Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako představa, že v Česku roku 2029 vznikne aktivní hnutí odporu je stejně ujetá, jako představa, že by do týdne nebylo rozkradeno :D
    • maros.goc
      ten aug tam mal dosť výrazný ruský prízvuk, čo vieš, možno bude Česko satelitom Ruska v tom čase :D
  • Deus Ex: HR pro me byla vyborna hra takze na tohle se hodne tesim ,skoda jen Deus ex :the fall..priserne ovladani
  • Trailer mi dosti připomíná Temný rytíř povstal.

    Dosti se těším, zatím nejlepší cyberpunk série kterou jsem měl tu možnost zahrát.
  • C-BEAM
    trailer ide na istotu, takže klišé ako hrom a pre mňa nuda. Jediným lákadlom nového Deusa je Praha, i keď sa veľmi obávam toho ich typicky deformovaného pohladu na všetko čo je od Nemecka na východ.
    • Blbejsi prispevek jsem snad necetl. Opravdu kamo, mel by si prestat videt vsude klise, protoze to jestli je nekde nejaky klise (jakoze tady absolutne nikde neni), vubec neni dulezite.
      • C-BEAM
        " protoze to jestli je nekde nejaky klise (jakoze tady absolutne nikde neni),"

        ja ti verím, že si to skutočne myslíš, o to horšie to s tebou je.
  • Preed
    Tesim sa,ale celkom ma zaujima co v pokracovani bude ine ak vobec nieco,zlepsit AI,prisposobit bossov a krajsia grafika ale inak neviem co by mohli urobit aby to nebolo viac menej more of the same,ale tak zrejme sa to dozvieme coskoro. :)
    • Mě by bohatě stačil trochu komplexnější level design ala Harvey Smith, jinak mi bude stačit víc toho samého.
    • maros.goc
      očekuj info, s ktorým príde o nejaký čas Game Informer v najnovšom čísle :)

      http://steamcommunity.com/app/337000/discussions/0/611702631236340999/
    • Nemyslim si, ze by bylo potreba nejak zvlast vylepsovat, uplne mi staci dalsi zajimavy pribeh ze sveta Deus Ex.
  • No je vidět, že i toho záporáka namluvil nějaký čech, protože ten český přízvuk je dost patrný. Což je super, že řeší i takové detaily pokud chtějí děj umístit do ČR. *7*
    • Ten smajlík na konci tam nepatří, nějakou záhadou se mi tam vložil :D
  • a FINAL BOSS??... náš "milovaný" miloš zemanů s augmentací kolene *1*
    • Doufejme, ze se dozije takoveho veku. *3*
      • Firingo
        Spíš doufejme že ne *1*
  • VergiliusGrey
    Sakra, tak na to se moc těšim. Jensena sem si posledně hodně oblíbil.
  • x_ander
    Sice to vypadá až moc stejně jako Human Revolution, ale ... koho to zajímá? Je to pecka!
  • Co dělá Kapitol na pražském hradě? :D
    • jakubc
      Spíš bazilika svatého Petra z Vatikánu - asi někomu připadal sv. Vít nudný. :-D
      • Coffin.Corner
        Přemýšlím jakou hroznou smrtí museli v tom alternativním světě zahynout všichni pražští památkáři... *1*
        • SalemCZ
          dobrovolnou defenestraci
        • jakubc
          Přesně tak, je to zdaleka nejméně realistická pasáž univerza Deus Ex. :-D
        • Lol
        • Augmentovaná plastová okna *1*
    • morokura
      Pražskej hrad dostal augmentaci
      • To českej akcent taky, když vidím toho Augmentovaného Zemana na konci
        • SalemCZ
          tak za 15 let tu bude tolik cizinců že Češi už budou jak indiáni
          • Firingo
            souhlasím s mattos ČR je patří v počtu cizinců v zemi mezi poslední v Evropě fakt nechápu co všichni jančí a baští ty žvásty z médií *7*
          • Ne že bych podporoval nějakou masivní migraci do Česka, ale cizinci tvoří necelých 5% obyvatel ČR. Proto nemám rád tuhle hysterii typu: "za chvíli tu nebudou žádný Češi". A tohle platí dvojnásob pro muslimy, kterých je tu necelý procento.
            • SalemCZ
              jestli je podle oficiálního sčítání jenom 5% tak je tu hodně nelegálních přistěhovalců

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit