Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fps 3d per? WTF is that? :D
  • Ac musim souhlasit, ze sprava inventare potrebuje jeste velkou upravu, tak koncept inventare podle me je prave k dobru DayZ. Pointou je, ze nemas vsechny veci v batohu "po ruce", ale musi se to vse nejdrive vybalit (pripadne rozbalit batoh a potom davat veci do neho), coz je podle me docela skvela drobnost a posouva tu hru vic k one "realite".
  • smejki
    "jeden z důvodú proč se stalo dayz tak oblíbené je hlavně engine s ovládáním z army2"
    to je vážně míněná věta?
    každýho sere zbytečná těžkopádnost ovládání, každej chce chce normální správu inventáře
    "Ta hra je prostě výzva (víc realita) ve všech směrech"
    to se zřejmě vztahuje i k tomu ovládání... takže je "víc realita", když si dřepnu uprostřed pole, pak půl minuty čumim doblba a až pak sáhnu po záložním kvéru? třeba...
  • Jak už tu někteří psali, jeden z důvodú proč se stalo dayz tak oblíbené je hardcore survivor a hlavně engine s ovládáním z army2 (chvíli trvá než si na to člověk zvykne). Tyhle prvky dodávají hře vše co jinym chybělo, nedokážu si představit že bych se vratil k nejaké fps 3d per. hře s klasickým ovládáním asi už by mě to nebavilo.
    Ta hra je prostě výzva (víc realita) ve všech směrech a myslim že u warz už jenom z videa jde poznat že je to víc arkáda.
    Ta odezva komunity mluví sama za sebe a od toho jde vyvodit co tihle hráči chtějí
  • Vrook
    Už se těšim až to vyjde a hromady lidí budou nadávat, že je to scam, kravina a že vyhodili prachy za f2p fps hru, do který jsou přidaný jenom zombie. Udělám si popcorn a budu tu do diskuze spamovat told you.
  • USER47
    http://thewarz.com/

    "First zombie MMO"

    "New generation of MMO"

    "The War Z is the world's first survival mmo Zombie Game. You may have played Zombie Games before - now it's time to live one."
  • Co ak mu vypadli oci? *1* pri zombie nikdy nevies
  • Mo.. videl sem par sec toho videa a nemuzu si pomoct... Chapu, ze zombici nejsou kdo vi jak inteligentni, ale kdyz na nej nekdo sviti baterkou, tak bych pocital, ze se alespon reflexivne otoci :-)
  • stalker mmo chceme všichni *3*
  • No je to hodne luxusni ale jelikoz v okoli nemam nikoho kdo by to semnou hral tak nevim. S cizincema to hrat nechci to nebude mit vubec tu spravnou atmosferu a kdo vi jestli to bude hrat alespon dostatek cechu. Nicmene i s ceskyma lidma kdyz je neznam by to nemelo takovou stavu.
  • WarZ tady bylo pred DayZ ...
  • Ne, ale jestli se něco spojuje s DayZ, které je hardcore, mělo by být ...
  • Přesně souhlasím. Nějak zombie CoD nemá smysl. Když budu chtít kosit zombíky, mám tu kvalitní L4D2 a to už pěkně dlouho. Kvůli DayZ jsem si koupil za 25 euro ARMA2 a to právě proto, že je to jiný styl.

    DayZ není jen FPS, DayZ je krutej survival.
  • Ummm, ne? Jen si myslim, ze DayZ je dobrou hrou/modem protoze to je hardcore - prinasi jistou vyzvu, ktera tak chybela v modernich hrach... Jak jsem rekl, nekomu se to bude libit, je to zcela subjektivni a ja mam radsi tu vyzvu. Tot vse.
  • smejki
    tisíckrát zpomalený L4D je pořád L4D. zatim mě to moc nezaujalo. uvidíme pak v praxi
  • Nechápu proč dáváte dislik. Dyť má naprostou pravdu, ikdyž nedělal bych si z toho starosti protože wszechny palce dolů jsou od "fanboyou" COD a BF
  • A proč ne? CoD vychází rok rok, WarZ je jenom překopaná ta jejich druhá online FPS, nevzpomenu si už, jak se jmenuje.
  • Kozy
    +1
  • Kozy
    ano, všechny hry musí být zaměřené na hardcore hráče
  • walltar
    Nemyslím ... wowko nehraju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit