Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Hmm, podle videa (které samozřejmě nemusí ukazovat umělecký styl samotné hry) to vypadá trošku jinak na pohled než v předchozích hrách. Že by se pokusili o větší odstup ve stylu od minulých arkhamů? Zdá se, že s tím oznámením na nextgen a výraznou změnou hratelnosti (zakomponování batmobilu) asi přijde i nový engine.
    • A Batman vyzera ako Ben Affleck, nahoda? :)
      • Spiker01
        Hlavně vypadá mnohem mladší, což je divné, když by se mělo navazovat na AC.
  • Takže po "zassassinscreedovatění"batmana v arkham city tu máme jeho "zgtáčkovatění" v Arkham Knight. Věřím že rocksteady co do herních kvalit opět nezklame.
  • Tak doufám že tam bude i Joker jako Mark "Luke" Hamill‎
    • No to asi sotva viď *3*
  • Hmm zase vycucnutí až do úplného rozm*dání značky..
    • Ronox
      Jak můžeš někdy vycucnout Batmana během čtyř her, když tu je už skoro 75 let? Těch příběhů tu je taková tuna, že ani 20 her by to nevycucalo.
      • Malleth
        Ubisoft by to dokázal
    • Podle ceho tak usuzujes? Ja zadnej kvalitativni pokles nevidim, i AO na kterym Rocksteady nedelali byl super, s vybornou atmosferou. Ja se moc tesim
  • Na tohle lze říci jediné: GO ROCKSTEADY!!! Velmi se těším na další dílo mistrů herní zábavy, u kterých zatím platí co hra, to klenot. Moc, moc, moc držím pěsti, ať jim to vydrží i do budoucna a ať takových tvůrců jen přibývá!
  • ''fap fap fap fap''
  • AO jsem ještě nehrál, protože nehodlám riskovat, že se kvuli bugům seknu v polovině, ale z toho co jsem pochopil, tak žádnej posun se nekonal. Tady to vypadá, že Rocksteady značku zase posune o něco dál :)
    • Já jsem teda hru dohrál bez jakéhokoliv zaseknutí vinou bugu.
    • Ronox
      Posun ne, ale příběhově to bylo skvělé. Hlavně pasáž "zrození" Jokera podle novely Killing Joke.
      • Já třeba Killing Joke nikdy nedocenil proto, že hodně (i když ne definitivně) prosazuje jednu konkrétní verzi Jokerova zrodu. A pro mne je ta postava mnohem přitažlivější bez jakéhokoli známého původu. Nicméně rozpracování Jokerova a Batmanova vztahu v AO bylo (hlavně v kontextu konce AC) moc fajn a asi nejlepší část celého příběhu :)
        • Lukyz
          "Sometimes I remember it one way, sometimes another... if I'm going to have a past, I prefer it to be multiple choice!"
          - Joker (The Killing Joke)
          • Já vím. Ale zároveň ten příběh šíleně protlačuje Red hood origin verzi. Je to asi jako kdyby řekli "No, Joker je Red Hood. On si to sice už víceméně nepamatuje, ale je to tak."
            Třeba Nolanova vize Jokera jako člověka bez ID, otisku prstů, jakékoli identity záznamů nebo minulosti, mi přišla mnohem děsivější. Vím, že Killing joke je legenda a mám ho rád, ale tahle věc mě tam prostě mrzí
  • mohli už rovnou přidat batloď, batmotorku, batkoptéru, batletadlo, batponorku.. tedy věci co má GTA série už asi 10 let
  • Můžu se zeptat proč Rocksteady nedělali vůbec 3díl ?
    • Malleth
      Protože dělali na tomhle. Arkham Origins byla jen výplň
  • Už se dá i předobjednat: http://www.game-key.cz/detail-hry.aspx?gid=57 *1* Jinak těším se na Batmobil (bylo mi líto v Arkham Origins se na něj v jeskyni jen dívat).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit