Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No asi zase škoda *7* už by to konečně chtělo nějaký pořádný letecky simulátor i když nevadíme když to i prvky arkády třeba rád jsem hral HAWX 1,2 nevíte jestli něco teď zajímaveho vyjde ???
    • A čo takto Rigs of Rod: Total HC simulátor všetkého, primárne skôr áut, ale aj lodí a lietadiel: keď si napríklad do nákladného lietadla naložíš neprikurtovaný náklad, v zákrute ti odrazu trží zboku a podobne. Neprípustná zákruta ti ako v reáli odlomí krídlo a tvrdé pristátie aj kolieska...
    • War Thunder

      Alebo z tých viac HC sa už dá kúpiť DCS P-51D Mustang, odporúčam *3*
    • Skuste Rise of Flight, ktery je se 2 letadly free to play
  • Kdyby radeji udelali poradne WoT a pak az dalsi projekt, ale oni ne, rozm*daji 3 projekty najednou a vsechny stoji za ho*no ...
    Viz zname bugy ve WoT jako -pady hry, zasekavani se o textury nesmyslny spoting system, bulharska konstanta s 0 % dmg atd atd atd.

    A propos F2P model ve WoT se jim paradne osvedcil, protoze co dalsi patch, tak je hrac nucen investovat vice a vice realnych penez, aby mohl hru hrat na top tierech, on je defakto nucen proletet tankovou linii co nejrychleji to jde, aby se dostal na high stroje, kde uz musi platit, jejich zamery jsou tak okate, az je to uz smesne, ale znam typky co do hry strci nemale penize mesicne radove v tisicich a verim, ze takovych hracu bude spousta, takze ten jejich F2P je nakonec daleko drazsi nez-li mesicni platby, pokud teda chcete hrat hru se vsim co k ni patri.
    • Nejsem nějaký extra hráč WoT, ale v něčem se ho musím zastat. Hra mi nijak zvlášť nepadala a těžko bych jí mohl označit za technicky nezvládnutou. Dále pokud sis někdy vůbec četl jak funguje spotting systém, možná by jsi uznal, že je docela dost promyšlený a je tam dost variabilních. Takže pokud tě někdo zahlédnul a ty netušíš proč, přečti si jak to funguje a možná to pochopíš. Co máš proti 0 damage už vůbec nechápu. Pokud máš malej tančik a rozpálíš to proti velkýmu o dva tiery výš, nediv se, že mu nic neuděláš. Taková situace se už musí řešit hlavou. Jezdit kolem něj, zničit mu pásy, střílet mu do zad a snažit se mu zničit podsystémy.
      • číst si jak funguje spotting systém? číst si něco, čeho se nikdo z Wargamingu ani nedotkl, nýbrž to splácali hráči, kteří byli schopní vyplnit stovky stránek na WoTwiki tunama naprosto nesmyslných textů, totálních výmyslů a zhovadilostí, kterýma se tam pár polopsychopatických jedinců snaží zakrýt to, že ta hra funguje nesmyslně a většina dění se odehrává čistě na bázi náhodného generátoru čísel? to je naprosto zbytečné...stačí počítat s tím, že je všechno zcela náhodné a nic se číst nemusí, ušetří se čas na prožívání toho náhodného generování, třeba když přiletí tier 4 light s pseudokulometem a rozstřelí munici IS-7 a podobné fórky...
        • Nuž, hral som na bratovom konte, ktoré ma už viac ako rok a podľa štúdia historických prameňov viem, že tanky treba zasahovať PRESNE do miest, kde z rozličných dôvodov mali problematické miesta na pancieri (obvykle vodičov priezor) a vtedy dáš KV-1 s Hetzerom a naopak, môj Hetzer prežil všetky zásahy do prasačej hlavy, ale žiadny medzi kolesá!
      • spotting systém je katastrofa ... je jedno jak to mají "vymyšlené", herní implementace je tragédie. ještě by to člověk skousl na mapách kde jsou stromy/křoví atd, ale v městských mapách typu Himmelsdorf (kde jsou rovné ulice naprosto bez jakéhokoliv krytí) ty nesmyslně mizející nebo objevující se tanky prostě moc bijou do očí. Je to tak už dlouho a WG s tím odmítá cokoliv udělat. To samé matchmaker, to je ještě větší tragédie než spotting, systém ignoruje naprosto všechno s vyjímkou tieru (což stejně platí tak akorát pro nejvyšší 3-4 tanky v týmech), jinak je to prachobyčejný random split. Jediná větší změna kterou v MM udělali byla že slavně ohlásili že prvních cca 20 bitev na nově koupeném tanku bude matchmaker řadit hráče do nižších bitev, což ovšem po pár týdnech potichu vypnuli a vypnuté je to dodnes. Už dlouho je ve WoT vidět že veškerý vývoj se soustředí jen na přidávání nového obsahu (pokud možno placeného) a na opravy chyb se kašle, takže proč čekat do budoucna něco lepšího? Teď je WG firmou která zvysoka kašle na jednu svoji hru, až vydají WoWP tak to bude firma která bude zvysoka kašlat na dvě svoje hry ... to bude jediný rozdíl.
        • MM bude upraven v pristim patchi 7.5
          • Nechapu proc mam ty minuska. Bude upraven poprve, snizi se rozsah tieru, ktere se budou moci potkat. Priste si neco zjistete, nez zacnete dava minuska, ano?
          • Pokolikáté už ?
            • Pro vas minuskarske trotliky a pro ostatni normalni lidi, co je to zajima, zde jsou zmeny MM v 7.5

              http://worldoftanks.com/news/1422-matchmaker-changes-coming-75/
      • Milej prispivateli, kdyz se proti tobe ve meste vyriti tank jako stodola a 150 m pred tebou najednou zmizi, asi neni neco nebude v poradku, dale 0% dmg, jestli si myslis, ze s T 95 nebo objectem 704, ktery ma dmg jako prase, strelis z boku 200 m do KT a ozve se hlaska zasah a tank jede vesele dale se 100% hp, tak to taky asi nebude naprosto v poradku.
        Vis vubec co je bulharska konstanta ?
        Padani hry je take velice caste obzvlaste, kdyz skonci bitva a jdes do garaze , ale to bys vedel pokud bys tuhle hru hral, je videt ze o teto hre nema ani paru.

        ma ucta
        • Mě hra nespadla ještě ani jednou
        • Taky musím potvrdit, že po více než dvoutisících bitvách mi hra spadla jen dvakrát. Jinak vysoké tiery se dají hrát i bez premium účtu, jen to chce trpělivost. A právě díky platícím hráčům je farmaření jednodušší, protože jejich zkušenosti často vysokému tieru neodpovídají a mnohem snadněji se na nich člověk zahojí *4* Na chyby se dá zvyknout a nejsou tak kritické aby se to nedalo hrát.
          • Milej zlatej zelenej s dvěmatisíci bitvami. Já to hraju od bety a věř tomu, co tu říká Hanss. Až se dostaneš trochu dám, tak možná prozříš ...
            • Já to číslo nepoužil abych někoho ohromil, ale jako měřítko stability. Nemyslím si že až se dostanu "trochu dál"(?!) tak hra začne z ničeho nic padat. Do hry jsem nevrazil ani korunu a přesto se dostat na tier X nebyl zase takový problém. Hraju/hrál jsem na pohodu, ale chápu, že v těch kteří si platí mohou chyby vyvolávat mnohem větší frustraci... *3*
        • Tak mně třeba WoT nespadlo ještě ani jednou. A to už jsem nahrál něco bitev. Ale s tím zbytkem souhlasím, mizení tanků mě taky štve. Dmg systém je občas frustrující, ale v podstatě mi vyhovuje. Není to simulátor, ale arkáda..
  • SixThe9th
    Mne sice beta WoP utekla, ale pred chvili jsem studoval jejich stranky. To co jsem videl, mne vylozene nadchlo a nakoplo ve mne atmosferu IL2 ci WoPrey. Seznam, letadel, herni mody, nastaveni obtiznosti a ovladani, singleplayerova kampan, detailni grafika a model poskozeni, velke mapy a historicke lokace bitev.

    Jsem sice pomerne skalni fanda WoT ,ale s WoWp me Wargaming zklamal (ne ze bych se toho dopredu nebal,spise jsem doufal) a ja myslim, ze duvody tady byly jiz proprany nekolikrat, takze nelze nez se tesit na WoB ,zustat s WoT a doufat, ze chlapci od Gajinu nezklamou a War Thunder (WoP) bude opravdu hodna meho L. 3D Extreme :)
    • chlapci od gajinu zklamali uz davno prave birds of prey.. to ma mozna peknou atmosferu, ale se simulaci to nema naprosto nic spolecnyho ani kdyz nastavim "realnou" obtiznost...
      zlaty 46... nebo novy cliffs of dover jsou taky simulator - az na tu vyladenost..
      proste mi do dneska nic neprekonalo 1946
  • no řekněme si to na rovinu, WoWP je ptákovina na n-tou...

    War Thunder na druhou stranu na to jde jinak, nabídne bitvy s různou úrovní realismu, od arkádového mlácení slámy, který je opět asi tak nejlepší ovládat myší-a v kterém i přes tu arkádu je cítit, že to co ovládáte je letadlo a ne kosmická loď přes realistický mód až po simulaci, kterou zatím asi nebylo možné vyzkoušet, každopádně už v realismu je to pro fandy letadel zajímavé, letadla se chovají dostatečně jako letadla, bojové prostory jsou větší, takže si můžete užít třeba strategické bombardování s B-17 či 24 z výšky několika kilometrů, kde na Vás hráči s horšími letadly vůbec nedosáhnou, protože jim stroje tak vysoko nevystoupají atd...

    Když se k tomu připočítá mnohem dokonalejší engine(Bigworld sračku co používají vychlastaní bělorusi nemá smysl ani za engine označovat...), zřejmě derivát toho, co pohánělo jejich velmi dobře vypadající předchozí titul, L-2 Sturmovik: Wings of Prey, spoustu módů včetně možné single player hry, cooperace proti AI apod. na což můžete u WoWP klidně zapomenout, tam se bude furt jen dělat hrr na ně!...báác...hrr na ně!...bác, tak jako ve WoT. Budou tam dynamické kampaně, nějaký systém světové mapy atd. bez nutnosti plácat se ve webovém prohlížeči ala WoT jen proto, že ten blbej BigWorld to evidentně přímo do hry implementovat nezvládne, že musej clanový války kódovat do webu.
  • Tak to se mě teda nelíbí co slyším, WoT byl docela dobrý protože kombinoval jednoduché ovladá a komplexní systém zásahů. Bohužel WoP měl vsadit na komplokovanější ovládání. Protože díky ovládání tomu se rozlišují esa v letectví. Dost absurdně zní, že se letecký simulátor ovládá lépe myší než kniplem. Achjo, hlavně, že si hru bude moct zahrát i Pepa z Depa...nojo.
    • Keyz
      Vyhraje ten kdo si zaplatí lepší vybavení atd. (jestli to bude jako WoT)
      • Díky speciálkám může i člověk bez premium účtu uživil tier X... zač na max hře můžeš penězi více vylepšit tank? Leda tak goldová munice, ale tou v randomu střílí jen amatér a v CW ti goldy poskytuje ali (teda pokud už má území). V ali máme několik lidí co do WoT prachy nedávají (nepočítám-li základní investici do garážových stání) a jsou velmi často lepšími hráči než ti co do ní prachy cpou...
      • SixThe9th
        Zase tak jednoznacne to ve WoT nefunguje, rekl bych, ze skoro vubec ne. Jde predevsim o schopnosti a pak taky trochu toho stesti (v pripade nahodnych her). Ja to doho nevrazil za dva roky hrani ani penny a prijde mi ,ze jedine co jsem kdy potreboval k tomu abych byl lepsi nez ostatni byli me oci, muj mozek, reflexy a trocha te intuice a taky obcas nejaky ten schopny partak :)
  • Anal.S
    Taky musím souhlasit, že War Thunder: World of Planes mě baví (teda, spíš bavil) mnohem víc. Zatímco u něj jsem vydržel aspoň těch pár dní, World of Warplanes jsem zapnul snad jen jednou (a to třeba World of Tanks mám hodně rád a občas si ho zahraju i dneska).

    Ve WoT nebil akrádový interface tolik do očí, jelikož hráč má mít pocit, že tanku velí.
    Je to hra čistě o taktice, ne o ovládání stroje.
    Zatímco pokud se má hráč vcítit do role pilota, je té arkádovosti v WoWP až moc.

    War Thunder jde na letecké souboje šalamounsky, podobně jako jde GRID nebo DiRT na automobilové závody. I když má hra dost zjednodušenou fyziku a je snadno přístupná leteckými simulátory nepoznamenaným hráčům, pořád působí nějak uvěřitelně. HUD je minimalistický a celkově je tam cítít odkaz série IL-2.
  • rancor1223
    Hrál jsem betu jak WoWP tak War Thunder. A ani o jedné bych nemohl říci že je zábavná i když War Thunder by dostal o půl bodu víc.
    WoWP má skutečně velice jednoduchý letecký model a jak sám autor napsal, klávesnice a myš je zde nejlepší volbou, s ničím jiným prostě nic netrefíte. Mapy jsou tak akorát, letadla kousek od sebe. Všechno to zni hezky, ale v mém případě tomu chyběla jedna celkem podstatná věc - zábava. Ať je letecký model sebejednodušší, musíte se soustředit na let a především střílení. WoT to zvládá skvěle, má naprosto primitivní mechaniky a soustředit se fakt nemusíte, zvlášť jako casual hráč. (Já s WoT seknul po 2 měsících, ten matchmaking mě dovádí k šílenství)
    War Thunder je trochu něco jiného, letadla se ovládají o poznání jinak a skutečně cítíte jejich váhu, zvláště v případě bombardérů. I tak se kombinace myš a klávesnice zdála nejlepší volbou (beztak knipl nemám). Tady byl let relativně zábavný a celkově mě hra bavila. Problém je, že než někam doletíte, trvá to věčnost a pak vás dost dobře někdo vykosí během vteřinky a jedete od znova, 5 minut letu. Docela otravné také byly nesmyslné pády letadel (možná způsobené beta verzí).
    Toť mé dojmy z bety WoWP a War Thunder. Nedoporučil bych ani jednu *3*
    • walltar
      Já nechápu proč se snaží dělat letecké hry pro lidi koho letecké hry nějak nezajímají..... já mám X52 pro a nemám si na něm s čím zalítat protože každá letecká hra je tak arkádová že by ji nehrála ani vopice. *7*
      • tady nemusis nic strachat, SU25T zdarma
        http://www.digitalcombatsimulator.com/index.php?ProductId=21&end_pos=137&scr=product&lang=en
        • no on asi myslel na Track IR...
      • www.digitalcombatsimulator.com
        s tymto sa budes muset potrapit, pretoze bez nastudovania manualu si ani nesktrnes
        • walltar
          Pěkné. To už by chtělo Track IR. Musím někde vyštrachat nějaké prachy.
          • Freetrack stačí, i když s Track IR je to jiná liga. Jinak nesmrtelný Falcon, aktuálně třeba ve verzi BMS je pro využití X52 taky dobrá volba *4*
            • Kurna..ted bych tě nejradši kopnul...zase mi přiomenout Falcona, stačilo video a jsem v tom zpátky:). To něž se do toho dostanu zase veme studium jak na zkoušku a pak výkys na dlouhý hodiny. Máš mě na svědomí:D.
          • A co třeba MS Flight simulator ? ^-^
  • U mne si to hoši běloruští dost pokáleli virálem , který posílali do schránek všech kdo se snažili do bety dostat . Takže ač fanda WoT , tak na rybičky ve vzduchu jim kašlu - minimálně nějaký čas ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit