus nekdy odpovedet jinak. V polovicce rozhovoru bude reakce NPC zcela stejna at odpovis jakkoliv!! Je to jen naoko. Koza se nazrala a... Zkus si treba Fallout:New Vegas. Jeden quest = cca 3 a vice moznosti vyreseni,odpovedi jsou zasadni,je mozne zabit uplne vsechny atd...
  • Ano je to nadprůměrná hra. Ale podprůměrné RPG. A lidi očekávali RPG. Ne akční konzolovou akční mlátičku. Na to si koupím Warhammer Space Marines, ale od Bioware se očekává víc.
  • Kdyby se jmenovala jinak, proc ne... jako pokracovani DA je to proste fail... Jak by se fanouskum libilo, kdyby z ME3 udelali taktickou tahovou strategii? Me by se to treba libilo urcite, ale pocitam, ze spousta lidi, kterym se libi kam smerovala dvojka by si vyrvala hlasivky... :-)
  • Tak za prvé, já netvrdím, že DA2 je geniální hra, ale ty hysterické bláboly o nejhorším rpg dekády, hodnocení 3/10 a podobná zvěrstva mi fakt připadají mimo. Mně se DA2 celkem líbilo, užil jsem si ho a pokud bych ho už doma neměl, klidně bych za něj tři kilíčka dal. Je to nadprůměrná hra, v technických aspektech asi spíš průměrná. Prostě nic světoborného, což uznávám. Ale kudy chodit, tudy na to kydat hnůj, pronášet nicneříkající komenty o tom, jak bych radši nehrál vůbec, než hrál tohle apod., je prostě zbytečné, dětinské, a hlavně zaujaté.

    Já žádnou hádku začínat nechci, pouze mi přijde ubohé neustále vláčet bahnem hru, která ač není výborná, rozhodně není špatná. The End.
  • Hry hraji prez 20 let, jsem zamestnany, mam syna takze casu neni az tak moc, nicmene Dragon Age 2 pro me bylo velkym zklamanim a pokud by RPG mely vypadat takto (mizerne souboje v neustale se opakujicim prostredi), tak uz zadne rpg hrat nebudu.
    Nastesti jsou rpg typu Fallout:New Vegas a Zaklinac 1-2 ci Risen, ktere stoji za zahrani i starsim hracum.
  • Byla to přímá reakce na poslední větu článku.
    A hater? Ani ne, já té hře šanci dal, ale neosvědčila se.
    Otázkou spíše, o čem je tvůj příspěvek, než o snaze začít hádku, protože někdo řekl něco, s čím ty evidentně nesouhlasíš? ;)
    P.S. Nemám potřebu nikoho trestat, nejsem ani tak naivní, abych si myslel, že to něco změní. Jenom konstatuju, že mi ta hra nestojí ani za 300,-. Původně jsem myslel, že až zlevní na 550,-, tak ji koupím, ale nakonec jsem si to zkrátka rozmyslel. Právě i díky Zaklínači a dalším, zkrátka je co hrát, tak proč se pouštět do vod průměru.
  • Neříkám, že nejsou, ale že než DA2, tak raději nic. :) Jinak New Vegas mi nesedí, ale Zaklínač 2 vypadá famózně.
  • jaja fallouta sem ted po pulrocni pauze rozjel znovu a musim rict zej e to porad kruta zabava ona ta krajina je tak rozhlehla ze tam clovek muze behat "mesice" :}}}... Po tomhle si zase strihnu zaklinace trochu jinak. Hral sem z rochem tak ted budu z eflama prej jsou fajn ty questy v trpaslicim meste.
  • Fallon
    Dovolím si nesúhlasiť. V čom je konkrétne DA2 iné od ostatných RPG alebo keď už tak od svojho predchodcu. Má vetvené rozhovory? Áno, má. Má štatistiky(sily,obratnosť...)? Áno má. Je tam leveling za kill a questy? Áno aj ten tam je. A takto by sa dalo pokračovať aj do zajtra. Tu vôbec nejde o to ,žeby sa Bioware v DA2 nejak zásadne odklonila od RPG klasických postupov alebo mechaník a vytvorila niečo nové, oni tam proste všetko to staré dali len to nehorázne odflákli. Od dialógov cez príbeh až po boje a craftenie, všetko to vyzerá viac ako beta než ako hotová hra.
  • Cajk
    Úplnej blálol. Pokud na tu hru nemáš čas, tak o ní očividně zase tak nestojíš. Nejde o to, abys za rok hrál a dohrál stovky titulů, stejně jich většina stojí za houno. Takže si tuhle "zábavu na hodinku, dvě" strč do zadku, teď mi trvalo dohrát novou Alenku asi měsíc a královsky jsem se u ní bavil celou dobu.
  • Cosi
    -
  • Cosi
    Oni se teleportujou nebo skočí z nebe ne to určité místo kde čekají protivníci, takže se stačí scgovat za roh a oni nabíhají a nabíhají z jednoho směru.

    Dobře je to vidět na tomto videu: http://www.youtube.com/watch?v=ibmFgiwIDkk
  • Nemám proti kritice nic, ale jsem toho názoru, že nejdřív bys měl na vlastní kůži poznat to, co kritizuješ, a pak přijít s názorem alespoň trochu "na úrovni". Neustálé kecy typu: "Je to tak špatný, že bych radši podstoupil rektální vyšetření, než abych to hrál", jsou úplně o ničem a k ničemu...
  • A resit se to bude tak dlouho,dokud si BIOWARE nenapravi reputaci nejakym jinym RPG. Mozna Dragon Age 3? Moc tomu neverim.
    A proc se to porad resi? Protoze DA2 je pro mnohe (nerikam ze pro vsechny,nerikam dokonce ani ze pro vetsinu) zklamanim desetileti. A kdyz k tomu pripocteme ty nesmyslne nadhodnocene a nadsene recenze na velkych hernich serverech,tak mas proste kauzu o ktere se bude mluvit jeste dlouho. Zvykni si na to.
  • Že vás to furt baví. Řešilo se to tu už nesčetněkrát... O čem tvůj příspěvek vlastně je? Že jsi tu hru viděl za pakatel a přesto jsi si jí nekoupil?? Wauuu tak to jsi hrozně přísnej, všem jsi nám tím ukázal, jak moc DA2 nemáš rád a hrozně jsi ty ďáblu zaprodané tvůrce potrestal. Vedle nenávistných keců nemá tvůj příspěvek žádnou vypovídající hodnotu. Přesně vyplňuješ definici pojmu hater.

    A ten další? Že bys radši přestal hrát RPGéčka než aby sis zahrál DA2 *7* ... Taky perla.

    Raději si to nejdřív zahraj, a pak přispěj s nějakou objektivní a konstruktivní kritikou, tyhle splašky vedou tak akorát ke flamům. Nevím, možná že o to ti jde...
  • Jn to bylo trapny, i magove meli vic HP nez muj tank. Nehlede na to ty Templar Hunteri byli nejhorsi ve vsech smerech, HP vic jak tank, backstabem temer IK cemukoliv, imunni na knockdown a pri jakemkoliv stunu se zneviditelnili. Skoro jsem mel pocit ze jsou cross class, a nebylo to jednou co mi pripadalo ze hra nedodrzuje vlastni classy ale jsou tam ruzne mutace. :/
  • Vlastne kdyz tak vzpominam(patrim take k tem starsim hracum),tak spawnovani nepratel behem boje se drive prilis netolerovalo ani v akcnich hrach. Samozrejme byly dve tri vyjimky,kde na tom byla akcni hra zalozena,ale to byly vyjimky. A dneska nam to cpou do RPG a mame se tvarit ze je to pokrok po kterem vsichni touzi? Dekuji nechci.
  • nestras. Vyborne freeform RPG z posledni doby? Fallout:New Vegas. Vyborne pribehove RPG z posledni doby? Zaklinac 2. Kvalitni RPG porad jsou.
  • Nemluv za vetsinu. Jinak ti tvuj nazor samozrejme nikdo nebere. Kdyby se hra nikomu nelibila,nemela by asi takovy uspech jaky ma. Ja jenom nemam rad kdyz druhy dil nejake hry vypada o 90% jinak nez prvni dil. Nediv se ze jsou nekteri hraci rozladeni a citi se podvedeni. Byt to samostatny titul,bylo by to uplne o necem jinem. I kdyz me odsobne se styl boje ''hura na ne-a pak jeste trikrat" vubec nelibi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit