Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grafika žádná sláva být nemůže. Na prvním místě je nízkost HW nároků u grafiky. Jak to bude vypadat není tolik důležité jako jak to pojede a s úrovni frostbite by si to moc lidí neuzilo. A nekouká se vam líp na padající Eifelovky než na nějaké super detailní zdi?
    • smejki
      "s úrovni frostbite by si to moc lidí neuzilo"
      je to primárně konzolovka, tam si to užívá kdokoliv, kdo má bednu, ať už jde o BF nebo o CoD.
    • akorat dnes uz by nemel byt problem mit kolem sebe, pri pohledu na padajici eifelovky, detailni zdi ..
  • Stalo se co jsem očekával, i když tam posun je, tady ho nikdo stejně nevidí, aneb člověk vidí co vidět chce a zdejší osazenstvo prostě o CoD neřekne pěkné slov, jinak byste byli hold stádo.
    • No vidis a ja zase vidim posun od drive celkem pekne serie do nekonecnych hlubin zadni vymesovaci casti lidkeho tela ... mysli si co chces, ale pokud se ti tento sh*t libi, jsi holt soucasti stada a s tim nic nenadelas, jelikoz stado je vzdy vedeno pastyrem :)
    • prudislav
      jo posun tam je :-) ale tentam měl bejt už 3 roky nazpátek :-) Z toho co jsem videl Cryengine 3 i Frosbite vypadaj mnohem líp. A nextgen AI rybiček, psů vyklánění jsou taky super featury
      • Ani jsem nedoufal, že grafika bude srovnatelná z Crysis nebo BF, ale pokud se kouknu na stíny, nasvícení a koneckonců i ty obličeje tak hra rozhodně nedělá po grafické stránce ostudu (konečně) jak to tu někdo prezentuje. Posun tam určitě je a pokud může EA říkat že nové BF jede na novém enginu tak ať si to říká i Activision. Příběh by mohl měl být povedenej a od mp dostanu to co očekávám, já se prostě těším.
  • Whoossain
    Pro mě je podstatný, jak bude zpracovaný multiplayer. Pokud se vrátí ke kořenům, nabídne možnost kompetitivního hraní, modování a dedikovaných serverů a navíc upustí od přehršle nesmyslných perků, odměn a dalších nesmyslů, který od MW2 udělaly z online hry CoD podobnej zážitek, jakym je hraní výherních automatů, kde na vás taky něco v jednom kuse bliká a troubí famfáry, pak si to asi pořídím. Na PC. Ovšem prezentovat jako obrovskou novinku možnost koukat za roh - to mi přijde přinejmenším trochu hloupý když ne přímo drzý...
    • Hlavně víc než 12 hráčů na jedné mapě ať tam je.
    • heh, dobře jsem se zasmál když prezentovali vyklánění se za roh jako "novinku", když se jedná o záležitost, která existovala už v originálních CoD :)
  • sugyn
    Libi se mi reinkarnace Rexika. Ten pes je zpracovany lip nez cely prostredi. Akorat pochybuju o vyuziti psa v terenu u spec ops, ale co nejspis v Activision mysli ze standardni vybavou takovyho psa je tlumic stekotu a moderni chip implantovany do mozku pejska. A jeste dotaz, budou toho psa krmit houskama se salamem?
    • Ten pes, jak to zatím vypadá, je jediný pozitivum a dobrý nápad na celé hře (ačkoliv ho určitě zabijou, jak už je v CoD zvykem). A ty divný korále na jeho hlavě bych raději vyměnil za oči...
      • Si piš že ho zabijou. Na něho pripoutaji bombu a "'Tam Azore pod tankem je krmení "
  • nech si activision bullshiti koho chce. mna neojebu. toto neni novy engine. toto je asi tak novy engine jak frostbite 3 oproti frostbite 2. uplne ocividne je to ten isty fejk, akurat s vacsou ramkou maju moznost na viac polygonov a ostrejsie textury, vysledok vsak posobi rovnako archaicky. shadery fakt jak z 10 rokov starej hry. ale jasne marketing. nove cod ma novy engine vaaau, ovecky sa aj tak napasu. ubohost sama. jak cela ta dnesna xbox betamax show.
    • conflig
      Nikdo snad nečekal uplně jiný engine.. Tohle je podle všeho Next-gen verze toho starého a pro mě je to plus protože z něho vyplývá dynamika celé hry (myslím tím především MP )

      A jak si kdosi v redakci stěžoval, že zbraně nekopou atd.. to je prostě cod takové vždy bylo. Je to jako Forza - hra na pomezí simulace a arkády a NFS - čistokrevná arkáda. To samé platí u COD a třeba BF
  • uz jsem si rikal jestli nejsem slepej, jestli se mi nemlzi cocky, jestli nejsem moc zmlsanej nebo mi proste osobne prijde lepsi engine BF3, ze uz se na to koukam zaujate, ale ono asi nakonec ne. koukam ze nejsem jediny komu to prijde to same jako MW dily. Tohle mi prijde trochu sh*t. Cucat ze stejnyho vizualu X let no budiz, kdyz si to lidi kupujou, ale v souvislosti s tim next genem jsem cekal trochu vetsi "revoluci"
  • Jsem jedinej, komu ten novej CoD připadá dost trapně? Hrával jsem CoD4:MW a chvilu i CoD5:WaW, ty ostatní šli po 2-3 dnech z PC pryč, 4ka mě hodně bavila, ta 5ka už o něco méně...Od té 4ky je to pořád to stejné a vypadá to, že novej engine znamená tak o 15% lepší grafika a možná trochu plynulejší animace...to je všechno.
  • Nemůžu si pomoct, ale podle mě první Crysis vypadalo líp.
  • michaliuz18
    praveze activison sa predviedol v plnej krase pri tejto nextgen hre s HD grafikou a obrovskym potencialom a titulom na hru desatrocia!
    ta fyzika aut vsetko je tak dokonale , ked sa celne zrazite z autom dokonale splinutie vybuchu a destrukcie a ziadne flashbacky ze by ste sa opravili ,dokonca vas to spomali a znici ovladanie :D
    http://www.eurogamer.cz/articles/2013-05-20-katastrofalni-filmova-hra-fast-and-furious-showdown-od-activision-za-40-dolar
    • NFS4 mělo lepší grafiku i fyziku :D chápal bych cenu 7$ pro "skalní fanoušky série"...
  • Nový engine? Kde? *8* *1* No co taky čekat od Activision. Když už u MW3 říkali, že mají nový engine a pak se podíváte do souborů a ty jsou ze 70% stejné jako u MW2... *1*
    • kdyby jenom z MW2.. dost velkej počet textur bylo už z COD4 *11*
    • God-of-War
      Asi tak *1* . Sem koukal na ten první obrázek a říkal sem si, proč sem davají screen z MW 1..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit