Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan
    A víte co? Česká nečeská, mně se ta hra líbí. A kdo si stěžuje na to, že "grafika je hnusná", tak je slepej jako člověk, kterýmu přestaly fungovat oči.
    • Asharak
      Ano všichni tu řešíme grafiku, fajn, jo... jdu si vyčistit ty oči *12*
    • Keyz
      Tak jestli máš arkády jako prase tak zatím to tak vypadá. Produkční hodnoty mají určitě velké.

      S Mafia 1 a 2 to čistě podle toho prd co víme má málo společného. To nebyla arkáda. Ani dvojka. Tohle je vyloženě komické.... Tedy ten gameplay, co je na netu.
  • mikezz
    Chcem hrať za starého Vita alebo toho zviazaného chudáka a rozstrielať tomu namakanému hlavnému mačovi zadok. Ale vážne - hra sa mi v istom zmysle páči, už môže len prekvapiť. Viac sklamaný ako z prvého dojmu už nebudem.
  • Mno, po zkouknuti traileru a obrazku mam jen jednu otazku: kdy uz konecne oznami tu Mafii 3? :)
  • Dabing Mafie 1 a 2 mi rozhodně nepřijde jako ... s prominutím ... z*urvený, ale naopak. U dvojky měl alespoň člověk pocit, že to můžeme tak nějak ještě považovat za českou hru, byť už dávno prodanou do ciziny. Bohužel, je mi jasné, že takhle to tu nikdo nevidí, ale to jsme my, Češi ... Závidím docela našim sousedům z Polska, že mohou být hrdí alespoň trochu na své vlastní studio, které vydalo Zaklínače (i když měl hodně chyb) a dokázalo se s ním prosadit a hned s tím nešli mimo hranice (tím myslím, že to neprodali a mají tam svůj vlastní jazyk). V herním průmyslu můžeme být tak nějak leda hrdí na Warhorse, které se teď stalo známé, ale uvidíme jestli to dotáhnou někam dál až vydají první hru. Zatím však můžeme být pyšní na kuloví. Všichni, že čeština je špatná, ale pokud ji tak nemáte nikde rádi, tak se rovnou naučte jen anličtinu a mluvte pouze s ní. Občas se dabing nepovede (v tom případě ho můžete vypnout) a někdy ano, jde jen o to, si ty kvalitní kousky vychutnat a projevit trochu uznání.
    • tak jediný co nám tak trocu zbývá je Bohemka a doufám že se Warhorse nestratí
      • Škoda jen, že je Bohemka tak nějak pozapomenuta ... nedaří se jim tak moc, ale holt jsou zaměření jen na úzkou část hráčů.
        • Tak DayZ má poměrně slušný prodeje, na to, že hra je v Alfě ...
          • Prodeje má nejspíš dobré, ale jak jsem napsal. Orientují se jen na akční hry se zaměřením na jistý realismus (v DayZ si stačí odmyslet zombie). Tudíž nejsou tak známí jako studia, která oslovují větší publikum. Zkoušeli udělat něco jako strategii, ale nevyšlo to moc dobře a Take on Mars a podobné tituly jsou zase jen simulace, tentokrát bez střílení. Netvrdím, že to jsou špatné hry a špatné studio, ale vedle velikánů EA, Ubisoft a další se řadit nemohou. CD Projekt RED už je ednes taky celkem známý a nepochybuji, že velké firmy je respektují. Zkrátka pokud se podíváte do novinek a různých zpráv ze světa o herním průmyslu, tak o naší zemičce tam mnoho nepadne, pokud nebudeme teď počítat sledovaný projekt od Warhorse, který ještě nevyšel. Bohemia Int. je nenápadný a až moc směřovaný jen na úzký segment.
  • Má to minimálně rok do distribuce a všichni chytrý jak rádia z jednoho gameplaye... to mě vždycky baví :D :D chudáci.. měli byste se od toho počítače někdy odlepit a jít ven, protože už vám to leze na mozek.....to samý s SW:Battlefront
    • Paulcz
      někdo rozpozná nekvalitu na první pohled, někdo ne.. :)
      • Ano. I film lze kvalitně hodnotit z traileru. *1*
        • Chim
          Ano, dá.

          https://www.youtube.com/watch?v=M-pXDoe5a0E
          • ad absurdum. Kdyby to vydával Warner Bros a ne SciFy, nebo Asylum, hodnotil bys jinak. Tyhle diskuze mne začínají bavit aneb kontemplativní nářez před spaním *1*
            • Pokud bych měl hodnotit podle traileru a vzezření hlavního hrdiny, tak Wrestler, Hellboy nebo Cabin in the Woods by byli zaručený propadáky *3* *1*
              https://www.youtube.com/watch?v=Ob9J3kCELXE
            • Chim
              Hraje tam Steve z Beverly Hills, ani bratři Warnerovi to nezachrání. Takže ano... hodnotil bych stejně. *1*
  • Vypadá to nádherně včetně toho zasazení, jen bych chtěl mít zodpovězeny nějaké otazníky z druhého dílu. Přeci jenom ten konec byl nepříjemně otevřený a dlouhou dobu jsem přemýšlel nad tím jak to všechno mohlo skončit.
  • dvojka byla nejlepsi dil nevim co resis, tohle nema s narodni hrdosti co delat, proste vic penez vetsi kvalita a to byla dvojka a splnila uplne vse doufam ze se to podari i trojce.
    • Zrzzek
      víc peněz, větší kvalita? ale prosimtě...
      • hral si dvojku? tak proc se ptas,v 2k czech by to s rozpoctem asi tezko daly, dabing byl super nemel chybu pribeh taky slintal jsem jako malej, jen doufam ze ze zacatku bude poradna akce ve vietnamu
        • Zrzzek
          hrál jsem dvojku, jednička se mi líbila víc (příběh byl o dost lepší, auta - jejich ovládání a rozmanitost lepší, snad jen akční pasáže byly ve dvojce lepší, žel moc jich tam nebylo)...
          plno nízkorozpočtovejch/indie filmů/her strčí vysokorozpočtový filmy/hry do kapsy...
          • pribeh lepci nebyl, ovladani uz vubec ne, rozmanitost tak to se musim smat, indie nema nic spolecnyho stemito tituly a nikdy zatim mit nebude asi proto rikas takove veci
            • Zrzzek
              to je věc pohledu.. někomu se víc líbila jednička, někomu dvojka... ale prostě neplatí, že víc peněz automaticky znamená větší kvalitu, s tím prostě souhlasit nemůžu...
  • 2016. Takže druhé pololetí 2017 ;-)
  • Ok tak afroamericana jsem si odskrtnuli. Co dal? V Mafii 4 bude nejaky polocinan a pozvedne triady v san francisku? Mafie 5? Ze by nejaky latino a miami ? Mafie 6 - polorus a New York ? Mafie 7 - polobrazilec nebo poloind, jeste si nejsem jisty. Mafie 8 - pologrizzlyyettimuz nekde v Anchorage...

    Ach jo.. *7*
  • V jedničce se Vávrovi podařil docela husarskej kousek. Dokázal v jejím scénáři dokonale vystihnout romantizující atmosféru zlatého období mafie v Americe a ještě ji podpořit i na dnešní dobu výborným dabingem a technickým zpracováním. Ve dvojce se to už trochu podělalo, hlavě co se týče scénáře a charakteru hlavní postavy, ale zas úplně špatný to nebylo. Těžko říct jak by to dopadlo, kdyby si Vávra dokázal udržet maximální kontrolu nad projektem jako v jedničce. Ale trojka zatím tou ukázkou působí víc jako GTA už tím, že se hraje za obyčejného kriminálníka. Uvidíme jak to dopadne, ale zatím to moc nenadchlo.
    • Vavrovi se nic nepovedlo. Jen vykradl par filmu...
      • Rozumím tomu, že ho moc nemusíš, ale kdo se dneska v něčem nenechal někde inspirovat? Zrovna speciálně u her.
        • Ano. Ale mafie 1 ve sve dobe prorazila hlavne proto, ze cesky tym nabidl technicke reseni, jenz umoznovalo udelat velky a skoro srovnatelny projekt jako bylo GTA3, ktere zrovna vyslo. Vavra z toho dobrou hru neudelal, nybrz celej team Mafie1. Uspech ty hry na Vavrovi nikdy nestal a stat nebude.
    • No obyčejnej kriminálník. Zase ten kontext té doby. Ber to tak, sám týpek vyrůstal na ulici, pak si chtěl na jistotu vyzkoušet hraní si na G.I. Joe v zeleni, a když se vrátil, tak doma si to někde znovu štrádovala segregace, kytičkovaní a zhulení pacifisti a celkově opovržení a bordel. Měl v jeho pozici na výběr? A když se o něj nedokázala postarat země, spřáhl se s partičkou jemu podobných. A ti pro změnu skončili s vystřelenýma mozkama po baru, protože nejspíš nějakým konzervativním špagetám nalezli do bysnysu. A tak se rozhodne si to zařídit po svým. Tohle už asi nejde vnímat jako romantický 30. léta s gangsterama ve vyleštěných botách, klobouku, s doutníkem v hubě a se samopalem u boku. Tohle je rození přesně toho zločineckýho systému jak jej známe dnes.
      • OK chápu, že v 60.tých letech asi těžko můžeš hrát za romantickýho mafiána let 30.tých, ale mě de spíš o odklon od pojetí původní hry a jestli má vůbec cenu tomu říkat ještě Mafia. To je ovšem asi spíš ale můj problém. Pro mě to pokračování Mafie už nejspíš nebude, ale třeba jako hra to bude dobrý. Jsem prostě starej nostalgik *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit