Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě jsou útoky na DA2 z velké části tvořené nespokojenými hráči RPG, kteří se nejsou schopni vypořádat s tím, že někdo udělal RPG jinak. Pro mě bylo pokračování DA2 přesně takové, jaké potřebuje většina, dnes již zaměstnaých, hráčů starých RPG - silný příběh, zábavu a časovou nenáročnost, kdy i při hraní hodinu/dvě denně se člověk baví a vidí, že se děj hýbe. Hraju přibližně dvanáct let a RPG jsou pro mě hlavním žánrem. Přesto tedy, že jsem prošel většinu z důležitých RPG, je pro mě DA2 jednou z nejlepších, co jsem hrál a to, že se stal členem rodiny takových jmen jako Baldurs gate beru jako samozřejmost, protože minimálně přispěl k různorodosti a variabilitě žánru. A přestože vsadil na jednoduchost, zachoval si příběhovost a atmosféru, což jsou u RPG ty nejdůležitější atributy.
  • vono celkove v dnesnich hracj je AI uplne otresna treba v mass efect 2 v misi Omega S mordinem myslim prakticky hned prvni mise tak tam sli po me dva Krogani a ja jsem jen vybehl po schodech nahoru a skoval se za zabradli no a oni zmatene podemnou pobyhali dokolecka tak jsem je kosil do hlav a tak to slo celou hru kolikrat jsem toho nepritele musel aj odhackovat z nejakyho zaseku abych se vubec dostal dal. Nejlepsi Ai co jsem mel zkusenost bylo v jedne strilecce v dobach duke nuken 3d skoda ze uz nevim jak se jmenovala ale uvedu priklad ze hry. Opusteny vybombardovany sidliste a najednou vystrel nekde je snajpr ale ne jak v dnesnich hrach kdy kolikrat jeste cekam ze na me zamava abych si ho vsimnul a autoaimingem zastrelim v tehle hre se pekelne skovalal a kosil vas po urcitych intervalech z odstrelovacky a kdyz jste po nem nahodou vystrelili tak nezustal stat na miste jak v dnesnich strileckach ale okamzite se premystil a to podle potreby kdyz to slo tak se kryl za prekazkama a az se vam ztratil z dohledu tak vas zacal kosit no a kdyz jste se k nemu nahodou dostaly tak v dnesnich strileckach vas ten snajpr furt kosi z odstrelovacky i kdyz mu stojite u ksichtu tady zahodil odstrelovacku vytahl pistolku a zacal kosit a nejveci mazec byl kdyz tam lezel jednou mrtvej vojak tak ten snajpr zahodil odstrelovacku skocil na zem k tomu mrtvymu popadl jeho brokovnici a...... a ustrelil me hlavu :-D to byla aspon super AI ne jak dneska stoji na miste a ceka az ho zabijete fakt cekam kdy k tomu autoaimingu pribude jeste tlacitko ECHO ktere kdyz zmacknete tak vsichni nepratela zacnou svitit a mavat a kricet heeeeej tady jsem zmackni autofire.
  • To jo, ale pořád to v jádru byla slušně hratelná hra, i když do datadisku už jsem se nedokopal. :) Ale DA2, to prostě ne. To raději přestanu hrát RPG. :)
  • To jsme na tom stejne i kdyz me uz trochu zklamala jednicka tim nechci rict ze je to spatna hra ne je super ale nastvalo me ze i kdyz tam byl jakoby otevreny svet tak ste stejne vse meli nalajnovany dopredu a kdyz ste sli nekam driv tak to dopadlo tady se neda nic delat musis jit nejdriv do .... pro.... kvuli atd a tak to bylo za vsechny postavy presne v urcenem poradi jit na stejna mista takze hrat to za jinej charakter nemelo smysl a kdyz jsem si pak cetl recenze na dvojku a bylo jich hodne tak jsem si rikal ee no a jestli nekdy vyjde trojka tak uz nejspis nebudu cist ani ty recenze
  • Ale tak zajímá, Zaklínače 2, ikdyž jsem si koupil sběratelku nerozjedu a s tím Skyrimem to vidím stejně, takže než přijde zimní obnova PC, bude muset stačit DA2, který, i přes všechny zápory, má alespoň malý ty HW nároky :)
  • Teď jsem viděl Dragon Age 2 za 3 stovky a s překvapením jsem si zjistil, že mě tahle hra nezajímá ani za tyhle peníze. Je to první Bioware, kterého nemám doma.
  • A jak jsi resil situace,kdy jsi si myslel ze jsi schovany za rohem a nepratele skocili odnikud za tva zada nebo vedle tveho maga?
    Souboje v DA2 jsou des ve vsech smerech.
  • skaven123
    je to trend v hrach, namesto toho aby sa vyvojari snazili vylepsit AI NPCciek, tak len cheatuju s zvysenim poctu zivotov a pridavanim roznych imunit a rezistencii :/
  • Nezajima.
  • Whisp
    Navýšenie obtiažnosti ? Veď DA2 na posledných dvoch obtiažnostiach bola podla mňa dostatočnou výzvou. Nepriateľské "roguny" mali 50x viac života ako váš tank a dokázali zabiť vášho mága na jednu ranu, tanka na 2-3 rany. Alebo stačila len chvíľková nepozornosť a nepriateľský mág zabil celú vašu skupinu jedným plošným kúzlom za 2 sekundy. Veľa bojov bolo možné prežiť iba "taktikou" ústup za najbližší roh a počkať kým k vám nepriatelia pribehnú postupne, budú pekne pokope a na dosah vašich zbraní na blízko.
  • No právě... nezajímá!
  • sleepless
    Diky, clanek byl aktualizovan o pozdeji zverejnene informace.
  • Zajímá. Zaklínače mám dohraného a Skyrim patří k žánru, který mě osobně naprosto míjí.
  • cena uvedena je, na ofiko srankach DAII a je 800 bioware bodu nebo MS bodu nebo 9.99 dolaru.
  • sleepless
    To je pravda, ale chlapek z BioWare na to upozornil dopredu, ze to jedou z casovych a prezentacnich duvodu na obtiznost Casual...takze to byla jen ukazka obsahu, ne obtiznosti.
  • mě to nevadí su spokojení! Koupil sem si gejmped z xbou na pc, tak ho aspoň oprášim abi se neřeklo
  • v tom videu prosli celou sekci bez healera a ani jednou nepauznuli.. tactical fight? hardest boss?
  • MrSanta
    Zajímá. Do Skyrimu daleko a Zaklínač 2 není můj šálek kávy *1*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit