Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vcera jsem zrusil subscription. V roce 2012 je spousta kvalitnejsich her nez SWTOR. Pocitam ze uz se asi nestane nic cim by me donutili se vratit, je to tezkej prumer.
  • No doufám, že se to maximálně do osmi už zapne :) a klidně i dřív :) nebudu se přece učit až do večera :p
  • Když už je tady hodnotící systém jednotlivých komentářů, nebylo by dobré, kdyby se komentáře od určitého počtu mínusů skrývaly? Jinak v tom hodnocení moc smysl nevidím... Alespoň by ti trolíci, co si tady honí trika a snaží se nasbírat co nejvíc mínusů, přišli o trochu té radosti, kdyby nebyly na očích...
    • Skrývat ale jen tak, že by se ty příspěvky daly rozkliknout. Někdy se tu totiž mínuskují i názory, které mají váhu, ale nejsou populární.
      • Tohle už jsem navrhoval, ale bylo mi panem šéfredaktorem sděleno, že "sorry, nejsme youtube". *9*
  • michaliuz18
    ani hra nevyde a hned bum patch, to tvorcovia nemohli skor rozmyslat a chyby este vychytat? :)
    • je zjavne ze nechapes absolutne od coho su patche u mmorpg ...
  • Da se nekde zjistit, kolik jsem v tom uz utopil hodin? *1*
    • plánuju tak max 2 roky /played, kdyz me to chytne tak max 5 let /played ale vic ani ranu neznicim si zivot ze, i kdyz nekde psali ze vymysleli lek proti starnuti.. tak to bych si mozna vzal a pak bych v klidu dvacet let zivota v mmo v kuse utopil proc ne, jinak to chce do 40ti zalozit rodinu aby mel kdo varit v duchodu az budu zas hrat nejaky to mmo, co jinyho delat v duchodu ze
      • Vrook
        Good for you.. Máš pravdu, vem si, že je furt lepší hrát celej život mmočka, než třeba.. ja nevim, plácnu, trollovat v diskuzích žejo. To je totiž stokrát horší známka noliferství.
    • MrSanta
      Samozřejmě, do chatu napiš /played a hotovo. Akorát si nejsem jistej, jestli to počítá celkem na účet, nebo za charakter.
      • char
    • jj, koukni se do zrcadla *1*
    • /played ukaze odehrany hodiny na postave na ktere jsi
  • Jediná věc, co mě fakt tankuje je, že při přendávání surovin zbáglu do banky se po kliku pravým tlačítkem suroviny v bance nestacknou do jednoho slotu, ale hodí se do jiného a musím to stackovat ručně, nebo to první hodit z banky do baglu, kde se to stackne do jednoho slotu a pak to zase šoupnout zpátky.
    • agreed ... to doufám brzy opravěj
  • Jo, po 3 uzasne useless relicach z batohu za pvp nejakyho chytryho cloveka napadlo ze by mohl batoh dropovat univerzalni token. Trvalo to jenom pul roku bety a 3 tydny live. *16*
    • Jedna sa iba o bagly ktore dostanes na Valor 60, champion bagy su stale fixny drop a je to tak naschval. Ake by to bolo v PvE, ked zabijes bossa tak si mozes vybrat aky item padne?
      • Nevim a je mi to jedno, mam 3 poch*cany relicy ktery jsou mi k prdu a nakej typek ve wz mel nizsi valor rank a mel celej set. Takze fakt nemusim hrat neco co je jenom o rng. *11*
  • Super, takze misto opraveni bugu, vyvazeni stran, kde sice tvrdi, ze je to zrcadlove, ale vse hraje ve prospech imperia (at uz kratsi doby colldownu u abilit, nebo to, ze u imperia jsou pouzity ihned, zatimco u republiky maji nechutne dlouhou animaci) budeme mit novy obsah. No, zacina mne opravdu zajimat, kolik lidi tam zustane po 20. ci 21. kdy budou prvni platby.
    • jediná nevyváženost je to, že maraudeři a sentinelové mají něco jako palátskou bublinu a mají stealth (kdo tohle k...va mohl vymyslet?) a sorcereři a sageové jsou nehorázně přebůstěný a mají sprint (kdo vymyslel k...va zase tohle? ten samej co stealth tamtěm?)...jinak je vše v pohodě :p
      • Bavime se o nevyvazenosti mezi Imp a Rep. Ne mezi classama. Operative ma kratsi cd na blind, Sorcuv instant hitne hned a ne po vterine a pul, Operativ heal ma +30% na vetsi crit healem oproti 15% u scoundrela a Smuggleruv stun te zastavi v behu, IA to nedela. Mylsim ze tam je jeste neco ale zrovna si nevzpomenu. A tohle nejsou drobnosti.
      • A to ze commando/mercenary ma 1.5s cast cudlik za 3.5k bez CD je vpohode? Ze operative/scoundrel ta sunda dvomi ranami - co je bezny jav, crit za 8k + 5k hned na to. To ze jediny silny utok sniperov/gunslingerov ma 4s cast. Ze powertech/vanguard ma v tank speci ovela vacsi dmg done ako marauder/sentinel... Nie, v poho to urcite nieje. Ale narozdiel od whinovania si uzivam aktualny stav hry, raz si hore a raz zase lizes podlahu *3*
    • no jo pát abilitář je chytrej jak imperiální kůldaun...
      • Jop, 60s proti 90s na aoe blind vubec nejde poznat *15* Proste sice globalne je to 53:47 ve prospech Impu ale holt jsou servery kde to je 9:1 a jiny servery kde to je 1:9, se nedivim ze nekdo raguje, ja ze zacatku bez premadu taky prohraval jedno za druhym.
  • Ja bych rád, aby v novém patchi byla moznost získání nového equipu díky svědomitému expení za creepy. Je to moje nejoblíbenější činnost ve hře. Mlatím je co se dá i 14 hodin v kuse, ale nikdy mi nepadne nic lepšího. Na ty velký nechodim, těch se bojim..
    • Tak to ses sakra velkej smolar, me z nich padaji cas od casu hodne zajimavy veci... Tuhle mi padla blaster rifle na trolly, tak bacha na to :)
  • No to jsme všeci rádi... *15* *5* *14* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit