Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hral si poslední dva dily GTA?? Ve 4 auta byla docela realisticka (tak aby to bylo zabavné) v 5 je to sice horší ale vyrovnava se to dospělým realistyckym příběhěm. A GTA většinou dostavá hodnocení o kterém se Mafii ani nezdá :)

    A hlavně v gameplay Mafia III je pouzit stejny engine jako byl ve dvojce (alespon co se aut tyče) vybuchují naprosto stejně jako ve dvojce a uz tam mi to vadilo ze se rozleti kola do stran auto vyskoči a je jen ohořelé.
    • Auta maji uzasny, hlavne fyziku, to je fakt ;)
    • 5 má dobrý příběh i celkem promyšlený ale nedá se mluvit o realismu ani náhodou, jediný díl který se tomu přiblížil byl TLad a potom IV
  • Řeknu to takto. Hra to může být stejně dobrá nebo i lepší, než předchozí díly, nicméně zároveň bych počkal až to vyjde, než se na něco těšit a pak být zklamán.

    Jediné co se mi nelíbí je, že se zbavily té skvělé atmosféry předchozích dílů. Chyba.
  • Hra to, alespoň podle známýho co na tom dělá, bude supr *1*

    Každopádně, alespoň já mám 20.-30. léta v americe, spojený s Mafií ..... 60. léta, jsou pak jasnej Vietnam.
    Takže, sakra, do tohodle období si měla 2K koupit práva na dalšího Vietconga a ne tam hodit Mafii III ! To tam nikdo nezná Kmotra, bo co ...samo že jen první dva filmový díly :D
    • A proč by si 2K mělo kupovat práva na Vietconga, když je už dávno mají? *1*
    • Co mu přijde supr na tom , že narazíš do auta a okamžitě vybouchne . Střelíš do něj brokama ( okamžitě vybouchne ) . Mafia byla trochu taky o realnosti . Tohle podle videa vypadá na arkádovou sračku stylu GTA . Hru si rád zahraju ,ale po tom co mě dvojka zklamala ,od toho moc nečekám . Páč dvojka podle slibů měla taky bejt pecka , dokud se do toho nenasrali Amíci a nekoupili Illusion . Se nedivím Bártovi ,že odešel.
      • Ty si GTA asi nikdy nehral co? Alebo tam sa niekedy stalo to, ze auta po naraze odlietavali a hned vybuchovali? Alebo pri nahanacke dostali auta smyk, prevratili sa a vybuchli? Az take sialenstvo v tom tvojom arkadovom gta nikdy nebolo..
      • Ještě budeš na dvojku vzpomínat.
      • Keyz
        I GTA má nějakou fyziku a když do sebe nabourají dva osobáky, tak není možné aby to jeden projel jako tank a druhý odlétl a vybouchl...To video bylo tak debilní, že se to prostě nedá....
  • To co za blba je en hlavny hrdina gta som hral s tynto mili moji chodte do pjerdele ja chcem vasuta v dabingu a ten nieje cernej
  • Mne se to celkem libi a těším se, bude to jine nez od nasi kluků, ale to neznamena, že to bude špatné - nemužete vedět, jak by to třeba dopadlo blbě od 2K Czech, co se s tím trápili snad 4 roky od vydání Mafia 2 a nic neukazali.

    Obecne na nejaky cesky rychlo dabing kaslu, lidi co soudi kvalitu hry, podle toho jestli ma cesky dabing / titulky jsou mimo...
    A navic stejene na to nejvic pičujou ti, co to nakonec ukradnou!
  • Tomas65SVK
    Postupom casu je coraz viac vidno aky to poklad hru Mafiu 1 v cechach vytvorily.
  • dej je teda peknej kyc..sbohem Tommy Angelo *3* *7*
    • Zrzzek
      tys už to dohrál, že víš, že je tam kýčovitý příběh? *15*
      • ne ty trole ..dej v tom traileru je kyc.. o boze sem chudinka bez rodicu, co skoci s congama v dzungli , pak se vrati je hrozne drsnej a da se k mafifi ..WAAUU... americaaan dream !
        • Zrzzek
          to je prostě úvod... mě spíš zajímá, jak se bude odehrávat příběh ve hře...
        • ZvacA
          A jak se to vlastně v tomhle liší od předchozích dílů? Obávám se, že patent na scénář, ve kterém by v jedné ze tří čokolád našel obyčejný polobosý a otrhaný klouček prodávající jabka pozvánku k mafiánské rodině, která zrovna vypsala konkurz, držíme asi jen tady.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit