Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Treti dil Falloutu se jmenuje Fallout:New Vegas. Tu vsuvku od Bethesdy s nazvem Fallout:3 jsem si sice taky uzil,ale jako regulerni treti dil to snad nemuze brat nikdo vazne.
  • grinderman
    Taky mě to napadlo jako první. :)
  • Pokud post-apo tak ať je to jak Fallout (nikoliv však jako třetí díl).
  • Puzzle, uvedeny obrazek byl slozen z 2kk dilku. Herni doba bude pravdepodobne kolem 7 let.
  • Máš pravdu. Bohužel *9*
  • Nehovorí sa mi to ľahko, ale na tých Muzikových rečiach niečo bude. Stačí si porovnať predaje/sledovanosť špionážnych kníh/filmov oproti hard scifi. Svet je proste taký ...
  • Ryba9
    bude to něco jako Garry's mod. Akorát to bude z EA her (od bžuldzdermu až po mass effect)
  • Hlavně aby to mělo dobrej příběh...po Mass Effectu by to chtělo zasejc něco lepšího...Tedy ne, že by měl ME špatnej příběh, to vůbec ne. jen mi tam chyběly pekelný zvraty ala první KOTOR nebo Jade Empire...
  • Panebože, ať to není podobný Borderlands nebo Rage. Panebože, ať to neni podobný Borderlands nebo Rage, panebože....:D
  • Hairy_Ass
    Her s post-apokalyptickou tématikou se v poslední době vyrojila celá řada, ať je to něco jiného. V nějakou bůhvíjakou originalitu nedoufám, to ostatně BioWare moc nejde, ale v syntézách cizích dobrých nápadů jsou mistři (což neberte jako výtku, naopak je to jejich velká přednost), takže jsem si jistý, že ať to bude cokoliv, tak to bude minimálně zajímavé.
  • tedka nehledme na obrazek....a rekneme si kezby kotor 3
  • tenhle screen vypadá jak mix Flatout, Uncharted a Rage *3*
  • Psledni dobou se jejich hry cim dal mene podobaji RPG. Kvalitu ted radeji resit nebudu.
  • Docela by se mi líbilo nějaké postapo RPG ve stylu Falloutu. Samozřejmě s vlastním světem a mytologií. Každopádně se mi přání asi nesplní. :-)
  • Nevim kde nekdo prisel na to,ze spionazni RPG ma vice priznivcu nez sci-fi. Ja chci nejake poradne high-tech sci-fi RPG uz nekolik let. A existuje nejake? O zadnem nevim. Nejblize tomu mela Anarchy Online nebo Project Entropia. Ale obe jsou MMORPG. Mass Effect? Pro me jen akcni strilecka s rpg prvky. EVE? Krome toho ze jo to zase MMORPG,tak mi tam chybi pohyb po planetach. Vazne me nic nenapada. Udelat poradne sci-fi je mnohem tezsi nez fantasy,ktera ma jasne vymezena pravidla.
  • Žeby RAGE v podání Bioware? Ale v tomto podání důraz na RPG čímž je přece jenom tohle studio známější.
  • Použil si kávovú usadeninu alebo tarotové karty ?
  • Válečná střílečka, ať už FP nebo 3rd person, možná s nějakými špionážními/dobrodružnými prvky a samozřejmě "cool" filmečky. Ale primárně akce. Inspirace Uncharted může být silná. Doktoři z Bioware a kravaťáci v EA mají svou představu o budoucnosti Bioware.
  • WOSHOST
    je to záhada
  • WOSHOST
    nebo prequel shattered steel http://img.hrej.cz/6d/o_1a01555e9bd1b9c77f83607f546e82.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit