Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra zdá se že se tu nějak namnožily trollové, musíte se trochu ovládat nebo chudák walltar nebude stíhat odpovídat. A nedej bože jestli si zamáčkne nějakej čudlík na klávesnici z tesca.
  • já bych si fallouty tak rád zahrál, ale vůbec se mi nelíbí ten příběh, svět a tak
  • DS jsem hral a je to fajn hra , ale ani ve snu by me nenapadlo diky tomu tvrdit ze Skyrim je odpad , navic kdyz jde o uplne odlisne hry.
  • Serii TES mam rad.Ale dost me stvou s tema DLC kdy clovek musi leta cekat aby mel hru komplet.
    Modifikace celeho sveta tamriel byla ve vyvoji pri kazdem dilu TES a nikdy to nikdo nedokoncil , takze u Skyrimu to nebude jinak. Dokonce nekdo tenkrat tvoril Oblivion v enginu crysis a podobny ulety ktery nikdy nedosly do nejaky hratelnejsi faze.
  • rhaegar
    Lidi radši si kupte Dark Souls ( pokud jste již neučinili) není moc lepších RPG,,,nechci nadávat na Skyrim,ale je to odpad moderní doby
  • Skyrim miluji(a stale hraji),ale za o tridu lepsi open world RPG povazuji napriklad Fallout:New Vegas. Mam to dohrano 5x a pokazde jsem nachazel nove lokace,nove reseni jednoho a toho sameho questu,partaci jsou zajimavi...
  • DLC =/= Datadisk. Feel the diference bro. *7*
  • Kdy bude zveřejněna Trolova recenze na gayrim ? Redakce odpovězte!
  • popremyslm o koupi jen kvuli navratu do morru ,respektive z5 do Soltsheimu.. jinak s tema uzasnejma novejma vecma nevim . drak jako mount uz par mesice jako mod pokud nepocitam predchozi oblivion kde to slo taky, nove zbroje,,tak opet kostene snad i ledove a medvedi stejne jako v 3 dile atd atd . ... morrowind forever *1*
  • Dokáže mě někdo, z těch co tvrdí, že Skyrim je blbost říct jedno lepší open world RPG? Pravda Skyrim není dokonalý a má své chyby, ale s módy ta hra nabízí prakticky nekonečno zábavy. Jo a pro ty z vás které to zajímá. Nějak jsem hledal a pro každou část světa Tamriel už je ve vývoji nějaký mód, který tyto lokace do hry dodá. Morrowind, Cyrodiil, Hammerfell.. zdá se, že časem si budeme moct zahrát ve Skyrimu v celém Tamrielu. Mód jménem Moopath to Elsweyr (dodávající, jak již název napovídá tropický domov Khajiitu Elsweyr) je již ke stažení =)
  • MrSanta
    Pesimisto, v březnu to tu máme *15*.
    Já to spíš vidím na vánoce 2013 ze Steamu společně se všema dalšíma DLC a hezký zimní výlet do Skyrimu čistě od nuly s novým charakterem. V tu dobu to snad bude na Steamu otevřené i pro náš region.
  • Moje řeč.
  • Tuhle hru s DLC si koupim jen z lasky k Morrowindu
  • walltar
    Pro trapáka každý trapný. *1*
  • Už se těším na další skvělý datadisk k této super hře. Oba předchozí se mi velmi líbí. TES V hraju už od vydání a stále mě nepřestal bavit a zkoušet hrát za různé postavy.
  • WTF? Trapná hra pro Trapné hráče
  • smejki
    ještě že je to do civilizace kousek. *1*
  • Viktor_H
    Dawnguard měl překvapivě silný scénář a důraz na postavy (ve srovnání se Skyrimem) a co jsem pročítal fóra, komunita na to dobře reagovala. Snad se toho bude Bethesda držet i zde. Určitě to zkusím (až to tu nás v dubnu příštího roku vyjde *1* ).
  • walltar
    Jo skyrim bych asi taky koupil kdyby byl na steamu ... ale od cenegy s tím jejich přístupem ani sirky.
  • Ja som si Dawnguard kupil len ako kluc a aktivoval ho uz davno predtym, ako sa Cenege uracilo datadisk vydat.
    Neviem nakolko je to legalne, ale v konecnom dosledku mam origo kluc, za ktory som normalne zaplatil...
    S Dragonbornom to zrejme urobim rovnako...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit