Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moc se tesim na prejizdeni psu, kocek, koni, slonu a rozmazavani duchodkyn s nakupnimi taskami smykem za "bonus for artistic impression".. z toho se dnesni moralisti podelaji :D
    • jen aby to tam všechno bylo a neudělali z toho srágorku pro srabíky :-)
  • Odulin
    Snad to dobře dopadne. Novyho karmíka bych si dal libit, ale musi fakt zustat verny predloze. Zadny zombie, zelena krev apod. *1* Pekne natvrdo, dyt je to jenom hra ne? ...."a v tom mrsk ho rána...a baba, kravka i kocarek leti do pangejtu a za jejich mrzke zivoty dostavam v souctu peknych 10 vterinek k dobru a jede se dal, na fotbalak..." *16* jenze kdo si tohle dneska dovoli *7*
  • Vývojáři mají balls a můj obdiv! Dneska už jen tak nikdo neudělá tak bezcitnou a drzou hru jako byly přinejmenším první 2 díly. Ať žijou ujetý 90.léta!!!! Juchuuuu *1*
    • Krudanze
      pod tohle se podepisuju
  • C2 měla ve své době aspoň celkem pořádný destrukční model auta, NFS se bývalo mohlo přiučit *1*
    • Nj. zase když NFS má licence skutečnejch značek, tak má trochu svázaný ruce - moc bych za to nedal, že každá automobilka jim tu licenci dá, jen když se jejich auta nebudou ve hře ukazovat jako ohořelý vraky.
    • smejki
      jen ta fyzika byla taková náměsíčná
    • Divotvurce
      Souhlasím. Podle mě nejlepší destrukční model. Neznám žádnou jinou hru, ve které by šlo rozpůlit celé auto.
      • zive si pamatuju, jak me bylo tohle rozpuleni poprve predstaveno, v misi 1vs1 proti "bossovi" obrimu mega nakladaku, ktery se na me vyritil, okamzite me nabral, tlacil asi 300 metru po silnici pred (pod) sebou a nasledne ze me o sloup udelal dva :D
  • Pokud zase pude auto rozmasirovat do kulaty krychlicky a budou se moct prejizdet duchodci, tak proc ne. Dyt kera hra vam tohle nabidne... :)
  • Kurna, uz se tesim jako malej... vzdit kuli tehle hre jsem si udelal ridicak ;-)
  • JJ, Carmageddon, to je klasika... Snad se jim to povede *4*
  • No už sem myslel že se toho ani nedožiju. Doufám že použijí i nějaké původní zvuky, ten řev těsně před nárazem a potom to mlaskání masa pod koly mi zní v hlavě dodnes. Takže, babičky s chodítkem, těhule, krávy a jiná havěti, těště se :D
    • Gurman, to se pozna ;-). Nezapomenu do dneska, jak stado 50 ovecek udela "splouch" pod kolama eaglu :-D
  • Mechwarrior_bw
    neviem sa dočkať ... už to síce nebude taká zábava ako kedysi ale hlavne aby bolo to dlhé čakanie u konca. A ako píše robotron - hlavne aby tam bolo možné nabrať dôchodcov a poriadny deštrukčný model. Staré dobré lokácie tam budú, nafilmované ksichtíka zrejme tiež takže o to nemám obavu...

    k dizajnu eagla: finalna podoba ešte nie je istá, záleží od hlasovania ktoré je zatial vyrovnané : http://carmageddon.com/forum/poll/12878

    Doug´s eagle : http://carmageddon.com/sites/default/files/blog/concept5/Doug_Eagle03.jpg
    Tez´s eagle: http://carmageddon.com/sites/default/files/blog/concept5/Tez_Eagle01.jpg

    osobne sa priklánam ku klasickejšiemu modelu ale imho tam napokon budú oba :) ale neodpustím si poznámku, že mám trochu obavu či má tento tím ľudí na dôstojné pokračovanie, resp. remake. Tie wip screeny z hry vyzerajú biedne.
    • wip screeny absolútne nič neznamenajú. Obzvlášť ak sa jedná o "holé" modely. Aj tak tipujem, že je to len provizórium, na ktorom testujú fyzikálny model a mechanické prvky hry.

      Btw. hlasoval som za Dougovho Eagle-a :)
  • Kocy
    No pokud PETA měla problémy s Máriem... :D Jsem zvědav, jak zareagují na nového Carmíka... :) Bože fakt se na to nemůžu dočkat, mám zase chuť oprášit se skříňky jedničku... :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit