Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bioshocky jsou hezké hry a Levine má (měl?) cit pro vyprávění a atmosféru (hlavně v Infinite). Takže jsem pro každou reedici, kolekci, remaster, remake atd.
  • Hnisavec
    Bioshock vyzera stale nadcasovo vdaka svojmu art decku stylu...nestarne to rovnako ako nestarne efektmi Blade Runner film. Dokonca prekonava i par rokov stare cgi.filmy co dnes vyzeraju ako hnoj vid take Toy Story a podobne.
  • Já hlavně doufám, že PC verze remasteru nabídne změnu FOV. Minimálně v jedničce je dost příšerné a neexistuje na to pořádný fix.
  • Mart9
    Jsem pro remastery. Mám PS4 a rád si zahraju Heavy Rain nebo Last of us. A co bych dal za remaster Top Spin 4..
  • Nechapem co sa vam nepaci ta hra vyzera dobre aj dnes a ja neplatim za neaku zmenu grafiky ved je paradna ale za komplrtnu ediciu zabalenu v jednom baleni ktoru si pridam do zbierky a med bude ps4 davno zastarala ak ju vytiah em a ento skvost si opat zahram
  • 1) Remastery vznikají hlavně proto, že současné konzole mají problémy se zpětnou kompatibilitou. Je to způsob, jak rychle vydělat nějaké peníze.

    2) Remastery Bioshocku budou mít nový herní obsah, nejen komentář od Levina. Jednička bude mít Challenge Rooms a dvojka Protector Trials.

    3) To hlavní: Pokud už vlastníte Bioshocky na Steamu, dostanete remastery zdarma.

    Info je tady: http://steamcommunity.com/games/7670/announcements/detail/599358989869729600
    • 1) jenom blbec by chtel hrat na současných konzolich hry s konzoli minulych proc na co ? :D
      2) to je tak minoritni ze ani zadarmo toje uplna kravina
      3)no to je teda vyhra :D :D
      • Kolik ti je patnáct ?
      • 1) jsi tupec
        • nj nejaky ken levin kopirka vseho mozneho totalni kyc
          • Ty ses taky kyc troll, ty truhliku ...
      • 1) Protože Bioshocky jsou lepší, než jakákoliv střílečka, co zatim na současnou generaci vyšla.
        2) Je, ale třeba to bude sranda.
        3) Ano, to vskutku je.
        • Ku bodu číslo 1 by som len napísal samozrejme len svoj vlastný názor, že pár strieľačiek lepších ako BioShock 1/2/3 vyšlo v súčasnej generácií viac ako dosť, síce neviem či aj hry z roku 2013 do toho patria, ale aj áno, tak v tom roku vyšili fantastické FPS hry ako Metro Last Light, Call of Juarez Gunslinger, Shadow Warrior.. potom vyšli hry ako Wolfenstein The New Order, tento rok zas Doom a všetky tieto hry podľa mňa čo sa týka hrateľnosti prekonajú akýkoľvek BioShock.. či sú aj celkovo lepšie hry, to už neviem.. BioShock 1 je v mojom rebríčku najlepších hier v prvej pätke, 2 bola čo sa týka hrateľnosti a designu úrovni oveľa lepšia ako jednotka, ale stráca v príbehu, postavách a atmosfére a trojka je vážne dobrá len v prvej hodine, potom nastupujú súboje v arenách, príbeh, ktorý sa sám stráca vo svojej akože komplexnosti a atmosféra, ktorá sa nikdy nedostane ku výšinám z jednotky a dvojky.. pre mňa je možno len Metro Last Light lepšia hra ako BioShock 1 a to hlavne kvôli tomu, že Metro LL nemá žiadne hluché miesta a má perfektný spád.. BioShock v určitých miestach je príliš rozpačitý a sa vláče bez nejakých veľkých momentov, ale zase sa zaoberá témami, ktoré iné hry sa ani nepokúšajú dotknúť a to často veľmi úspešne..
    • solomon.short
      na to jsem se chtel prave zeptat, dik za usetreny cas *3*
  • Co je tohle za remaster, vždyť to vypadá úplně stejně jak původní hry. Lepší nasvícení kde? Zrovna to mám nainstalovaný a vypadá to fakt stejně...
    • Mám úplně stejný pocit, shodou okolností jsem jedničku rozehrál před cca dvěma týdny ;). Možná bude rozdíl zřetelný na srovnávacích screenshotech, ale už při předchozím oznámení remasteru jsem si řikal, co že je na tom vlastně remasterovanýho.
  • tomu se jenom směju fakt :D ty remastery to je fakt sranda :D :D
  • Inquisitor
    Zrovna hraju Bioshock 2 a grafika mi přijde pořád dostačující a pěkná. Ale hlavní je hratelnost, která je prostě skvělá. Plus příběh a atmosféra Rapture.
    • Draken69CZ
      Mě tam vadí jen ta fyzika co jede ve 30 fps, u jedničky to jde odemknout, ale u dvojky ne a to je pak nehratelný když si zvykneš na víc fps.
      • To se da odemknout? %D to potrebuju!
        • Draken69CZ
          Bioshock Physics Unlocker (60 FPS)
          https://www.youtube.com/watch?v=PKNRgX93TCc

          Mouse fix
          http://steamcommunity.com/app/7670/discussions/0/684839199923800630/?l=english
          • Super diky! =)
    • Já nedávno dohrál 1&2 a člověk si spíš užívá tu atmosféru, že ani nekouká na starší grafiku (která je furt koukatelná a v některých momentech stále i líbivá)
      Docela mě i překvapilo, že první dva díly mají absolutně jinou strukturu a smysl "arén" než infinite.
      V prvních dílech máte arény, kde na vás vyskakují z různých pozic nepřátelé - kteří by se dalo říct, žijí v Rapture, dělají, povídají si, blázní. V Infinite na Vás neustále vyskakuje větší počet - který je vždy vyhrocen z nějakého bodu A.
      I taková maličkost jako spawn, nebo rozmístění jednotek a jak to udělá strašně moc do atmosféry hry
    • taky zrovna hraju Bioshock 2 a je fakt, že aspoň ty textury by to chtělo trošku potunit... ale jak říkáš, o tom ta hra není, hlavně je to tam krásný a atmosférický!
      • Alebo možno vyskúšať sweetfx...
        • dík za tip, neznal jsem, pozkouším! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit