Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • calwin
    bože ako im len držím palce aby to bola rovnaká zábava ako warband... nie jedna z najkrajších... ale jedna z najzábavnejších hier určite! :)
    • Krása Warbandu je hlavně v neuvěřitelné svobodě, co se modování týče. To je jasná budoucnost her, Warband je jedna hra, ale kolik se z toho dá hrát jiných her, to by se až člověk divil. Full Invasion 2, Persisten Frontier aj. Super. :)
  • Otázočka pre miestnych znalcov, oprášil som singleplayer Warbandu, ale mám problém s výkonom hry. Keď sa mi na bojisku tlčie väčšie množstvo vojakov (a stačí pár desiatok), tak mi fps klesá až k nule, proste sa to strašne seká. Nie je na to nejaká vychytávka? Skúšal som znižovať detaily, ale moc to nepomohlo... A zostavu myslím vzhľadom na vek hry nemám nejakú slabú - i7 2600, GTX 270, 8GB RAM
    • Tenhle problem mam taky, hraju to na PC sestavě na které rozjedu i armu 2 na full bez sekání, ale u tohohle to fakt nevim , zkoušel jsem si různě pohrát s nastavením, ale výsledek byl stejný, ovladače mam taky nejnovější. :(
      • Hmmm, tak sa zdá, že som to poriešil. Úplne som vypol antialiasing (na vysokom rozlíšení aj tak netreba) a ešte som našiel spúšťací súbor mb_warband.exe a v jeho vlastnostiach bolo neviem prečo zapnutá kompatibilita nastavená na WinXP (mám 7), tak som to zrušil (to by mohlo dovoliť využiť hre viac RAM). Mám inak Steam verziu.

        Beží to úplne super *5*
        • Tu mam taky, mrknu se později na to :) díky moc
    • Kallessin183
      I když se to může zdát divný mě pomohlo zvýšit nastavení - na minimum jsem byl rád za 20 - 30 snímků a teď mám skoro vše na medium až high, počet vojáků na 100 a všechny mrtvoly výsledkem je že mi to jde málokdy pod 40 snímků..
    • skus či ti Nvidia Control Panel rozpoznáva hru samotnú ... a či nehráš na integrovanej grafike :)
      • Presne tak.. je to divne.. ja mam polovicni sestavu nez on a nemam problem..
    • Snad pomůže aktualizace ovladačů nebo vypnutí stínů, trávy, stomů a snížení počtu mrtvých postav na 0.
    • chybička, grafika GTX 570
  • Těším se, doufám jen, že vylepší obléhání hradů a měst, stovka vojáků běžících přes jeden žebřík nebo věž se doufám opakovat nebude, bral bych beranidla, více žebříků, nebo možnost použít ten katapult, který se na mě často směje v pozadí.

    Je asi zbytečné doufat, ale bral bych, kdyby mohl Lord padnout v bitvě a kdybych mohl rozhodovat o vybavení řadových vojáků.
    • XorxoxTalarius
      Hlavne by tam mohl byt multakova kampan, jelikoz hrat ciste bitvy je opruz, ale zahrat si takovou kampan ve vic lidech v parte, jo to bych bral
      • Že je to opruz stim nesouhlasim (Já hraju jen Mulťák a bavi mě to i tak) máš na výběr z několika "typů hry" od Siege,TDM,DM...až teda ty battle a spousty Modů. Ale to co máš na mysli by rozhodně bylo něco nového do MP a taky myslím že i skvělé *4*
        A nebo názory některých v singlu možnost hrát třeba coop ve dvou lidech.
        • XorxoxTalarius
          Jo ikdyby se to hralo ciste coopem, kdy mate partu dohromady by bylo skvele
  • Bude to na nové konzole?
    • Pochybuju, protože celý gameplay je nastavený speciálně na miš a klávesnici ( viz. bránění a útočení i když se to ve hře dá zjednodušit)
      • Ghost47
        Ovládání gamepadem je to nejmenší - přiklad - levá páčka na pohyb, pravá na bránění mečem, pravá + LT bránění štítem, pravá + RT útok. LB a RB na úkroky do stran, na zbytku tlačítek to ostatní (nasednout/sesednout, přepínání zbraní...). Lukostřelec bude mít možná na myši výhodu, u šermíře bych to skoro viděl na ten gamepad.
      • XorxoxTalarius
        To jsi mi vlastne ted pripomnel ze kdyz bojuju tak zurive klikam mysi okolo a doufam ze preziju :D
        • jj, to se mi sttávalo taky, když jsem před sebou měl 10 něpřátel a snažil jsem se marně přežít bez štítu :D
  • líbí sem stím *3*
    • Kallessin183
      Druhá kopie pro mě
  • kdyz si odmyslite o par polygonu bohatsi model postav a nejaky novejsi model nasviceni, tak je to furt to same..a vsadim se, ze i co se tyce animaci a fyziky to nebude daleko od prvniho dilu..co na tom furt ti lidi vidi? vzdyt ten vyber pro mecofily uz tu nejaky je ne?
    • Magister_Peditum
      Vzhledem k tomu, že ani mnohem novější hry jako War of the Roses nebo Chivalry nedokázali udělat lepší středověkou rubanici, tak by i prosté vylepšení grafiky asi bohatě stačilo. Mount and Blade je prostě dosud jedinečná.
      • chivalry a WOTR míří úplně jinam než M&B.. pokud je chceš přiřovnavat tak k rune a die by the sword
    • Jason_dinAlt
      Jestli nechápeš, co na tom lidi vídí, tak ti nezbyde než tomu věřit.
  • co to je? poznej tri rozdily ve srovnani s 10 let starym budgetem? ty keci o tom jaka je to kultovka a jak na grafice a vubec na technicke urovni vlastne nezalezi si nacpete do vasi indie riti s prominutim
    • hral si vobec mount and blade? alebo len obrazky? gameplay má fantastický 9/10
      • fantasticky:D ta hra je fantasticka jen v jedne veci... ze to byla v dobe vydani jedina stredoveka rubacka. takze tedka vsichni larpaci a nerdi co to radi louci do prdKURVAele povazuji svuj mount and blade za neco totalne cool a kultovniho. ne ze by Chivalry nebo War of Roses byly neco extra a mozna ze Mount and Blade ma v neco, co oni ne ale je to stejne hnusna repetetivni rubacka (at uz v singlu ci v multaku).
        • Tikov
          Ano MaB má něco co WotR ne (Ch vcelku ujde)- fungující, intuitivní a zábavný soubojový systém ve kterém záleží především na zkušenostech hráče a ne na nabouchanosti avatara (což je třeba i u Warbandu problém cRPG- naskočit jako nováček je hodně těžké i s bohatými zkušenostmi z Nativ). Pokud jde o repetitivnost, tak nic nebrání zkusit třeba každý týden v roce nový mod. ;)
    • prave ze ked sa clovek kukne na obrazok je mu jasne ze s grafikou nejak extra nepracovali :D co je praveze dobre lebo dufam ze to bude o dost viac prepracovane v gameplayi
    • Ano je čas na opětovné křížové tažení proti všemu indie pod heslem "jak to není call of duty nebo GTA nemá to právo na existenci".
      Grafika je u téhle hry naprosto vedlejší záležitost, tohle je totiž pravý sandbox :) grafika může zůstat jaká chce :) jak se ještě víc propracují systémy politiky, obchodu a válčení :) tak to bude nejdokonalejší hra jaká kdy byla :) i kdyby to mělo vypadat hůř jak první Doom :)
      BTW: Jako všichni trollové bys měl vyhledat odbornou pomoc :)
    • Je aspon neco na svete, cemu rozumis a nemas na to dementni nazor ??
    • Ty si zas strč svoje dementní nazory o tom, že vsechno je o grafice do svoji chlupatý řiti bez prominutí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit