Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou to takove nenarocne hry pro masu, co nemaji skill,i trpelivost ani rozum hrat normalni hru
  • rancor1223
    MOBA hry jsou zlo. Mám na Steamu asi 10 her co bych si rád zahrál s kamarády. Samotného mě to už nebaví. Torchlight 2, Borderlands 2, Payday 2,... Ovšem nikdo z nich hrát nechce, všichni hrajou jen Dotu a LoL. Zlo je to *16*
  • dlc s bulharskem uz je ve vyrobe ;)
  • Priznam sa dotu 2 ani 1 som nejak moc nehral ale tvrdit ze Diablo zvlast jednotka by bledla zavistou pred variabilnostou je dost silne slovo, ked samotna dota sa odohrava stale na jednej mape a menia sa iba postavy a vlastne samotna strategia je v roznom pouzivani roznych schopnosti jenotlivych charakterov. To uz mi pride viariabilnejsi aj SC2 s kopec mapami.
    Co sa tyka lig tak si snad robite srandu ze su v SC2 vyvazene. Ostatne asi v ziadnej hre sa to neda spravit na 100%. V SC2 mam pocit ze kazdu sezonu je kazda liga ina. Bronzova je skoro vzdy easy, strieborna, uff niekedy zahul, zlata vecsinou pohoda, platinova niekedy peklo a zasa diamantova pohoda. Ono totiz asi dost zalezi na freelooseroch kedy sa ake mnozstov presuva medzi ligami. Vela krat sa stane ze v zlatej lige je to pianko a naopak v striebornej je to peklo lebo si hraci z vyssich lig davaju pianko prave v brnzovej.
  • 2 roky hram HoN a este stale nepoznam vsetky zakutia tej mapy
  • Inquisitor
    A teď česky :)
  • Bohuzel, to je myslim za prachy. Jinak si je odemykas za favor, pripadne vezmes zavdek random rotaci.
  • Nebo ještě lépe třeba dokonale propracovaný náhodný generátor map jako byl v Age of Empires 2? To mi neříkejte, že vytvořit vyváženou mapu je tak složité.
  • smite sa mi paci ale cakam kym otvoria vsetkych bohov
  • sugyn
    Minuta cekani na zapas je strasna doba? Mel jste to zkusit od bety kdy cekaci doba byla klidne i 25minut. A hardcore nerd z ruska pokud to neni ironie tak dobrych ruskych hracu je pomerne malo, vetsinou se zjevuje to co v prvni minute umre pak to blamuje vsechny okolo podivnym mixem slozeny z anglictiny a rustiny a ke vsemu vezme to neco idiotskyho pudge nebo kunku a jde na mid. Nekoupi to couriera, wardy, nikdy to nehraje supporta a uz vubec nikdy ti to neda salvu. Souhlasim matchmaking je treba zmenit. Unavuje me hrat s nekym kdo ma odehrano 30h a ja mam 500.
  • Zlate SMITE. Matchmaking max 3 minuty, zapasy pekne odsejpaji, s urvanyma debilama se setkavam fakt hodne vyjmecne, a to se vetsinou omezuje jen na rypnuti o vasem skillu. A ty srandovni animace bohu po prohranem zapase zmirni nasranost:-) Kdo nezkusil, tomu vrele doporucuju.
  • *15*
  • A to vadí? Lepší je jedna dokonale propracovaná mapa, než čtyři mapy totálně odfláklé *5* (né že bych tím narážel na nějakou hru)
  • BoB.2
    Zkuste http://www.mercelite.com/ celkem v pohodě MOBA.
  • BoB.2
    Ještě že moje angličtina stojí za prd tak vím kulový co melou. *5*
  • Pořád tam je pouze jediná mapa k hraní?
  • dota 2 je strasna v tom ze pokial nemas vyssi level tak si nezahras dobru hru, a zvycajne ked sa nieco dosere tak sa ludia odpajaju cize si automaticky prehral. Dota 2 je nehratelna na zaciatku a pokial sa dostanes na lepsi level tak ta to aj prestane bavit ako mna. HoNko to ma lepsie vymyslene.
  • dota 2 je asi najhorsia hra pre noobov:D pokial clovek nehral aspon lol tak by som to ani neinstaloval...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit