Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kolik ti je patnáct ?
  • Bioshocky jsou hezké hry a Levine má (měl?) cit pro vyprávění a atmosféru (hlavně v Infinite). Takže jsem pro každou reedici, kolekci, remaster, remake atd.
  • Ty ses taky kyc troll, ty truhliku ...
  • Hnisavec
    Bioshock vyzera stale nadcasovo vdaka svojmu art decku stylu...nestarne to rovnako ako nestarne efektmi Blade Runner film. Dokonca prekonava i par rokov stare cgi.filmy co dnes vyzeraju ako hnoj vid take Toy Story a podobne.
  • Mám úplně stejný pocit, shodou okolností jsem jedničku rozehrál před cca dvěma týdny ;). Možná bude rozdíl zřetelný na srovnávacích screenshotech, ale už při předchozím oznámení remasteru jsem si řikal, co že je na tom vlastně remasterovanýho.
  • Ku bodu číslo 1 by som len napísal samozrejme len svoj vlastný názor, že pár strieľačiek lepších ako BioShock 1/2/3 vyšlo v súčasnej generácií viac ako dosť, síce neviem či aj hry z roku 2013 do toho patria, ale aj áno, tak v tom roku vyšili fantastické FPS hry ako Metro Last Light, Call of Juarez Gunslinger, Shadow Warrior.. potom vyšli hry ako Wolfenstein The New Order, tento rok zas Doom a všetky tieto hry podľa mňa čo sa týka hrateľnosti prekonajú akýkoľvek BioShock.. či sú aj celkovo lepšie hry, to už neviem.. BioShock 1 je v mojom rebríčku najlepších hier v prvej pätke, 2 bola čo sa týka hrateľnosti a designu úrovni oveľa lepšia ako jednotka, ale stráca v príbehu, postavách a atmosfére a trojka je vážne dobrá len v prvej hodine, potom nastupujú súboje v arenách, príbeh, ktorý sa sám stráca vo svojej akože komplexnosti a atmosféra, ktorá sa nikdy nedostane ku výšinám z jednotky a dvojky.. pre mňa je možno len Metro Last Light lepšia hra ako BioShock 1 a to hlavne kvôli tomu, že Metro LL nemá žiadne hluché miesta a má perfektný spád.. BioShock v určitých miestach je príliš rozpačitý a sa vláče bez nejakých veľkých momentov, ale zase sa zaoberá témami, ktoré iné hry sa ani nepokúšajú dotknúť a to často veľmi úspešne..
  • Super diky! =)
  • nj nejaky ken levin kopirka vseho mozneho totalni kyc
  • 1) jsi tupec
  • Já hlavně doufám, že PC verze remasteru nabídne změnu FOV. Minimálně v jedničce je dost příšerné a neexistuje na to pořádný fix.
  • dík za tip, neznal jsem, pozkouším! :)
  • Mart9
    Jsem pro remastery. Mám PS4 a rád si zahraju Heavy Rain nebo Last of us. A co bych dal za remaster Top Spin 4..
  • Alebo možno vyskúšať sweetfx...
  • Nechapem co sa vam nepaci ta hra vyzera dobre aj dnes a ja neplatim za neaku zmenu grafiky ved je paradna ale za komplrtnu ediciu zabalenu v jednom baleni ktoru si pridam do zbierky a med bude ps4 davno zastarala ak ju vytiah em a ento skvost si opat zahram
  • 1) Protože Bioshocky jsou lepší, než jakákoliv střílečka, co zatim na současnou generaci vyšla.
    2) Je, ale třeba to bude sranda.
    3) Ano, to vskutku je.
  • 1) jenom blbec by chtel hrat na současných konzolich hry s konzoli minulych proc na co ? :D
    2) to je tak minoritni ze ani zadarmo toje uplna kravina
    3)no to je teda vyhra :D :D
  • Draken69CZ
    Bioshock Physics Unlocker (60 FPS)
    https://www.youtube.com/watch?v=PKNRgX93TCc

    Mouse fix
    http://steamcommunity.com/app/7670/discussions/0/684839199923800630/?l=english
  • To se da odemknout? %D to potrebuju!
  • solomon.short
    na to jsem se chtel prave zeptat, dik za usetreny cas *3*
  • Draken69CZ
    Mě tam vadí jen ta fyzika co jede ve 30 fps, u jedničky to jde odemknout, ale u dvojky ne a to je pak nehratelný když si zvykneš na víc fps.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit