Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proboha, vždyť to vypadá úplně stejně jako původní díl. A ty lidi ve vesnicích, ze screenů je vidět, že budou zase bezcílně blouznit po vesnicích... ať jdou do pr*ele *7*
    • calwin
      podobne zadubené názory pixelhuntrov mi akurát dávajú jasno v tom že si to vôbec nehral
  • Jack1947
    No vida, tohle bych uz i vyzkousel , asi mne vazne spise odradila grafika u minuleho dilu i kdyz to uz je fura let a kdyz si vezme clovek ze vlastne tvurci zacinaly s nicim . Tak je to celkem velky posun.
    • Tahle hra neni a podle mě ani nemůže být o grafice a vyšší hw náročnosti co se do lepšího vzhledu týče.
      Chtel bych videt jak by to pak lidem šlapalo v Mulťáku na serveru s více jak 100 hráči s ultra super náročnym vzhledem hry (grafiky).
      Já jsem rád že mi hra jede v MP na téměř minimální nastavení a ktomu jestě s rozlišenim 1366x768 s dobrym FPS.Ale jak je server kde je vic 100 hráčů tak už to taky kolísá.
      Raději ať se zaměří na ostaní věci jako(bojovej systém,možnosti obléhání ve hře,vyzbrojení svého vojáka:počet brnění a zbraní...spoustu dalšího) a grafickej vzhled nechaj až jako poslední.
      Ještě bych dodal že je to asi jedna z nejzábavnějších her co se Multiplayeru týče prostě člověk se v tom vyblne ať už v jakymkoliv modu a užije kopec srandy.
      • Ještě bych dodal že píšu o Warbandu.
  • Je to sice OT ale nevěděl byste někdo co to bylo za hru. Před půl rokem jsem viděl trailer na hru, na začátku holka a kluk dávají dítě do košíku nechávajícího unášet proudem řeky. Utíkají před asi žoldáky (možná vzhledem severskýho původu), týpka trefí šípem a na holku vypustí obří opici nebo čokla. Trailer byl mix animace se skutečnými herci.
    • Už jsem to našel, tak kdyby to někoho zajímalo, je to Hamnasya
  • co to je? poznej tri rozdily ve srovnani s 10 let starym budgetem? ty keci o tom jaka je to kultovka a jak na grafice a vubec na technicke urovni vlastne nezalezi si nacpete do vasi indie riti s prominutim
    • hral si vobec mount and blade? alebo len obrazky? gameplay má fantastický 9/10
      • fantasticky:D ta hra je fantasticka jen v jedne veci... ze to byla v dobe vydani jedina stredoveka rubacka. takze tedka vsichni larpaci a nerdi co to radi louci do prdKURVAele povazuji svuj mount and blade za neco totalne cool a kultovniho. ne ze by Chivalry nebo War of Roses byly neco extra a mozna ze Mount and Blade ma v neco, co oni ne ale je to stejne hnusna repetetivni rubacka (at uz v singlu ci v multaku).
        • Tikov
          Ano MaB má něco co WotR ne (Ch vcelku ujde)- fungující, intuitivní a zábavný soubojový systém ve kterém záleží především na zkušenostech hráče a ne na nabouchanosti avatara (což je třeba i u Warbandu problém cRPG- naskočit jako nováček je hodně těžké i s bohatými zkušenostmi z Nativ). Pokud jde o repetitivnost, tak nic nebrání zkusit třeba každý týden v roce nový mod. ;)
    • prave ze ked sa clovek kukne na obrazok je mu jasne ze s grafikou nejak extra nepracovali :D co je praveze dobre lebo dufam ze to bude o dost viac prepracovane v gameplayi
    • Ano je čas na opětovné křížové tažení proti všemu indie pod heslem "jak to není call of duty nebo GTA nemá to právo na existenci".
      Grafika je u téhle hry naprosto vedlejší záležitost, tohle je totiž pravý sandbox :) grafika může zůstat jaká chce :) jak se ještě víc propracují systémy politiky, obchodu a válčení :) tak to bude nejdokonalejší hra jaká kdy byla :) i kdyby to mělo vypadat hůř jak první Doom :)
      BTW: Jako všichni trollové bys měl vyhledat odbornou pomoc :)
    • Je aspon neco na svete, cemu rozumis a nemas na to dementni nazor ??
    • Ty si zas strč svoje dementní nazory o tom, že vsechno je o grafice do svoji chlupatý řiti bez prominutí.
  • kdyz si odmyslite o par polygonu bohatsi model postav a nejaky novejsi model nasviceni, tak je to furt to same..a vsadim se, ze i co se tyce animaci a fyziky to nebude daleko od prvniho dilu..co na tom furt ti lidi vidi? vzdyt ten vyber pro mecofily uz tu nejaky je ne?
    • Magister_Peditum
      Vzhledem k tomu, že ani mnohem novější hry jako War of the Roses nebo Chivalry nedokázali udělat lepší středověkou rubanici, tak by i prosté vylepšení grafiky asi bohatě stačilo. Mount and Blade je prostě dosud jedinečná.
      • chivalry a WOTR míří úplně jinam než M&B.. pokud je chceš přiřovnavat tak k rune a die by the sword
    • Jason_dinAlt
      Jestli nechápeš, co na tom lidi vídí, tak ti nezbyde než tomu věřit.
  • Bude to na nové konzole?
    • Pochybuju, protože celý gameplay je nastavený speciálně na miš a klávesnici ( viz. bránění a útočení i když se to ve hře dá zjednodušit)
      • Ghost47
        Ovládání gamepadem je to nejmenší - přiklad - levá páčka na pohyb, pravá na bránění mečem, pravá + LT bránění štítem, pravá + RT útok. LB a RB na úkroky do stran, na zbytku tlačítek to ostatní (nasednout/sesednout, přepínání zbraní...). Lukostřelec bude mít možná na myši výhodu, u šermíře bych to skoro viděl na ten gamepad.
      • XorxoxTalarius
        To jsi mi vlastne ted pripomnel ze kdyz bojuju tak zurive klikam mysi okolo a doufam ze preziju :D
        • jj, to se mi sttávalo taky, když jsem před sebou měl 10 něpřátel a snažil jsem se marně přežít bez štítu :D
  • To jsou screeny z dvojky nebo jednicky ? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit