Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • froztik
    A umí někdo z vás ty hejblátka používat ? *5*
    • SkillJam
      Myslím, že Lukáš s jeho hudbou a hudební kariérou něco umět bude *3*
      • Stejne to Lukas ve skutecnosti poridil pro svoji kapelu a podcast je jen zasterka. :o)))
        • janchor
          Pst!!!
        • SkillJam
          Hele mě by to ani nevadilo *1* Pokud by to znamenalo nové album, nebo něco podobného, proč ne :)
        • montatatana
          neasi :)
    • 5 mikrofonu = minimalne 5 vstupu = minimalne 5x to samy + vystup, apod.
      Kluci jsou sikovny, to vis ze jo ; )

      Jsem teda zvedavej jak se tohle projevi na kvalite zvuku, protoze by me nikdy nenapadlo si na tu stavajici stezovat..? Nevite co s prachama! : D
      • sugyn
        5 mikrofonu rovna se 5 vstupu ne minimalne nebo maximalne.A malo co se nahrava vetsim poctem mikrofonu.Mozna tak bici sestava.

        Na kvalite zvuku se projevuje vic veci, at uz samotny nahravani (pouzity hw, mikrofony, kabely, mixaky, zvukovky etc.) pres mastering az pres samotnou mistnost a nakonec jak dotycny umi pracovat s mikrofonem a dynamikou.

        kazdopadne nestezoval bych si na ten mixacek.
        • Jaktoze ne minimalne? Kdyz k tomu maji pet mikrofonu, tak je asi i muzou vsechny pripojit, ne?
          Zrovna tak to snad neznamena, ze je tam tech vstupu PRESNE pet. Treba jo, treba ne. Nezkoumal jsem to, ale myslim ze to na obrazku vypadalo klidne i na vic..?
          Nebo co se mi snazis rict?
          • sugyn
            Tohle nesouvisi s mixakem ale s mikrofonama.1 Mikrofon 1 vstup, proto ich tam zapojis presne 5 ne vic ne min.
    • Pokud to nikdo z redakce používat neumí, pak taky dobře.....nezávislé avantgardní nahrávky neidentifikovatelných zvuků bývají taky fajn.....jak MIDI melodie... *1*
    • M.Habarta
      Copak Lukáše nepřezdíváme Mixpult?!
    • Inquisitor
      To bude metodou pokusu a omylu :)
  • A obsah podcastu by sa za peniaze nedal upgradnut?
  • Škoda, že už DA mám, ovšem snaha se cení.
    Takže pokud ho někdo chcete, pošlu ho na první email.
    • Pošleš prosím na matrixhaj3@seznam.cz ? :) Dragon Age nemám , ale je to hra kterou by můj počítač snad mohl utáhnout. díky
      • Alex81
        Máš to tam.
  • Ale já už vážně nic nemám!!! Všechno jsem poslal fukovým homosexuálním psům...
    • RakeW
      Kterej mimochodem vydělal stejnou částku jako tady na Games.cz za jeden den (i když měl o dvacet platících míň). :).
      • Pan_Klobouk
        Fuka taky vybiral? Chtel oficialne zaregistrovat ty svoje psy, nebo jak?
  • morik
    Doufám, že přítomnost tohoto přístroje nezapříčiní nahrání těch zvuků, které jako posluchač nechci slyšet, zejména těch tělesných ( flatulence, říhání, pocení, škrábání varlat...)
    • smejki
      už teď jim vržou židle... aspoň si to namlouvám *1*
      • To nejsou židle, to jsou Danovy pouta ze kterých se snaží dostat, proč myslíš, že ho nikdo tři týdny neviděl. *8* *16*
    • Ještě aby to nahrávalo zvuk dopadajících slunečních paprsků, to by byla teprv hrůza.
      • bobsh
        budeme umláceni proudem fotonů, pomoc!
  • dobře vy! pokračuju v Donate *3*
  • janchor chysta nove LP, ne? :D
    • Lesní p*rno.
    • LP, co to je?
      • bobsh
        Lachtaní Penis, co jiného by Janchora asi tak mělo zajímat?

        (a teď beze srandy, to vážně nevíš co je LP, nebo je to zas nějakej tro(t)ling?)
      • Pan_Klobouk
        Loupezne prepadeni?

        Ti dnesni mladi, ti se maji... jen same MP3 a iTunes. :)

        Zkus tohle: http://static.themetapicture.com/media/funny-cassette-pen-age-verification.jpg
  • mirekdusinojc
    Pardáda, doufam, že ti lolani, co označovali donate systém za jasný znak úpadku serveru teď chytnou na nějakou dobu zánět středního ucha. Mír všem
    PS: Ještě taková technická, co když vás bude víc jak 5?
    • Jestli nakoupili takové ty mikrofonky co se uchycují na oblečení a pokud tam bude zase Alžběta, tak se stejně zbývající čtyři záhadně pokazí a ostatním nezbude nic jiného než se naklánět k tomu Bětčinému, když budou mít slovo.... *3*
    • Tak se tam nevejdou. *16*
    • janchor
      Sníme psy.
      • Slotermeyer
        Hlavně nezapomeň, že Varel pořád má toho housera.
      • MrSanta
        Ale náčelníku, my žádné psy nemáme *8*
        • RakeW
          Bylo by dobré nesníst je všechny najednou. Jíst je po částech, aby byl zbytek spřežení schopen tahu.
  • Nic proti donate, kdyz je dobrovolne, ale u firmy, ktera bere za nejlacinejsi jen textovou reklamu od 80.000,- za tyden vyse (viz. cenik dole) a je to komercni subjekt, ktery byl vytvoren za ucelem zisku a navic sidli na jedne z nejdrazsich adres v Praze (vaclavak), to pusobi minimalne dost nepatricne az drze. Kdyby jste byli amateri, delali to z domova a setrili kde se da, tak nereknu, ale musim v necem souhlasit se Sanshou, i kdyz tak kriticky to zase nevidim, ze to vypada, jako by majitel ulejval zisk a redakci drzel pod krkem -nebo si tu dela nekdo ze ctenaru dobry den. Mne to pride... no takove dost troufale. Ale ten pult i prispevatele vam samo preju, to zadna.
  • jedini kdo ma pravo si v teto diskusi stezovat jsou ti co prispeli a predpokladam ze ani jeden znich si nestezuje *1*
    jinak ja jsem velmi rad za to ze bude lepsi zvuk a moc dekuji Games.cz a EA za DA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit