Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U tyhle hry to pro mě byla láska na první pohled. Když si Max dala sluchátka a hrála tam tak skvělá hudba když procházela chodbou byl jsem ztracen *14*
    • Dost me znervoznilo ze jsou vsude vzkazy na budoucnost. Poprve jsem si toho moc nevsimal ale po druhe jsem je videl vsude
  • Já teda první epizodu zkusil hrát třikrát, bohužel ač asi skvěle provedená hra, tak mě jako třicátníkovi nešlo najet na stejnou notu s hipsterskou puberťačkou, adventury miluji, ale tohle fakt nešlo, měl jsem chuť jí proliskat co dvě minuty aby se vzpamatovala *15*
    • já už mám blíž ke čtyřicitce než ke třicítce a toto mi vůbec nevadilo. Rád jsem se vrátil na střední školu a myslím že celé to prostředí americké high-school tam bylo dobře udělané. Ten příběh není zas tak skvělý, jak se v článku snaží líčit. Na legendy typu Gabriel Knight, Broken Sword, Longest Journey atd. to nemá ani náhodou. Je to spíš vykradený film Butterfly Effekt, a to včetně takových detailů jako krvácení z nosu po návratu v čase.
      • jo, a konec to má horší než Mass Effect 3. Hra se tváří, jakože je postavená na různých volbách, aby ti nakonec dala vybrat ze dvou špatných konců, které učiní všechny předchozí volby zcela nevýznamné
        • Tady s tim koncem trošku prr. U LiS dva konce chápu a za mě dobře vybraný konce. A jak jsem nad tím tak přemýšlel tak nevim jaký jiný konec by tam šel líp. A to, že se neprojevili rozhodnutí na tom mi ani nesešlo projevili se během hraní. Ale u ME3 rozhořčení chápu tam si to zasloužili alespoň 8 rozdílných konců a aby se tam trochu víc projevili rozhodnutí, protože v ME jsou ty rozhodnutí trochu jiný než u LiS. V LiS vetšinou rozhoduješ koho se zastaneš, ale u ME se muže rozhodovat o osudu celé populace a to je trochu jiné. I toho parchanta bych na konci ME nechal, ale udělal bych konec třeba, že ti řekne, že můžeš ovládnou Reapery (což tam je), ale kecal by. jak by ses dotknul tyčí začali by ovládat tebe a pak by třeba záviselo jestli si paragon nebo renegade. Kdyby si mě dobrou uroveň paragon dokázal by si ovládnout Reapery a zase dobra uroven renegade by ses dokazal od tech tyči odpoutat a poslat toho parchanta do análu a rozhodnout se jinak a kdyby si nemel dostatecnou uroven ani jednoho tak indoktrinace a šmitec a to by pak by zaviselo na velikosti armády jestli Reapři vyhrajou nebo se dokáže Galaxie ubránit. A to jsou hned 3 modrý konce :D a určite bych udělal 1 ale fakt jen 1 konec kde Shepa prežije a pak na pláži s Garrusem dává drink třeba :D
          • LiS je hlavně totálně vykradený film Butterfly Effect, jen místo sexuálního zneužívání je tam Temná komora a autohavárie. Ta hra zcela uměle tlačí na city a přiznám se, že dojatý jsem nebyl ani jednou, protože mi to všechno přišlo prvoplánovité. Chloe mi přišla jako hrozná slepice, která se chovala jako slepice - nutí tě střílet do lahví, přestože krvácíš z nosu a tvrdí, jaká je to zábava, pak si lehne na koleje a zaklíní si nohu ve výhybce, pak tě nenechá zvednout telefon kamarádky a děká ti hysterické scény, nakonec místo aby šla na policii, tak sebere pistoli a jde střílet Nathana na škkolní večírek. Takovou blbku jsem s radostí nechal umřít. Co je to taky za volbu celé město vs kamarádka? A mimochodem, ta samá volba byla v Butterfly Effectu. Hlavní hrdina se musel rozhodnout, že svou lásku vůbec nikdy nepotká, aby dosáhl "dobrého" konce.
            • Tilwaen
              Konečně! Měla jsem z Chloe úplně stejný pocit a už jsem ani moc nedoufala, že by to zde někdo měl podobně, po všech těch nekriticky nadšených reakcích v diskuzi pod hrou samotnou. Já Chloe dokonce nechala umřít dvakrát, i když poprvé to bylo spíš ze soucitu (jak byla hendikepovaná). Byť chápu pouto mezi Max a Chloe, osobně jsem se s jejím chováním vůbec nedokázala ztotožnit; možná proto mě ta hra nijak emočně nepoznamenala.

              No, aspoň jsem to rozhodování měla jednodušší.
            • Jack1947
              Jak může hra vykrást film ? maximálně může být podobná jako ten film nebo se inspirovat.
              Myslím že by docela postrádalo smysl aby to člověk hrál jen proto aby se rozhodnul na konci 2 možnými odpovědmi... ale jako pokus dobré, naopak to zapůsobilo třeba více než Beyond:two souls např a reochu i nějaká epizoda TWD.
            • Buttefly effekt jsem neviděl ale chystam se na něj i když po přečtení to asi nebude ono :D ale což jel jsem na vlastní nebezpčí je to označený spoilerem. Pravda Chloe je tak trochu slepice, ale nějak zvlášť mi nevadila. Já si zas hodně oblíbil Maxine a myslím si aby člověk nějaký ty city cítil tak si musí oblít ústření dvojici jinak to neni takový.
        • Mart9
          Opravdu mi to při hře nevadilo.
        • Nic proti, ale chodíš sem dost dlouho na to, abys mohl znát tag SPOILER !!
          • a víš že jsem ten tag neznal? Myslel jsem si, že to je pouze pro registrované uživatele. Ale člověk se pořád učí něco nového
          • to není moc spoiler, i když si to někdo přečte, stejnak na to při hraní zapomené.
        • jn, 5 episoda to všechno podělala.
        • Jack1947
          Což je klasika viz Telltale, ty volby co děláš na začátku jsou aby řeč nestála a příběh se hýbal že.
  • Ja to mam na steamu porad za pet ecek.
    • cumpi3
      taky jsem mel...ted to mam za ctyri :D
    • Vogon
      Je tam demoverze zdarma(Modrý čtverec napravo od "Zakoupit Life is Strange episode 1") , která má přes 2GB, to bude asi ono.
  • Tak mě to demo chytlo, že jsem si hned pustil na youtube walkthrough... No a už to nemusím kupovat. *1*
    • Mart9
      Ještě že je to jen pokus o trolling
    • mě chytla tak leda sra*ka...
  • V životě jsem neviděl více cringe hru než je Life is Tumbler.
    • me rozesmal ten tvuj nick. ze by addblock? *3*
  • tak to ani zadara... nebudu svý nový PC a luxusní gtx 1070 špinit takovou pakárnou...
    • Shenkster
      Zkus staryho Dooma ;)
      • nehraji odpad...
    • Luxusná je 1080... Ale i 1070 dá.
      • 1070 drtí skoro všechny karty a po 1080 je nejlepší...
        • Jenže na druhé místo se nehraje...
          • ale mám lepší PC jak 95 % zdejších pc master race hejhulů a to mě stačí...
            • Ty budeš dobrej kokůtek asi ....
    • Protoze jsi hlupak. Pokud si chces testovat PC pust si 3DMark. Ta hra ma rucne kreslenou grafiku a utvari tak charakter hry a tim se i dost odlisuje od ostatnich.
      • laciná lgbt agitka... radši dám nějakou pořádnou gamesu než toto...
        to by byla hanba hrát toto na mém novém PC za 40 000,-
  • skúste: steam://install/319630 ... otvoriť v steame...nainštalované download okolo 1,9 GB, LiS pridané v knihovne odorané zhruba hodina..
  • prvni epizoda je na PS4 jako "demo" uz dlouho...
  • Jack1947
    Výborná příležitost pro ty co ještě nehráli, i když by mne zajímal důvod proč 1epizodu dávají zdarma no - zřejmně se jedná jako by o demo protože EP1 je opravdu jen ochutnávka...
  • Takže to je jakože na steamu DEMO a ne episoda jedna, která je furt za 5 E. Thx

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit