Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už je tady hodnotící systém jednotlivých komentářů, nebylo by dobré, kdyby se komentáře od určitého počtu mínusů skrývaly? Jinak v tom hodnocení moc smysl nevidím... Alespoň by ti trolíci, co si tady honí trika a snaží se nasbírat co nejvíc mínusů, přišli o trochu té radosti, kdyby nebyly na očích...
    • Skrývat ale jen tak, že by se ty příspěvky daly rozkliknout. Někdy se tu totiž mínuskují i názory, které mají váhu, ale nejsou populární.
      • Tohle už jsem navrhoval, ale bylo mi panem šéfredaktorem sděleno, že "sorry, nejsme youtube". *9*
  • Jo, po 3 uzasne useless relicach z batohu za pvp nejakyho chytryho cloveka napadlo ze by mohl batoh dropovat univerzalni token. Trvalo to jenom pul roku bety a 3 tydny live. *16*
    • Jedna sa iba o bagly ktore dostanes na Valor 60, champion bagy su stale fixny drop a je to tak naschval. Ake by to bolo v PvE, ked zabijes bossa tak si mozes vybrat aky item padne?
      • Nevim a je mi to jedno, mam 3 poch*cany relicy ktery jsou mi k prdu a nakej typek ve wz mel nizsi valor rank a mel celej set. Takze fakt nemusim hrat neco co je jenom o rng. *11*
  • Jediná věc, co mě fakt tankuje je, že při přendávání surovin zbáglu do banky se po kliku pravým tlačítkem suroviny v bance nestacknou do jednoho slotu, ale hodí se do jiného a musím to stackovat ručně, nebo to první hodit z banky do baglu, kde se to stackne do jednoho slotu a pak to zase šoupnout zpátky.
    • agreed ... to doufám brzy opravěj
  • No doufám, že se to maximálně do osmi už zapne :) a klidně i dřív :) nebudu se přece učit až do večera :p
  • Super, takze misto opraveni bugu, vyvazeni stran, kde sice tvrdi, ze je to zrcadlove, ale vse hraje ve prospech imperia (at uz kratsi doby colldownu u abilit, nebo to, ze u imperia jsou pouzity ihned, zatimco u republiky maji nechutne dlouhou animaci) budeme mit novy obsah. No, zacina mne opravdu zajimat, kolik lidi tam zustane po 20. ci 21. kdy budou prvni platby.
    • jediná nevyváženost je to, že maraudeři a sentinelové mají něco jako palátskou bublinu a mají stealth (kdo tohle k...va mohl vymyslet?) a sorcereři a sageové jsou nehorázně přebůstěný a mají sprint (kdo vymyslel k...va zase tohle? ten samej co stealth tamtěm?)...jinak je vše v pohodě :p
      • Bavime se o nevyvazenosti mezi Imp a Rep. Ne mezi classama. Operative ma kratsi cd na blind, Sorcuv instant hitne hned a ne po vterine a pul, Operativ heal ma +30% na vetsi crit healem oproti 15% u scoundrela a Smuggleruv stun te zastavi v behu, IA to nedela. Mylsim ze tam je jeste neco ale zrovna si nevzpomenu. A tohle nejsou drobnosti.
      • A to ze commando/mercenary ma 1.5s cast cudlik za 3.5k bez CD je vpohode? Ze operative/scoundrel ta sunda dvomi ranami - co je bezny jav, crit za 8k + 5k hned na to. To ze jediny silny utok sniperov/gunslingerov ma 4s cast. Ze powertech/vanguard ma v tank speci ovela vacsi dmg done ako marauder/sentinel... Nie, v poho to urcite nieje. Ale narozdiel od whinovania si uzivam aktualny stav hry, raz si hore a raz zase lizes podlahu *3*
    • no jo pát abilitář je chytrej jak imperiální kůldaun...
      • Jop, 60s proti 90s na aoe blind vubec nejde poznat *15* Proste sice globalne je to 53:47 ve prospech Impu ale holt jsou servery kde to je 9:1 a jiny servery kde to je 1:9, se nedivim ze nekdo raguje, ja ze zacatku bez premadu taky prohraval jedno za druhym.
  • No to jsme všeci rádi... *15* *5* *14* *2*
  • Da se nekde zjistit, kolik jsem v tom uz utopil hodin? *1*
    • plánuju tak max 2 roky /played, kdyz me to chytne tak max 5 let /played ale vic ani ranu neznicim si zivot ze, i kdyz nekde psali ze vymysleli lek proti starnuti.. tak to bych si mozna vzal a pak bych v klidu dvacet let zivota v mmo v kuse utopil proc ne, jinak to chce do 40ti zalozit rodinu aby mel kdo varit v duchodu az budu zas hrat nejaky to mmo, co jinyho delat v duchodu ze
      • Vrook
        Good for you.. Máš pravdu, vem si, že je furt lepší hrát celej život mmočka, než třeba.. ja nevim, plácnu, trollovat v diskuzích žejo. To je totiž stokrát horší známka noliferství.
    • MrSanta
      Samozřejmě, do chatu napiš /played a hotovo. Akorát si nejsem jistej, jestli to počítá celkem na účet, nebo za charakter.
      • char
    • jj, koukni se do zrcadla *1*
    • /played ukaze odehrany hodiny na postave na ktere jsi
  • michaliuz18
    ani hra nevyde a hned bum patch, to tvorcovia nemohli skor rozmyslat a chyby este vychytat? :)
    • je zjavne ze nechapes absolutne od coho su patche u mmorpg ...
  • Ja bych rád, aby v novém patchi byla moznost získání nového equipu díky svědomitému expení za creepy. Je to moje nejoblíbenější činnost ve hře. Mlatím je co se dá i 14 hodin v kuse, ale nikdy mi nepadne nic lepšího. Na ty velký nechodim, těch se bojim..
    • Tak to ses sakra velkej smolar, me z nich padaji cas od casu hodne zajimavy veci... Tuhle mi padla blaster rifle na trolly, tak bacha na to :)
  • Vcera jsem zrusil subscription. V roce 2012 je spousta kvalitnejsich her nez SWTOR. Pocitam ze uz se asi nestane nic cim by me donutili se vratit, je to tezkej prumer.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit