Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem zvědavý, za jak dlouho bude vypuštěná informace o tom, že se chtějí zavděčit veteránům série, a proto bude hra obsahovat 2 funkce ze 100 jako v předchozím/ích dílu/ech.
  • Já se těšil na super hru s "realistickým" chováním. No nic vypadá to jako GTA: Vice City po 13 (?) letech. Neříkám, že GTA je špatná hra, právě naopak, ale u Army, taky nečekáte hru typu CoD.
  • Tak tady je vidět jasná spolupráce s UWE BOLLEM a výsledným produktem nemůže být nic jiného než nový Mafia Rambo *1* *2* *14* *8*
    • Hangar13: jejich první hra a hnedka poslední *15* *5* *12*
  • Prophet
    Možná konečně Vito vysvětlí, co se stalo s Joem (já vím, pravděpodobně ho zabili)
    • Ano, zabili. Někdo to odnést musel, tak to vlastně řekli.
  • palver
    Nečekal jsem moc. Čekal jsem dokonce, že to bude mizérie. Ale že to bude tak příšerný, jak to zatím vypadá z informací a ukázek ze hry, to jsem vážně nečekal.

    Arkáda někde mezi GTA a Saints Row s nerealistickým jízdním modelem, hromadou výbuchů okolo... a do toho přihodíme trochu multi-kulti rasových klišé...

    Tohle nemá s Mafií a jejím duchem vůbec nic společného
    • Prophet
      Zapomněl jsi na hlavního hrdinu Ramba
  • Chim
    Mno... takže pokračování trendu ze dvojky, jenom horší. S PC portem se ani nemusí obtěžovat. Ale na konsolích si to své diváky určitě najde.

    Hodnocení: 2/10
    • Sr_Lobo
      Se nedivim, ze tu ty recenze vypadaj jak vypadaj, kdyz uz i ctenari hodnotej hru dle traileru a prvniho gameplay videa *3* Bez urazky, jen me to u tebe vcelku prekvapuje.
      • Chim
        Jíš maso?
        • Sr_Lobo
          "...Tak víš jak by mělo chutnat ?" Jestli to je celý tak je to dost slabý
          • Chim
            Nápověda:
            https://www.youtube.com/watch?v=B9xvZ1jiB3Y&feature=youtu.be&t=1m40s
            • Sr_Lobo
              No budes se divit, ale z toho prispevku to tak nevypada.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Tak příště už aspoň budeš vědět *3* .
  • septicflesh
    MAFIA 4 se bude odehrávat v osmdesátkové Praze. Hlavní postavy vozíčkář Potměšil, Roman Skamene a kozy nostry Evičky 'tričko' Jeníkové.
    • Druhá polivina bude porevoluční Praha, z nabídky zmizí tesilky, objeví se fialová saka a černé boty nepůjde kombinovat jinak, než s bílíma ponožkama. Jedna z misí bude zúčastnění se bitek mezi skínama a Cikánama, přičemž se bitka odehraje v restauraci vlastněný Rusákama, čímž si je znepřátelíte. Také zde bude jedna mise mimo Prahu, ta se bude odehrávat v okolí Orlické přehrady...
  • No jo, takže dvojka byla vlastně poslední díl :)
    • palver
      Spíš jednička...
  • takže čistě americká produkce, to bude zase klíšé...
    • "čistě americká produkce" - ne, no....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit