Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím, co máte pořád proti grafice. Hrál jsem MaB už do bety a ta hra mi ani po grafické stránce nepřišla nějak strašná a vzhled hry se také docela slušně postupně vylepšil. Pořád MaB 1 vypadá daleko lépe než drtivá většina MMO. *6*

    Jinak je mi trapný říkat, že tady o grafiku nejde, ale tady fakt o grafiku nejde. V bitvě není moc čas sledovat, jestli mají postavy dokonale vymodelované obličeje. A MaB je především o těch bitvách. No a samozřejmě o modifikacích - jen málokterá hra nabízí takové možnosti, pokud jde o modifikace. Třeba já nedávno rozehrál Mount and Blade z prostředí Středozemě a vypadá to moc dobře.

    Co bych si já přál, je větší důraz na příběh, lépe propracované questy atd. Pořád je to ale série unikátní a tedy naprosto mimořádná. Kdo to nechápe, nechť mi políbí řitní otvor. *3*
  • Jack1947
    No vida, tohle bych uz i vyzkousel , asi mne vazne spise odradila grafika u minuleho dilu i kdyz to uz je fura let a kdyz si vezme clovek ze vlastne tvurci zacinaly s nicim . Tak je to celkem velky posun.
    • Tahle hra neni a podle mě ani nemůže být o grafice a vyšší hw náročnosti co se do lepšího vzhledu týče.
      Chtel bych videt jak by to pak lidem šlapalo v Mulťáku na serveru s více jak 100 hráči s ultra super náročnym vzhledem hry (grafiky).
      Já jsem rád že mi hra jede v MP na téměř minimální nastavení a ktomu jestě s rozlišenim 1366x768 s dobrym FPS.Ale jak je server kde je vic 100 hráčů tak už to taky kolísá.
      Raději ať se zaměří na ostaní věci jako(bojovej systém,možnosti obléhání ve hře,vyzbrojení svého vojáka:počet brnění a zbraní...spoustu dalšího) a grafickej vzhled nechaj až jako poslední.
      Ještě bych dodal že je to asi jedna z nejzábavnějších her co se Multiplayeru týče prostě člověk se v tom vyblne ať už v jakymkoliv modu a užije kopec srandy.
      • Ještě bych dodal že píšu o Warbandu.
  • To jsou screeny z dvojky nebo jednicky ? *1*
  • Tikov
    Doufám, že zapracovávají a vylepšují nápady z modů. Grafika prostředí je warbandovitá, ale stromy vypadají inspirované polished verzí a postavy jsou velmi dobré. Navíc by měla být modovatelnost ještě snadnější než nyní.
  • Tady byl několikrát návrh na multiplayer coop.
    Mě spíš napadla spíš jako ve stylu mmorpg, kdy hráči (třeba max 50 nebo 100 na server), rozděleni na 5 králoství. Války, spojenectví, mír by bylo na náhodu generovaný (nebo nejlepším hráčem za danou stranu) ovlivnitelné. dle toho by byli úkoly (bránění karavany, plenění, dobývání) a obdržený obnos by si pořizoval hráč armádu a společníky.
    Dle mě by to určitě fungovalo.
    Co myslíte?
    • Takový už je mód na Warband. Persistent Frontier.
      • skutečně? Jdu hledat a hned si stáhnu
  • Hohoho, konečně info. Už jsem se bál, že M&B II bylo zrušeno. Moc se těším. Osobně bych bral trošku lepší zásahové zóny a naturalističtější boje. (Když do někoho zaseknu sekeru tak by to mělo být sakra znát) ale jinak držím palce klukům, aby se hra povedla.
  • Je to sice OT ale nevěděl byste někdo co to bylo za hru. Před půl rokem jsem viděl trailer na hru, na začátku holka a kluk dávají dítě do košíku nechávajícího unášet proudem řeky. Utíkají před asi žoldáky (možná vzhledem severskýho původu), týpka trefí šípem a na holku vypustí obří opici nebo čokla. Trailer byl mix animace se skutečnými herci.
    • Už jsem to našel, tak kdyby to někoho zajímalo, je to Hamnasya
  • spook.y
    Už se na to těším jak malé děcko, ale doufám že nebudu zklamán! Jak je v dnešní době u pokračovaní zvykem.
  • proboha, vždyť to vypadá úplně stejně jako původní díl. A ty lidi ve vesnicích, ze screenů je vidět, že budou zase bezcílně blouznit po vesnicích... ať jdou do pr*ele *7*
    • calwin
      podobne zadubené názory pixelhuntrov mi akurát dávajú jasno v tom že si to vôbec nehral
  • Určitě se těším.M&B:WB + Floris 2.6 mi dalo a dává spoustu zábavy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit