Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • risa2000
    Jsem rád, že se něco vybralo a že to hoši investovali do lepší audio techniky. Pokud něco považuji za hit games.cz, tak je to právě podcast. Ale poté, co jsem si ho jednou zkusil pustit z iPodu v autě, tak jsem zjistil, že to ještě pořád má mušky :). Jestli se tím zvuk zlepší o 10, 20, 50, 100 % uvidíme v příštím podcastu, nebo dalších, (můžete kdyžtak zkusit "car test" - viz "Once" ;-)), nicméně není to podstatné. Líbí se mi možnost přispět na něco, co se mi líbí a vidět, že jsem přispěl na něco konkrétního ku prospěchu věci.

    Na druhou stranu, doufal jsem, že se vybere víc, ani ne tak na průměrné částce, ale v počtu přispívatelů. Protože mám zato, že games čte daleko víc lidí, a zdaleka ne všichni chodí do školy (i když se možná pletu). Teď by mě zajímalo, jestli v tom hodláte nějak pokračovat, nebo to byla nárazová akce.
    • Na slušné podcasty chodím k Hrej ;)
      • hjnvrn
        Jardo, jsi to ty?
      • lol, ten byl dobrej
  • Nevím, mě ani nevadí, že výkvět českého herního "žumpalismu" poměrně potupně žebrá o prachy, a je právoplatně vyslyšen mohutnými 57-mi sponzory. Budiž jim to přáno. Mě spíš trochu vadí, že dříve jsem mohl přijít na games.tiscali.cz jako na jediné české stránky a mohl si přečíst slušně provedené novinky a i některé velmi slušně napsané recenze. Co si ovšem přečtu v současnosti, od doby nástupu tandemu Poláček-Tichý-Bachyně-Grygar? V novinkách jsou nezřídka zeširoka rozebírána různá humanistická, levicová a pseudointelektuální "témata" a celkově tak působí jako slaboduché slohové civčení na úrovní Fakulty humanitních studií. Chlapci, zajímá toto dospělého prachatého hráče, jako jsem já, který utratí za hry několik desítek tisíc ročně, má předplacené některé zahraniční weby a vlastní všechny herní konzole co existují? Ku.va NE! Já nechci číst zmrdanou sentimentální recenzi na Deus Ex nebo Skyrim, kde dá vypláchlej Grygar všemu co se jen trošku povede desítku /u Skyrimu je to navíc neskutečná drzost, jelikož ta hra není dodělaná/. Proč mě má zajímat, že Grygar cituje Vonneguta od a do z, když jeho recenze jsou spíš jako slohové onanie? Chybí vám pánové profesionalismus a zaměření na ty pravé čtenáře. Myslíte si, že to vaše tradiční zaměření na levicové intíky, kteří zásadně veškerý software kradou, vám přinese inzerenty? Pochopíte, až games.tiscali.cz skončí stejně jako LEVEL, protože z těchle stránek se Level stal, se vším špatným co vždykcy byl. Hoši, nostalgie už vás neuživí. Proberte se, prodejte mixák a zaplaťte lepší lidi.
    • Nostalgie je neuzivi, ale druha nejvyssi ctenost herniho webu v CR asi jo... Tebe mistni sestava a jeji nazory samozrejme zajimat nemusi, ale zjevne zajima dost jinych hracu. Deal with it.
      • Druhá největší čtenost je setrvačnost z minulý "redakce". Starý games.tiscali.cz mělo dokonce mnohem vyšší čtenost, takže to šlo dolů.
    • Zaměření na ty pravé čtenáře? A pravý čtenář jsi pochopitelně ty, že? Když se mi tu nelíbí, tak sem nelezu. Taková by aspoň byla úvaha zdravě myslícího tvora. Ale tahat do toho politiku, to se mi zdá dost přitažené za vlasy.
      Za prvé má každý ne úplně dementní člověk vlastní názor, za druhé, když už máš pocit, že se někde píše politicky zbarveně nebo je dokonce vnucována nějaká politická idea, máš to napsat pod článek (který navíc s tím co píšeš souvisí minimálně) a ne jen tak neurčitě naříkat a používat kanální slovník.
      A nežebrají o peníze, dávají možnost si platit za web bez reklam, podpořit oblíbený server nebo obojí. Možnost volby je fajn. Zvlášť pokud ta možnost byla navržena čtenářstvem.
      • Co??? takže bohatý člověk, který si software kupuje, ne krade, který si předplácí prémiové členství na zahraničních webech, má táhnout? Rozumím tomu dobře? Inu to je přesně to o čem jsem mluvil. Ke stavu věcí jsem se vyjdařoval mnohokráte pod přezdívkou Lumpy.
        A je vůbec normální někomu poskytovat možnost nezobrazovat si reklamy? Co kdyby toho využilo víc lidí než 57? Nebyl by to průser? Podle mě je to žebrota
        • Ten člověk, co tvrdí, že je bohatý a kupuje si hry, je pro web úplně stejný, jako člověk, který si hru v životě nekoupil, ale chodí sem stejně často. Samozřejmě za předpokladu, že nenakupuješ na místním obchodu.
          A co má nějaké prémiové členství na nějakých cizích webech společného s tímhle webem? To by mě opravdu zajímalo.
          Nikdy jsem si žádných stížností na politické zabarvení článku nevšiml, ani od Lumpyho, ani od kohokoli jiného. Asi nekoukám na to správné články, což? Nebo sem chodím moc vzácně, hmm.
          Poskytovat možnost nezobrazovat reklamy normální to není. To znamená, že je to automaticky špatné? Zvlášť ty, jako bohatý člověk, jak pořád opakuješ, bys to měl ocenit. Možnost si připlatit za ústupek. Jinak jestli by z většího počtu subscriberů byl problém, to snad není starost tvoje ani moje.

          Žebrota je "Dejte mi peníze, nebo zemřu" a ne "Dejte mi peníze a budu vypadat lépe a vám se bude pohodlnějí browsit".
  • Ona zábavnost podcastu nezáleží ani tak na technické kvalitě ( obávám se že já hluchoň si patrně žádného rozdílu ani nevšimnu) jako spíše na složení debatujících a ruku na srdce poslední dobou je to docela bída,jakmile neni v podcastu Dan (kterého ale tedka stejnak vetsina ctenaru nenavidí ) nebo Farid (který je bohužel zaměstnán v EA-čili i když je tak ho nejde dost dobře brát jako nestranného) tak to zkrátka není ono.Čili spíše než nový hardware bych ocenil kdyby jste se více snažili dostat do podcastu nějaké nové zajímavé hosty,já sám sem do podcastu asi 3 díly zpátky posílal pár tipů koho bych si rád poslechl-Vaška Rybáře, Jiřího Pavlovského či třeba Karla Drdu...
    • mirekdusinojc
      Sry, ale nesouhlasím, i bez hostů má podcast drive a šťávu. Poslouchám i některé konkurenční a ty jsou bídné. Dan dělá podcást možná zábavnější, ale na úkor určité bulvárnosti. A co se týče ostatních hostů, tak myslím, že je jich poslední dobou opravdu dostatek. Nemusí být v každém dílu super unikátní host. Předně je potřeba říct, že podcast je stále dělán zdarma a ani hosti za účast nic nedostanou, takže prostě musí mít čas a náladu.
      • Si právě říkám jestli by se za učast v podcastu opravdu nemělo diskutérům platit,pro mě je například takový poslech podcastu pokud je vydařené osazenstvo mnohem zábavnější a mnohem víc mě motivuje k návštěvě tohoto webu než četba článků a recenzí.Jinak s tou bulvárností rozhodně nesouhlasím,Dan je jediný který se kouká na hry střízlivým pohledem nic víc nic mín...
        • Wyder
          Dan se nekouká na hry "střízlivým pohledem". Musíme rozlišovat recenzi a komentář, protože to druhé je ryzí publicistika, se vším, co k tomu patří...

          Kdyby měl za úkol napsat recenzi, tak mu ji v tomhle stylu tady, ani jinde, nevydají, protože by to muselo splňovat trochu jiný kritéria.

          P.S. Tím ten článek nehodnotím, pouze upozorňuju, že se tu neustále opakují stejné omyly...
          • Tou větou že se Dan kouká na hry střízlivým pohledem sem ale ani nenarážel na ten jeho (dnes již patrně legendární) článek o Skyrimu. Jen sem chtěl říct(resp.napsat) že Dan je zkrátka o něco kritičtější než ostatní,má mnohdy zajímavé postřehy a celkově se nebojí jít proti proudu/do hádky což ale podle mě ještě neznamená že je jeho projev "bulvární" .Zkrátka nemyslim že Dan má za cíl být samoučelně "proti všem"(jako husité),ale že to co píše a řiká si opravdu myslí.To že danův článek je komentář a ne recenze jsem si zcela vědom ,dokonce myslím že sem tam o tom i něco psal do té dlouhatánské diskuse...
  • Erien
    Rád bych také poslal, ale Paypal nemám. Takže bude existovat i jiné řešení?
    • smejki
      jen se regni, přes paypal už pak jedeš normálně přímo kartou.
      • Normalne kartou nejedes, pokud nemas tu, co podporuje internetove platby. Coz treba ja nemam, protoze mi v te vyjeble bance, co mam (nebudu delat ani negativni reklamu) bylo receno ze by za to byl mesicni poplatek.
        A prevod primo z uctu na ucet je u paypalu co ctu problematicky a podezrele zdlouhavy. Takze pro me paypal pada...
        • Erien
          Já právě kartu na internetové bankovnictví mám, protože kupuju věci ze zahraničí. Kartu mám u Mbank, neplatil jsem žádné poplatky za vedení, ani založení účtu. Vše vyřízeno přes net, a smlouvu mi donesli až domů, už to mám delší dobu a můžu v pohodě doporučit.
        • smejki
          tak samozřejmě že mluvím o e-kartě a ne o obyčejné. A pokud ti vadí poplatky, tak si vyhlídni jinou banku, ne?
        • RakeW
          A tu vyjeblou banku mít musíš?
          • Momentalne jeste nejakou dobu ano. Kazdopadnem mam vyhlidnutou zdatnou nahradu - FIO, opravdu jedina banka prakticky bezpoplatku. Jsem zvedavej jak jim to dlouho vydrzi...
      • Erien
        Nikdy jsem to neřešil, takže to mám pochopit tak, že PayPal je takový prostředník mezi mojím účtem v bance a účtem třeba games.cz.
        • Jop, virtualni meziucet
    • na paypal se mužeš bezplatně registrovat stačí mít platební kartu *3*
      • Nemusis mit platebni kartu.
        • A z čeho se mu strhnou peníze?z prdele?
          • Máma a táta jsou taky sourozenci, co?
          • Trol.diskuzni
            Tak ty peníze si můžeš poslat na paypal účet normálním bankovním převodem, pokud vím... Ale paypal nevedu.
            • ano přesně tak..
  • kostejnesmrtelny
    Cool!
    Čekal jsem teda o něco větší částku, ale na druhou stranu je fakt, že sem chodí především děcka (bez urážky) a co si tak vzpomínám, na SŠ má těch 150 Kč úplně jinou hodnotu *4*

    Mimochodem, taky mám přebytečnej klíč na DA:O. Když jsem si stáhl "demo", strašně mě to nebavilo a navíc mi Origin nesmí do kompu, takže jestli někdo chcete, napište mi mailovou adresu...
    • tak jestli mas navic kod na DA, posilej na grifus@seznam.cz, vyuziju
      pripadne diky
    • diky@ale.ne *4*
  • Ja bych byl hrozne rad kdyby se z tech penez koupilo neco cim pujdou normalne prehravat videa tak aby porad nepreskakovala na zacatek kdyz chci preskocit dal apod. Jinak vam ale drzim palce abyste kvalitu jen a jen zlepsovali at uz jde o zvuk nebo o clanky.
    • To bys podle mě musel apelovat na Tiscali.
  • Docela zvláštní styl podnikání :D
  • life28
    ja som skôr za ten nekvalitný podcast. Počúval som podcastny niektorých svetových webov a v tej štúdiovej kvalite to nebolo ono, podcast má byť predsa garážový, so všetkým čo k tomu patrí.
    • Když maj tu extra kvalitní zvukovou techniku, můžou dělat podcasty dva - jeden krystalicky studiově čistej a druhej zkompresej na telefoní kvalitu a přidaj ruchy na pozadí - takový to oblíbený dupání, kopání do podcasteru, praskání gramodesky, krkání, prdění, troubení z ulice, rozhovor z chodby, výkřiky raněných atd. *1*
    • Tak to by ovšem měli oživit nějakou elektronkovou techniku a vysílat to na dlouhých vlnách. :)

      Ale třeba by se dal udělat druhý stream, který by vysílání digitálně "zgarážoval", hm?
      • Však do obrazu nahodí kočičáka a na mixu přidají šum z řití, jooo to bude garážovka.
    • Trol.diskuzni
      Je fajn, že to říkáš zavčasu, dokud mají 14-denní lhůtu na vrácení peněz (přes kytary.cz snad možná i 30-denní, nevím, jestli se vztahuje i na audiotechniku) *5*
  • Vy všichni kteří stahujete poslyšte : Kupte si odpustky ! Kupte si odpustky ! Kupte si odpustky ....
    Pomůžete tím svému černému svědomí i nám ;) Pak že virální reklama nefunguje ....
  • Pěkná reklama s cílem získat další platby, ale v této zemi bych si moc velké iluze nedělal. Nevím jak ostatní, ale třeba já na zbytečné vyhazování nemám.
    • Ty vole reklama vyzera uplne inak takto zverejnili co nakupili aby hatery nemohli povedat ze to islo redaktorom do vacku...(a ja som im za to velmi vdacny)
    • Trol.diskuzni
      To není reklama, ale transparentnost... Slíbili, že budou čtenáře o všem podstatném v tomhle ohledu informovat, a také tak činí.
      • A zaroven takove male pripomenuti, ze akce stale bezi a kdo jeste neposlal, mohl by teda konecne poslat. ;) 57 lidi mi osobne neprijde moc, na druhou stranu jestli maji Games 100 ctenaru, je to vic jak 50%. :o)))
        • pkart
          No podcast většinou sleduje najednou 350-700 diváků online, takže počítám, že games bude mít aspoň 2500 unikátních pravidelných čtenářů :)
          • 350-700 online divaku? No rikejme teda spis vyzirku, koukat a poslouchat to ano, ale poslat penizky to uz ne. Ne ze by to prekvapilo. Hlavne kdyz nejcastejsi vytky smerovaly prave na spatny zvuk.
            • smejki
              ad BW: Síla iDnes. Jsou to nákuky od lidí, kteří třeba vlezou na jízní řády a dole vidí thumbnail na nějakou bulvární kravinu od Chvalíčka.
            • Mechwarrior_bw
              tomuto jednoducho nerozumiem, ako môže mať Bonusweb.cz skoro 2x viac čitateľov ? čo tam čítajú ? 5-6 rokov dozadu by som to ešte pochopil ale teraz ? a diskusie takisto prezrádzajú že tam moc ľudí nechodí...
            • blixa
              O strukture nebo poctu ctenaru games nemusite spekulovat - docela dost udaju najdete treba tady: http://games.tiscali.cz/design/pdf/gamescz_mediakit_cervenec11.pdf ale treba i na netmonitor.cz
            • smejki
              umím si představit, a ani to nedá moc práce, že většina posluchačů podcastu (i zdejších čtenářů) jsou děcka na kapesném, takže...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit