Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak už tu někteří psali, jeden z důvodú proč se stalo dayz tak oblíbené je hardcore survivor a hlavně engine s ovládáním z army2 (chvíli trvá než si na to člověk zvykne). Tyhle prvky dodávají hře vše co jinym chybělo, nedokážu si představit že bych se vratil k nejaké fps 3d per. hře s klasickým ovládáním asi už by mě to nebavilo.
    Ta hra je prostě výzva (víc realita) ve všech směrech a myslim že u warz už jenom z videa jde poznat že je to víc arkáda.
    Ta odezva komunity mluví sama za sebe a od toho jde vyvodit co tihle hráči chtějí
    • Fps 3d per? WTF is that? :D
    • smejki
      "jeden z důvodú proč se stalo dayz tak oblíbené je hlavně engine s ovládáním z army2"
      to je vážně míněná věta?
      každýho sere zbytečná těžkopádnost ovládání, každej chce chce normální správu inventáře
      "Ta hra je prostě výzva (víc realita) ve všech směrech"
      to se zřejmě vztahuje i k tomu ovládání... takže je "víc realita", když si dřepnu uprostřed pole, pak půl minuty čumim doblba a až pak sáhnu po záložním kvéru? třeba...
      • Ac musim souhlasit, ze sprava inventare potrebuje jeste velkou upravu, tak koncept inventare podle me je prave k dobru DayZ. Pointou je, ze nemas vsechny veci v batohu "po ruce", ale musi se to vse nejdrive vybalit (pripadne rozbalit batoh a potom davat veci do neho), coz je podle me docela skvela drobnost a posouva tu hru vic k one "realite".
  • Vrook
    Už se těšim až to vyjde a hromady lidí budou nadávat, že je to scam, kravina a že vyhodili prachy za f2p fps hru, do který jsou přidaný jenom zombie. Udělám si popcorn a budu tu do diskuze spamovat told you.
  • Mo.. videl sem par sec toho videa a nemuzu si pomoct... Chapu, ze zombici nejsou kdo vi jak inteligentni, ale kdyz na nej nekdo sviti baterkou, tak bych pocital, ze se alespon reflexivne otoci :-)
    • Co ak mu vypadli oci? *1* pri zombie nikdy nevies
  • No je to hodne luxusni ale jelikoz v okoli nemam nikoho kdo by to semnou hral tak nevim. S cizincema to hrat nechci to nebude mit vubec tu spravnou atmosferu a kdo vi jestli to bude hrat alespon dostatek cechu. Nicmene i s ceskyma lidma kdyz je neznam by to nemelo takovou stavu.
  • smejki
    tisíckrát zpomalený L4D je pořád L4D. zatim mě to moc nezaujalo. uvidíme pak v praxi
  • Nn vubec se nesnazili si od DayZ neco vypujcit... Dik i nazev maj skoro stejnej.
    • WarZ tady bylo pred DayZ ...
  • Ocelot
    Možná první MMO, které zkusim
  • Myslim ze DayZ gameplay by nejlip fungoval ve vesmiru stalkera, rozsirenej o anomalie, mutantu, artefakty, obchodovani.

    Nemyslim si ze se to nutne musi drzet ciste zombie, konec koncu, dayz ani puvodne nemel. Mnohem radsi bych videl video ze survavium.
    • stalker mmo chceme všichni *3*
  • Ja nevim jak vy, ale me docela zarazilo to, ze to nepripomina DayZ, ale prave normalni strilecku ala CoD/BF se zombiky. Spis to vypada jako kdyby se War Z zamerilo na casual hrace, kteri si obcas chteji jen tak zastrilet na zombiky. Zjednodusene UI, hitmarky/hitsoundy, skakani napisu "added new item to" pri zvednuti kazde veci, hipspray na zombiky. Jako, muze to byt dobre... mozna se to bude nekomu libit, ale prijde mi to jako DayZ pro deti.
    • Kozy
      ano, všechny hry musí být zaměřené na hardcore hráče
      • Ne, ale jestli se něco spojuje s DayZ, které je hardcore, mělo by být ...
      • Ummm, ne? Jen si myslim, ze DayZ je dobrou hrou/modem protoze to je hardcore - prinasi jistou vyzvu, ktera tak chybela v modernich hrach... Jak jsem rekl, nekomu se to bude libit, je to zcela subjektivni a ja mam radsi tu vyzvu. Tot vse.
        • Přesně souhlasím. Nějak zombie CoD nemá smysl. Když budu chtít kosit zombíky, mám tu kvalitní L4D2 a to už pěkně dlouho. Kvůli DayZ jsem si koupil za 25 euro ARMA2 a to právě proto, že je to jiný styl.

          DayZ není jen FPS, DayZ je krutej survival.
  • Masa-san
    Když už nic jiného jsem rád, že tu máme na obzoru onlinovku, která nejde cestou wow clonu či jiného stereotypu.
    A pokud tento titul bude fungovat souběžně s DayZ (až někdy vyjde jako samostatná hra) bude to jedině dobře, protože existence konkurence přeci jen motivuje autory k odvedení lepší práce a zároveň rozdíly mezi tituly umožní, aby si každý potencionální hráč našel ten svůj šálek čaje.

    K videím.
    Neukázali toho moc co by jsme už jinde neviděli, ale to neznamená, že to za každou cenu nemůže ve finále fungovat , nebo ano? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit